Filtruj według

Płeć
Forma
Pojemność
Ilość
więcej... mniej
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Omega 3 / Omega 3-6-9

Zdrowe kwasy tłuszczowe mają zbawienny wpływ na cały organizm, dlatego należy zadbać o ich odpowiednią ilość. Najważniejszą rolę odgrywa omega 3, gdyż zapobiega wielu chorobom i pozwala utrzymać organizm w dobrej kondycji. Podstawą dostarczania organizmowi kompletu składników odżywczych, witamin i minerałów powinna być odpowiednio zbilansowana dieta, jednak nie zawsze jest to wystarczające. W okresach większego zapotrzebowania warto zdecydować się na dodatkową suplementację omega 3, 6,9, aby mieć pewność, że organizm dostaje ich odpowiednią ilość.

Kwasy tłuszczowe – właściwości

Wiele osób będących na diecie, stara się ograniczyć ilość spożywanego tłuszczu, aby wspomóc się w walce ze zbędnymi kilogramami. Jest to podstawowym błędem, gdyż organizm potrzebuje kwasów tłuszczowych do prawidłowego funkcjonowania. Omega 3 należy do grupy kwasów nienasyconych i ze względu na swoje właściwości, ma duże znaczenie dla zdrowia:

  • wspomagają pracę układu nerwowego,

  • korzystnie wpływają na wzrok i zapobiegają chorobom oczu,

  • poprawiają odporność organizmu i oddziałują na układ immunologiczny,

  • redukują poziom złego cholesterolu,

  • regulują ciśnienie krwi,

  • wspomagają układ krwionośny,

  • mają zbawienny wpływ na kondycję skóry,

  • podkręcają metabolizm.

Najważniejsze są kwasy omega 3 i 6, gdyż organizm nie potrafi ich sam wytworzyć. Muszą być więc dostarczane wraz z pożywieniem lub w formie suplementu diety.

Działanie kwasów tłuszczowych

W naszej ofercie znajdziesz jedynie sprawdzone preparaty od renomowanych producentów takich jak Olimp. Mają one potwierdzone działanie, dlatego mogą być na stałe włączone do planu suplementacji. Nasze suplementy charakteryzują się najwyższą jakością i mają skład wzbogacony o dodatkowe witaminy i minerały dla jeszcze większej skuteczności.

Omega 3 – cena

Oferowane przez nas kwasy omega 3 6 9 to pełnowartościowe suplementy diety, które uzupełniają niedobory organizmu. Posiadamy preparaty w formie tabletek lub wygodnych do połknięcia kapsułek. Mamy także zestawy produktów o podobnym działaniu, dzięki czemu ich cena jest konkurencyjna i dużo atrakcyjniejsza niż przy zakupie pojedynczego opakowania. Kwasy omega 3 mogą być dodatkiem do diety dla osób w każdym wieku, a ich dawkowanie zależy od zapotrzebowania oraz zaleceń lekarza.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W razie problemów chętnie doradzimy, który suplement sprawdzi się w Twoim przypadku.