Filtruj według

Płeć
Forma
Pojemność
Cena
Producenci
więcej... mniej
Wybierz smak:
więcej... mniej
Filtruj

Aromaty Spożywcze

Kto z nas nie lubi dobrze wyglądać? Ale żeby dobrze wyglądać, trzeba zdrowo się odżywiać i uprawiać choćby minimum gimnastyki.
Odżywianie jako kluczowa sprawa dla zdrowia i pięknego wyglądu - nie zawsze sprawia nam przyjemność, szczególnie wtedy, kiedy niektóre potrawy w naszej diecie nie koniecznie nam smakują. Co możemy zrobić by to, co nam nie smakuje i nie pachnie tak jakbyśmy sobie tego życzyli, zaczęło być jednym z naszych ulubionych dań?

Z pomocą przychodzą Aromaty Spożywcze bez kalorii.


Są słodkie i zmieniają smak potraw na taki, jaki sobie życzymy. Wszystko zależy od aromatu który akurat wybierzemy.
A może chcemy by nasza potrawa była intensywniejsza niż zwykle? Nic trudnego. Wybierzmy aromat spożywczy o smaku naszej potrawy. Aromaty można dodawać niemal do wszystkiego, a że zwykle są w płynnej postaci - można dodać kilka kropel do ulubionego napoju lub wody i samemu stworzyć herbaty o pożądanym smaku i zapachu.


Zmienimy nimi zapach i smak dietetycznych oraz tradycyjnych ciast. Możemy je dodawać do samodzielnie przyrządzonych lodów na bazie mleka oraz sorbetów. Poprawią smak dosłownie wszystkiego nie zwiększając przy tym kaloryczności naszego jedzenia czy napoi.

Najzdrowsze (naturalne) aromaty spożywcze, są wytwarzane z roślin, a że flora ma ich całą gamę - można tworzyć zapachy i smaki w nieskończonej ilości. Wszystkie związki naturalnie występujące w przyrodzie są o wiele lepsze od tych wytworzonych sztucznie, dlatego warto stawiać na prawdziwość tego co będzie się spożywać - w końcu jesteśmy tym co jemy. Dbajmy o siebie jedząc najzdrowszą żywność, a to co nie koniecznie nam smakuje - doprawiajmy naturalnymi aromatami bez kalorii, zamiast nabierać złych nawyków żywieniowych. Jedną z ważniejszych zalet stosowania aromatów, jest możliwość uniknięcia reakcji alergicznych związanych ze zjedzeniem określonego owocu (np. cytrusów). Inną ich zaletą jest oszczędność - zamiast wydawać pieniądze na lubiane, niezdrowe potrawy - zmieńmy ich smak za pomocą ulubionego aromatu bez kalorii.