Filtruj według

Płeć
Forma
Waga
więcej... mniej
Pojemność
Ilość
więcej... mniej
Kategorie
Cena
Producenci
więcej... mniej
Wybierz smak:
więcej... mniej
Filtruj

Suplementy i Odżywki

Niezależnie od tego, czy podejmowana aktywność fizyczna obejmuje ćwiczenia wytrzymałościowe (bieganie, pływanie, fitness) czy siłowe (podnoszenie ciężarów), ma ona przynieść jak najlepsze rezultaty. Jednym z kluczowych elementów, które wpływają na wyniki sportowe, jest zwiększenie wydolności organizmu oraz zbudowanie tkanki mięśniowej. W osiągnięciu tych celów pomogą suplementy diety i odżywki.

Pomagają one bowiem zapewnić uzupełnienie niedoborów składników odżywczych, witamin i składników mineralnych. Zapewniają lepszą wydajność treningu fizycznego, przyspieszają regenerację mięśni oraz polepszają samopoczucie, dbając o prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Dzięki temu pozytywnie wpływają na osiąganie lepszych efektów treningu.

W naszej ofercie znaleźć można m.in. odżywki białkowe, białkowo-węglowodanowe, węglowodanowe czy kreatynę. Odżywki białkowe zapewniają odpowiednią podaż białka, które konieczne jest do prawidłowego budowania mięśni oraz ich regeneracji po treningu. Odżywki węglowodanowe zapewniają łatwo dostępne węglowodany, które dostarczają energii w trakcie wykonywania aktywności fizycznej. 

Ważnym aspektem w diecie sportowców i osób aktywnych fizycznie jest odpowiednia podaż witamin i składników mineralnych. Zapewniają one prawidłowy przebieg procesów fizjologicznych w organizmie np. produkcję czerwonych krwinek (żelazo, witamina B6, B12, B9), prawidłową mineralizację kośćca i tkanki łącznej (wapń, magnez, witamina D, witamina K) oraz prawidłowe działanie układu nerwowego (witaminy z grupy B, magnez). Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny Omega 3 dbają o układ sercowo-naczyniowy, a witamina C wpływa na syntezę kolagenu, który buduje tkankę chrzęstną i odpowiada za zachowanie jej prawidłowej elastyczności.  

Nasze produkty to wysokiej jakości suplementy diety i odżywki, które wspomogą osiąganie sportowych celów. Są one przygotowane przez najlepszych specjalistów do spraw żywienia w sporcie, dzięki czemu osoby trenujące zarówno zawodowo, jak i rekreacyjnie znajdą tutaj produkty odpowiednio zbilansowane i dopasowane do swoich potrzeb.