Filtruj według

Płeć
Forma
Waga
Ilość
Kategorie
Cena
Wybierz smak:
Filtruj

Lista produktów producenta Animal UNIVERSAL

Cechy preparatów z serii Universal Animal

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, marka Universal Animal dostarcza preparaty dopasowane do potrzeb sportowców, o autorskim i unikalnym składzie, odpowiadające na potrzeby profesjonalistów jak również amatorów. Co to znaczy? W portfolio marki znajdują się preparaty intensyfikujące procesy anaboliczne organizmu, wpływające na zwiększenie ilości testosteronu we krwi, przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej czy dbające o kondycję stawów i kości. Producent dokłada starań, aby jego produkty zawierały dużą ilość składników, w tym również opatentowanych związków aktywnych. Ogromną zaletą serii jest dostarczanie składników pochodzenia naturalnego, cechujących się lepszym wchłanianiem oraz silniejszym działaniem od syntetycznych odpowiedników.

Jak stosować preparaty Universal Animal?

Produkty dostępne są w formie proszku łatwo rozpuszczalnego w wodzie. Dzięki takiej formie podania substancje aktywne są łatwo dostępne i bardzo szybko wchłaniają się do organizmu. Ich działanie widać już po krótkim czasie od rozpoczęcia stosowania suplementacji, i utrzymuje się ono przez długi czas. Należy pamiętać, że suplementacja nie może zastępować zdrowej i zbilansowanej diety. Zrównoważony sposób odżywiania to warunek prawidłowego funkcjonowania organizmu i skuteczności treningu.

Dla kogo przeznaczone są produkty Universal Animal

Preparaty Universal Animal dedykowane są wszystkim osobom uprawiającym sport i chcącym poprawić jakość treningu i osiągnięcia sportowe. Z działania tych produktów skorzystają zwłaszcza kulturyści oraz osoby uprawiające fitness, zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Animal Pak to sztandarowy produkt marki, dostarczający witamin i minerałów oraz aminokwasów w dużych dawkach, będzie więc poprawiał metabolizm energetyczny u sportowców różnych dyscyplin. Z kolei Universal Animal Cuts to suplement pomagający w szybkim spalaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej, oraz w pozbyciu się nadmiaru wody z ciała. Dużą popularnością cieszy się również produkt Universal Animal Flex. Jest to preparat przeznaczony dla sportowców, którzy narażeni są na przeciążenia stawów, a także chcący poprawić ich kondycję po przebytej kontuzji. Natomiast Universal Animal Test dedykowany jest mężczyznom chcącym zwiększyć ilość beztłuszczowej tkanki mięśniowej.

Najwyższa jakość preparatów Universal Animal

Produkty Universal Animal spełniają najwyższe kryteria jakości wyznaczane m.in. przez Narodową Radę Badawczą czy Urzędowy Wykaz Leków Stanów Zjednoczonych. Rozwiązaniom dostarczanym przez Universal Animal zaufali czołowi światowi atleci, kulturyści i ciężarowcy, jak Evan Centopani, Stefi Cohen, Dan Green. Powiększająca się liczba polskich sportowców korzystających z suplementów tej marki oraz doskonałe o niej opinie zachęcają do skorzystania z oferty Universal Animal, wspierającej wszystkie aspekty treningu.