Filtruj według

Płeć
Forma
Waga
Pojemność
Ilość
więcej... mniej
Kategorie
Cena
Producenci
więcej... mniej
Wybierz smak:
więcej... mniej
Filtruj

Odchudzanie

Odchudzanie to proces, w którym ważne jest zachowanie racjonalnego podejścia i kompleksowego wsparcia dla organizmu. Zbilansowana dieta redukcyjna i zwiększenie aktywności fizycznej to dwa z trzech głównych elementów, które pomagają w utraci wagi. Kolejnym, równie ważnym jest odpowiednia suplementacja. Suplementy diety są sprzedawane bez recepty, ale nie powinny być zamiennikiem zróżnicowanego i zdrowego żywienia. To dodatkowa pomoc aby organizm w czasie odchudzania otrzymywał odpowiednią ilość niezbędnych makroskładników. W zależności od indywidualnych potrzeb warto wybrać taki zestaw, który będzie dopasowany do naszego stylu życia.

W dzisiejszych czasach nie jesteśmy w stanie dostarczyć z pożywienia wszystkich niezbędnych witamin i minerałów, które są potrzebne do zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Właśnie dlatego warto stosować odpowiednio dobraną suplementację. W zależności od tego na jakiej jesteśmy diecie oraz co i w jakiej ilości ćwiczymy, należy odpowiednio dobrać suplementy. Inne potrzeby będzie miała osoba trenująca siłowo kilka razy w tygodniu, a inne okazjonalny biegacz lub osoba, która uprawia sport jedynie rekreacyjnie. Dlatego warto zastanowić się jakie dokładnie składniki należy dostarczyć naszemu organizmowi. Najlepszym rozwiązaniem będzie zrobienie badań krwi i weryfikacja jakich dokładnie mikro i makroelementów nam brakuje. Dodatkowo warto zastanowić się z jakimi problemami borykamy się podczas procesu odchudzania. Jeśli jest to nadmierna i niemalejąca ochota na słodycze, a ich jedzenie łamie zasady aktualnej diety, warto zaopatrzyć się w suplementy hamujące apetyt na słodkie lub regulujące poziom cukru w organizmie. W przypadku spadku sił witalnych spowodowanych osłabieniem z powodu przyjmowania mniejszej ilości kalorii, warto sięgnąć po preparaty, które dostarczą nam energii.

Należy zachować ostrożność w przypadku przyjmowania na stałe leków. W zależności od tego jakie suplementy spożywamy, trzeba dopasować je do lekarstw. Dlatego przed spożyciem konkretnego produktu, warto zapoznać się z ulotką oraz szczegółami umieszczonymi w opisie.