Filtruj według

Płeć
Forma
Waga
Pojemność
Ilość
więcej... mniej
Cena
Producenci
więcej... mniej
Wybierz smak:
Filtruj

Detox i Antyoksydanty

Detox oraz antyoksydanty dobrze działają na organizm. Czasami trzeba oczyścić ciało i cerę, a do tego idealne są specyfiki z apteki oraz sklepów zielarskich. Do takiego oczyszczania dobre są preparaty takie, jak berberyna czy spirulina. Oczyszczają i sprawiają, że organizm pozbywa się toksycznych substancji, wydalając je w sposób w pełni naturalny. Organizm oczyści także chlorella, która wspomaga odporność, witalność, oczyszcza organizm i pozwala usuwać z niego metale ciężkie. Dzięki chlorelli oczyszczają się jelita i dobrze działa okrężnica. Warto sięgać po ten preparat i regularnie z niego korzystać dla dobra swojego organizmu. Organizm oczyszczają także tabletki z z zielonym jęczmieniem oraz zielona kawa. Specjaliści zalecają też regularne korzystanie z nasion chia, czyli szałwii hiszpańskiej, błonnika lub babki płesznik. Takie preparaty doskonale wspomagają organizm i przyśpieszają metabolizm, oczyszczając ciało. 

Co daje zielona kawa?

Zielona kawa jest hitem ostatnich lat. Coraz więcej osób po nią sięga i wspiera z jej pomocą oczyszczanie organizmu oraz utratę kilogramów. Bez stosowania diety można zrzucić kilka kilogramów właśnie dzięki zielonej kawie. Kwas chlorogenowy oraz kofeina obniżają poziom przyswajanej glukozy z pokarmu. Przyśpieszają także spalanie tłuszczów. Co więcej zielona kawa jest antyoksydantem. Posiada również cechy bakteriobójcze. Kwas chlorogenowy sprawia, że organizm czerpie z zapasów zgromadzonych w organizmie, a nie domaga się codziennych dawek słodyczy. Zieloną kawę można nabyć w formie kapsułek lub kawy do picia. Jest to jak najbardziej cenny napój, który warto włączyć na stałe do codziennej diety. Szybko obserwuje się efekty jego działania, a to jest bardzo ważne dla każdej osoby. Młody jęczmień wspomaga odchudzanie, usuwa toksyny i przywraca równowagę kwasowo-zasadową organizmu, a poza tym działa antyoksydacyjnie. 

Preparatów jest wiele, warto wybrać najlepszy na pewien czas. Jeśli nie wiadomo który, to warto poprosić o poradę specjalistę.