Witam Ciebie na Naszej stronie internetowej, Dziękuje że Jesteś i chcesz dowiedzieć się o Nas Więcej. 

Cała przygoda rozpoczęła się w 2004 roku. Paweł Lisowski jeszcze wtedy był początkującym sportowcem, który rozpoczynał swoją drogę na siłownie. TAK, rozpoczęło się to właśnie od siłowni. Były to czasy, w których nie było tak dużego wyboru suplementów. Asortyment suplementów był tak ubogi, że kupowało się z mleczarni worki nieoczyszczonej serwatki (minimalna ilość to 20kg) po czym rozsypywało się to na siłowni po znajomych. Wtedy to było traktowane jak solidny "koks". Jako, że Paweł w tamtych czasach był instruktorem postanowił zagłębić się w temat suplementacji. Pierwszy suplement, który kupił został przechwycony przez jego kochaną Mamę no i spuszczony w kibelku. No cóż, brak wiedzy i stereotypy mogłyby wtedy doprowadzić nie jedną osobę do rezygnacji z marzeń. Następne kupione suplementy były skrupulatnie chowane w obudowie wtedy jakże wielkich komputerów. Po wielu testach suplementacji okazało, się ze naprawdę odżywki w połączeniu z treningami i dietą dają świetne rezultaty!
Dzięki temu Paweł już w 19 lat zdobył mistrzostwo w wyciskaniu sztangi! 
w 2005 postanowił To zrobić!!! TAK właśnie otworzyć Swoją firmę! Pięknie i dumnie brzmi ale jak to bywa na początku jedna rzecz stała na przeszkodzie. Ponoć ta jedna rzecz najmniej się liczy w życiu ale jednak na starcie stanowi kluczowy problem, a więc PIENIĄDZE! 
Bez pieniędzy ciężko cokolwiek zrobić, a wiec pełny motywacji z kolegą Grześkiem postanowił kupić  samą płytę pociąć i zrobić z tego jakieś regały do sklepu, który już wypatrzył w starej zabytkowej butce (jedyne co wtedy bylo wolne w dysponowanym budżecie). Po skręceniu owych mebli w sposób hmmm powiedzmy amatorski i znalezieniu biurka w jeszcze wtedy istniejących komisach meblowych udało się otworzyć sklep z suplementami diety! 
No tak, ale chwila, gdzie towar? Paweł nie poddając się kupił gazetę kulturystyczną znalazł reklame hurtowni i zamówił za resztki pieniędzy trochę towaru. Mówiąc trochę to śmiało można powiedzieć, że było tego nie wiele. Do zapełnienia półek brakowało co najmniej 10 razy tyle co było, lecz lepiej zacząć od małego niż nie zaczynać. Rozwój firmy ze względu na totalny brak kapitału, a także wiedzy trwał dość długo i nie obył się bez przygód. Ciekawą przygodą było po paru latach sytuacja w której to przedstawiciel innej firmy przyszedł i oznajmił, że ten sklepik powinien być w innym miejscu. Stwierdził, że pomoże sklepik przenieść a dzięki temu, że się przeniesie sklepik nie zostanie zniszczony a właściciel nie ulegnie żadnych wypadkom, które mogłyby się zdarzyć w przypadku gdy tego by nie uczynił. No cóż... 
Pewnie Ciekawi Was co nastąpiło. Właściciel nie uległ tej propozycji i Towar który kupował został mu zablokowany tj. Ceny w Hurtowni zostały tak podniesione, że taniej było kupić na allegro albo w konkurencyjnym sklepie, niż zamawiać od dystrybutora. Ci Panowie byli przedstawicielami firmy Tre* Nutrition i wtedy mieli w planach otworzyć wiele sklepów Vitamin Shop. No cóż nie rozpisujac się dłużej po prostu udało się dogadać z firmą konkurującą która to by sprzedawała tą firmę po wyższych cenach ale nie aż tak wysokich jakie były oferowane przez dystrybutora. Tych przygód w późniejszych czasach było więcej i napewno wiele przed Nami, ale nie chcemy zanudzać Was wiec przejdziemy, już do bardziej aktualnych momentów a więc do Marca 2020r, gdzie została ogłoszona Pandemia COVID-19. Zostały zamknięte wszystkie działalności gospodarcze, ryzyko utraty wtedy 10 osobowej załogi stało przed nami. Lecz i tym razem bez walki sie nie obyło. Postanowiliśmy zmienić nasze podejście do suplementacji i zadbać przede wszystkich o dział typowo prozdrowotny i zdrowej żywności. Zmieniliśmy logo i zaczeliśmy WSPIERAĆ TWOJ STYL ŻYCIA. Co to oznacza? Przestaliśmy sie skupiać tylko i wyłącznie na osobach trenujących. Naszym Priorytetem stało się Wspieranie Każdego Styl życia od osób które borykając się z problemami zdrowotnymi, brakiem snu, nadmiernym stresem czy po prostu chcą lepiej, efektywniej się uczyć po takie osoby, które trenują na siłowniach, sporty walki, tenis stołowy czy inne dyscypliny amatorsko i zawodowo. Nasza chęć pomocy w zaspakajaniu Każdego potrzeb stała się priorytetowa. Zwiększyliśmy asortyment o produkty prozdrowotne, umilające zdrowe jedzenie, produkty zero kalorii czy dużo różnego rodzaju WITAMIN. Myślimy, że jesteśmy Wstanie WAS WESPRZEĆ, chcesz się o tym przekonać zadzwoń do NAS!! (506629648) UDOWODNIMY, że jesteśmy wstanie pomóc WASZ STYL ŻYCIA tak byście weszli na wyższy poziom funkcjonowania, tak by każdy dzień był lepszy!

Zespół Świata Supli

CEO - Świat Supli

Koordynator ds. e-commerce

Graphic Designer & Social Media Menager

Koordynator ds. sprzedaży stacjonarnej

Koordynator ds. wysyłki

Doradca ds. obsługi klienta e-commerce