Filtruj według

Płeć
Forma
Waga
Ilość
Cena
Producenci
więcej... mniej
Wybierz smak:
Filtruj

Jabłczan kreatyny

Zastanawiasz się nad najlepszym suplementem dla siebie? Jeśli chcesz sprawdzić, dlaczego warto wybrać jabłczan kreatyny, to doskonale się składa. Już dziś sprawdź właściwości jednego z najbardziej popularnych suplementów na rynku, poznaj jego właściwości i sprawdź, jak skutecznie go stosować. Kreatyna - jabłczan to rozwiązanie do potrzeb i wymagań osób, którym zależy na poprawie jakości swojej sylwetki. Do najczęściej pożądanych i wymienianych przez osoby związane ze sportem sylwetkowym zastosowań kreatyny wszelkiego rodzaju należy wzrost masy mięśniowej. Niestety wybór odpowiedniej formy kreatyny okazuje się być znacznie bardziej skomplikowany i wymaga od nas znajomości skutków stosowania poszczególnych preparatów. Kiedy i z jakiego powodu warto wybrać jabłczan kreatyny zamiast monohydratu kreatyny?

Najlepsza kreatyna - jabłczan

Dowiedz się, czym tak naprawdę jest jabłczan kreatyny. Ten preparat to związek, który powstaje w wyniku połączenia jednej cząsteczki kreatyny do dwóch cząsteczek kwasu jabłkowego. W takiej sytuacji, po spotkaniu tych dwóch związków powstaje trwała forma kreatyny, która w niektórych przypadkach może być lepszym wyborem w zależności od tego, jaki jest cel naszych działań. Stosowanie jabłczanu kreatyny powinno wynosić około 5 gramów na dobę. Wszystko zależy od intensywności treningowej. Jabłczan kreatyny charakteryzuje się wysokim stopniem rozpuszczalności.

Jak stosować i jak wybrać kreatynę?

Wybór odpowiedniej kreatyny to często trudne zadanie. Dawkowanie jabłczanu kreatyny firmy Olimp przynosi potwierdzone efekty. Ewentualne skutki uboczne nie zagrażają prawidłowemu funkcjonowaniu naszego ciała przy optymalnej ilości stosowanych substancji.

Kiedy warto stosować jabłczan kreatyny?

Stosowanie jabłczanu kreatyny jest rekomendowane z kilku powodów. Przede wszystkich substancja ta charakteryzuje się bardziej stabilną formą. Oprócz tego jabłczan kreatyny jest bardziej wydajną substancją i doprowadza do szybszej odbudowy ATP.

 

-       Jabłczan kreatyny szybciej się wchłania do krwi

-       Substancja jest bardziej wydajna od monohydratu

-       Suplement nie ulega szybkiemu przekształceniu do kreatyny dzięki jego stabilności

-       Jabłczan kreatyny prowadzi do szybszej odbudowy ATP

-       Suplement w tej formie pomaga w pracy nerek

-       Jabłczan kreatyny zwiększa wytrzymałość i siłę

Sprawdź ogólnodostępne w naszym sklepie internetowym jabłczany kreatyny, które pochodzą od różnych rekomendowanych producentów. Wybierz dla siebie najlepszy zestaw suplementów, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb i wymagań.