Witaminy Now Foods B-100 Sustained Release 100tabs

Witaminy B Now Foods B-100 Sustained Release 100tab

NOW Foods
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h
1 szt.
Cena
88,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

NOW Foods B-100 100 kapsułek veg

-

NOW Foods B-100 to preparat to wspomagający prawidłowy metabolizm energetyczny organizmu, pracę układu nerwowego i produkcję czerwonych krwinek, w skład którego wchodzi komples witamin z grupy B, formuła  z wydłużonym czasem wchłaniania.

-

  • -KOMPLEKS WITAMIN Z GRUPY B

  • -WSPOMAGA PRAWIDŁOWY METABOLIZM 

  • -ZAPEWNIA WSPARCIE W FUNKCJONOWANIU UKŁADU NERWOWEGO

  • -POPRAWIA DZIAŁANIE UKŁADU IMMUNOLOGICZNEGO

  • -WYDŁUŻONY CZAS WCHŁANIANIA 

-

-

NOW B-100 to suplement zawierający kompleks witamin z grupy B, odpowiedzialnych za prawidłowy metabolizm, a także wspiera pracę układu nerwowego. 

Produkt ułatwia trawienie białek, węglowodanów i tłuszczów.

Skład suplementu dodatkowo wzbogacony został o kwas aminobensoesowy, choliną czy inozytol co podnosi jego skuteczność i przyswajalność.

NOW B-100 Sustained Release to wyjątkowa formuła z wydłużonym czasem wchłaniania się witamin z grupy B, dzięki czemu nasz organizm jest w stanie przyswoić większe dawki tej witaminy i wykorzystać mocniej dany suplement.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (1 kapsułka) do głównych posiłków.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Składniki w 1tab *%ZDS
Thiamin (from Thiamin HCl) (Vitamin B-1) 100 mg (8333%)
Riboflavin (Vitamin B-2) 100 mg (7692%)
Niacin (Vitamin B-3) (as Niacinamide) 100 mg (625%)
Vitamin B-6 (from Pyridoxine HCl) 100 mg (5882%)
Folate 667 mcg DFE
  400 mcg folic acid (167%)
Vitamin B-12 (as Cyanocobalamin) 100 mcg (4167%)
Biotin 100 mcg (333%)
Pantothenic Acid (from Calcium Pantothenate) 100 mg (2000%)
Choline (from Choline Bitartrate) 35 mg (6%)
Inositol 100 mg (*)
PABA (Para-Aminobenzoic Acid) 10 mg (*)
*ZDS - zalecane dzienne spożycie.  

Szczegóły produktu
733739004390
1

NOW Foods B-100 to preparat to wspomagający prawidłowy metabolizm energetyczny organizmu, pracę układu nerwowego i produkcję czerwonych krwinek, w skład którego wchodzi komples witamin z grupy B, formuła  z wydłużonym czasem wchłaniania.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
100tab
Forma
Tabletki

Now Foods B-100 Sustained Release 100tab

Now Foods B-100 Sustained Release to przydatny suplement diety wzbogacony ocynk, witaminy B-1, B-2, B-3, B-6 i B-12. Ten zbilansowany kompleks witamin jest idealnie dopasowany do utrzymania dobrego zdrowia oraz prawidłowego funkcjonowania organizmu. Suplement B-100 w formie wieloskładnikowej dostarcza bardziej kompleksową ochronę, jakość i skuteczność w porównaniu z pojedynczymi witaminami B i suplementami witaminowymi.

Now Foods B-100 Sustained Release jest szczególnie polecany dla osób, które mają problemy z metabolizmem, pracują fizycznie lub wydają się pozbawione energii. Wszystkie witaminy B wchodzące w skład suplementu są w postaci wielocząsteczkowej, dzięki czemu użytkownik otrzymuje dłuższy czas wchłaniania niż przy suplementach z pojedynczymi witaminami B.

Now Foods B-100 Sustained Release jest bezpiecznym suplementem dla alergików. Nie zawiera glutenu, laktozy, soi ani produktów zbożowych, które mogą powodować alergie.

Efekt wywołany przez Now Foods B-100 Sustained Release to przyspieszenie metabolizmu, lepsze funkcjonowanie układu nerwowego oraz zwiększenie energii. Ponadto suplement ten wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, układu sercowo-naczyniowego i pozytywnie wpływa na stan skóry, włosów i paznokci.

Now Foods B-100 Sustained Release należy stosować codziennie według zaleceń producenta, popijając dużą ilością wody. Jeden tablet należy przyjmować przez cały dzień, aby uzyskać maksymalne korzyści. Suplementy z witaminą B można stosować z suplementami diety zawierającymi żelazo, probiotyki, magnez, witaminy C, kwas foliowy i wapń, aby zwiększyć efektywność.

Rozważając opinie klientów na temat Now Foods B-100 Sustained Release, możemy stwierdzić, że produkt cieszy się dużą popularnością. Większość klientów twierdzi, że suplement działa dobrze i szybko wpływa na ich zdrowie. Wielu klientów twierdzi, że po regularnym stosowaniu produktu odczuwa znaczną poprawę w zakresie zdrowia psychicznego i fizycznego.

Now Foods B-100 Sustained Release to skuteczny i bezpieczny suplement, który wspiera zdrowe funkcjonowanie organizmu na wiele sposobów. Zbilansowany kompleks witamin B jest idealny dla osób, które mają problemy z metabolizmem, wydają się pozbawione energii lub są aktywne fizycznie. Aby maksymalizować efekt, warto go łączyć z suplementami zawierającymi żelazo, probiotyki, magnez, witaminy C, kwas foliowy i wapń.