Filtruj według

Płeć
Forma
Waga
Pojemność
Ilość
Cena
Producenci
więcej... mniej
Wybierz smak:
Filtruj

Witaminy dla Dzieci

Suplementacja witamin i minerałów jest ważna już w czasie okresu niemowlęcego oraz u małych dzieci, aby zapobiegać, występowaniu chorób, powstającym na skutek niedoboru witamin.


Witaminy i minerały mają bardzo ważny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie organizmu niezależenie od wieku. Zapewnienie odpowiedniej ilości witamin i minerałów jest istotne w przypadku dzieci, aby wspierać ich prawidłowy rozwój. Dostępne na naszej stronie suplementy dla dzieci cechuje innowacyjna receptura, która wyróżnia się wśród innych preparatów dostępnych na rynku. W składzie suplementów nie ma żadnych barwników oraz konserwantów. Produkty są wole od GMO, odpowiednie dla wegan i wegetarian. Produkty są zoptymalizowane pod względem bezpieczeństwa składników pomocniczych. W naszej ofercie można znaleźć preparaty na zwiększenie odporności dziecka w okresie jesienno- zimowym. Są sytuacje, kiedy dzieci mogą być zagrożone niedoborem witamin i minerałów np. w przypadki diety wegańskiej, chorób zaburzających wchłanianie składników odżywczych wtedy warto sięgać po suplementy diety w naszej oferty.


Suplementy dla dzieci są kompozycją naturalnych substancji lub identycznych z naturalnymi substancji czynnie biologicznych. Suplementy dla dzieci na naszej stronie to również produkty probiotyczne, prebiotyczne, które są ważne dla prawidłowej równowagi mikroflory jelitowej.Dla dzieci w wieku przedszkolnym witaminy i minerały są potrzebna do poprawy pamięci i koncentracji, prawidłowego rozwoju układu nerwowego. Większość potrzebnych witamin można przyswoić z posiłku, jednak wszelkiego rodzaju niedobory w diecie dziecka warto uzupełniać, stosują suplementy diety dla dzieci, które można znaleźć w naszym sklepie. Posiadamy naturalne suplementy diety dla dziecka, które wspomogą kondycją organizmu Twojego dziecka. Jednak należy pamiętać, aby suplementów diety nie stosować jako zamienników zdrowej diety. Dla zdrowia dziecka ważna jest zbilansowana dieta i zdrowy tryb życia. Suplementy diety należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy zapoznać się ze składem, nie podawać dziecku w przypadku alergii na, którykolwiek ze składników.