Cześć! Fajnie, że tu jesteś!

Przygoda ze światem supli zaczęła się już w 2004 roku, a więc baaardzo dawno temu. Pozwolisz, że opowiemy Ci trochę o nas? Miło będzie jeśli zechcesz poznać naszą historię

Rok 2004 to czasy kiedy Paweł Lisowski był jeszcze początkującym sportowcem stawiającym swoje pierwsze kroki na siłowni. To właśnie siłownia była początkiem wszystkiego. Niemalże dwadzieścia lat wstecz rynek suplementów praktycznie nie istniał, nie było w czym wybierać, czego ze sobą porównywać, by dokonać najlepszego wyboru. Były to czasy kiedy mleczarnie przeżywały oblężenie przez osoby ćwiczące na siłowni. To właśnie tam w ogromnych dwudziestokilogramowych workach kupowało się nieoczyszczoną serwatkę, którą potem dzieliło się na siłowni pomiędzy znajomymi. Wtedy to było traktowane jak solidny "koks".

W tamtych latach Paweł był instruktorem i obserwując zachowania związane z tymi wielkimi workami serwatki, postanowił zagłębić się w temat suplementacji. Pierwszy suplement, który kupił został przechwycony przez jego kochaną mamę, która z powodu braku wiedzy na temat suplementacji spuściła do w toalecie. No cóż... Brak wiedzy i stereotypy mogłyby wtedy doprowadzić nie jedną osobę do rezygnacji z marzeń.

Paweł mimo wszystko nie poddawał się, każde kolejne zakupy jakie popełniał, skrupulatnie chował przed mamą w obudowie komputera stacjonarnego. Systematyczna suplementacja w połączeniu z regularnymi treningami okazała się strzałem w dziesiątkę i na własnym przykładzie dowiódł, że odżywki w połączeniu z treningami i dietą dają świetne rezultaty! Dzięki temu Paweł już w wieku dziewiętnastu lat zdobył mistrzostwo w wyciskaniu sztangi

Rok 2005 przyniósł w życiu Pawła ogromne zmiany, to właśnie wtedy powstała jego pierwsza, wymarzona firma. Marzenia się spełniały, ale jak to zwykle bywa na początku takiej drogi, pojawiły się problemy - o których świat zwykł mówić, że "szczęścia nie dają" - mianowicie były to pieniądze. Z ich nadmiarem jest ciężko, ale kiedy ich brakuje, jest chyba jeszcze gorzej. Paweł pełen motywacji wraz ze swoim kolegą Grześkiem postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i samemu urządzić sklep. Pierwszym krokiem było zbudowanie regałów sklepowych na wzór wypatrzonych w jakiejś starej zabytkowej budce. Powstałe z płyt, amatorsko skręcone regały stanowiły już oryginalne wyposażenie wymarzonego sklepu. W komisie meblowym zakupione zostało biurko i tym sposobem spełniło się Pawła marzenie - powstał jego własny sklep z suplementami diety! Tylko półki były trochę jakby puste...

Pierwszych zakupów Paweł dokonał w hurtowni, której reklamę znalazł w gazecie kulturystycznej. Ostatnie pieniądze przeznaczył na niewielką ilość towaru, która była początkiem czegoś wielkiego... W prawdzie do zapełnienia półek powinien zakupić co najmniej dziesięć razy tyle co było, lecz wyszedł z założenia, że lepiej zacząć działać małymi kroczkami, niż nie zaczynać w ogóle. 

Czas mijał bardzo powoli, firma z uwagi na brak kapitału i wiedzy rozwijała się małymi kroczkami, a mimo tego nie obyło się bez przygód. Jedną z dziwniejszych historii jaką możemy Wam przytoczyć była ta, kiedy pewnego dnia, po kilku latach działania sklepu, odwiedził go przedstawiciel innej firmy, który oznajmił, że sklepik powinien znajdować się w innym miejscu. Zaproponował pomoc w przeniesieniu sklepu, gwarantując przy tym, że sklepik nie zostanie zniszczony, a jego właściciel nie ulegnie żadnym wypadkom, które mogłoby się wydarzyć w przypadku, gdyby tego nie uczynił... Paweł nie wyraził zgody i aprobaty na takie działanie, w skutek czego cały towar, który kupował do swojego sklepu został mu zablokowany. Ceny w hurtowni zostały podniesione tak bardzo, że zdecydowanie bardziej opłacalnym było dokonywanie zakupów na Allegro lub u konkurencji, niż bezpośrednio od dystrybutora. Jak się późnej okazało, osobami odpowiedzialnymi za całe to zamieszanie byli przedstawiciele innej firmy zajmującej się sprzedażą suplementów, którzy mieli w planach otwarcie sieci sklepów o takim samym profilu działalności. 

Kolejne lata mijały, jedne spokojnie, drugie nieco mniej. Lata pełne przygód i wielu przeszkód... Ale gdyby nie one, nie bylibyśmy w miejscu, w którym właśnie jesteśmy.

...

Nim się obejrzeliśmy, na kalendarzu wybił 2020 rok. W styczniu nie zapowiadało się, że będzie to rok tak ogromnych zmian...  Rok zaczął się spokojnie, pełen planów na najbliższy czas. W marcu wybuchła pandemia COVID-19, w obliczu której musieliśmy zmierzyć się z zamknięciem wszystkich działalności gospodarczych. Cały czas przed oczami mieliśmy ryzyko rozpadu naszej firmy i utraty naszej wspaniałej dziesięcioosobowej załogi. 

Walczyliśmy o wszystko, co mieliśmy.

Pandemia zweryfikowała potrzeby rynku, a my, żeby nie zginąć w tym okrutnym czasie postanowiliśmy zmienić nasze podejście do suplementacji i zadbać o dział typowo prozdrowotny, a także o dział zdrowej żywności. To właśnie te działy cieszyły się największą popularnością w okresie populacyjnie obniżonej odporności.

Zmieniliśmy logo i naszym celem stało się wspieranie stylu życia i zdrowia każdego, nie tylko sportowców. Hasło "Wspieramy Twój styl życia", które jest ważne dla nas tak, jak logo naszego sklepu w pełni oddaje to, że priorytetem dla nas jest wsparcie każdego, kto tego wsparcia od nas potrzebuje. Zarówno osoby borykające się z problemami zdrowotnymi, brakiem snu i nadmiernym stresem, jak również osoby, które chcą się lepiej uczyć, czy osoby, które trenują na siłowniach lub osoby amatorsko czy profesjonalnie trenujące sporty walki, tenisa stołowego, czy inne dyscypliny sportowe - ci wszyscy znajdą u nas wsparcie i zrozumienie. 

Naszym priorytetem stała się chęć pomocy każdemu, na każdym etapie jego życia i kariery zawodowej i sportowej. 

Nasz asortyment jest bogaty w produkty prozdrowotne i zdrową żywność. Dobre jakościowo suplementy witaminowe i bogate w minerały, suplementy dla kobiet w ciąży... Pomimo zmian, jakie nadeszły z czasem, nie zapominamy nadal o sportowcach! 

Jeśli masz jakieś pytania, potrzebujesz WSPARCIA, pomocy w doborze odpowiedniej suplementacji - zadzwoń (+ 48 506-629-648). Nasz zespół składa się z pasjonatów zdrowego żywienia i suplementacji, do pracy podchodzimy przede wszystkim z pasją i zaangażowaniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie udowodnić Tobie, że jesteśmy w stanie WESPRZEĆ TWOJ STYL ŻYCIA

Byś był z życia zadowolony. By żyło Ci się lepiej. By Twój organizm był Ci wdzięczny za to, co dla niego robisz.