Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Witalność

Witalność kobiet

Większość ludzi wiąże witalność z dobrym samopoczuciem, wigorem, siłą do życia, radością, pozytywnym nastawieniem do innych ludzi, optymizmem i serdecznością. Z drugiej strony witalność może być postrzegana przez pryzmat ciała. Człowiek witalny odbierany jest jako atrakcyjny fizycznie, zadbany, poddający się regularnym ćwiczeniom w celu utrzymania dobrej sylwetki. Siły witalne to inaczej mówiąc prawidłowe funkcjonowanie i wydajność organizmu, chroniące także przed różnego rodzaju chorobami. Kiedy mówi się o tych cechach większość osób z pewnością wskazałaby na kobiety, ponieważ to najczęściej one utożsamiane są z pojęciami pozytywnego nastawienia, czy atrakcyjnością fizyczną.

Brak sił witalnych objawia się najczęściej poprzez odczuwanie ogólnego osłabienia organizmu. Występują bóle głowy, mięśni, serca. Pojawić się mogą zawroty głowy, senność, czy nawet problemy z kręgosłupem. Brak sił witalnych wywołuje apatyczność, nie ma się na nich ochoty. Często ludzie przypadłości te tłumaczą swoim wiekiem. Nic bardziej mylnego.

Aby wspomóc swoją witalność kobiety powinny nie tylko zadbać o swój wygląd zewnętrzny, ale i wewnętrzny. Oprócz ćwiczeń wspomagających kondycję, czy zadbaną figurę Panie powinny sięgnąć po suplementy diety poprawiające samopoczucie.

Wśród suplementów diety dodających witalności najbardziej polecane są te, które zawierają w swoim składzie żen-szeń. Nie bez powodu określany jest korzeniem życia. Jego regularne zażywanie likwiduje uczucie zmęczenia. Żen-szeń ma właściwości pobudzające, podnosi nie tylko wydolność fizyczną, ale i sprawność seksualną. Do produkcji preparatów z żen-szenia stosowany jest zazwyczaj wyciąg z korzenia tej rośliny bądź sam sproszkowany korzeń. Nie powinny go jednak przyjmować kobiety w ciąży, karmiące piersią lub z nadciśnieniem tętniczym.

Suplementy diety dla kobiet wspomagające ich witalność mają szerokie zastosowanie. Przede wszystkim wpływają na :

- wsparcie równowagi psychicznej,

- obniżenie napięcia, nerwowości i rozdrażnienia,

- wzmocnienie systemu odpornościowego i usuwanie toksyn,

- łagodzenie objawów menstruacji i optymalizację cyklu miesiączkowego,

- oczyszczenie dróg moczowych i układu wydalniczego,

-korzystne działania na rzecz zdrowia prokreacyjnego kobiet,

Ilość produktów: 5

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry