Filtruj według

Płeć
Forma
Waga
Pojemność
Cena
Producenci
więcej... mniej
Wybierz smak:
Filtruj

Napoje Proteinowe

Napoje proteinowe (tzn. szejki) są chyba najpopularniejszą obecnie formą uzupełniania białka u ludzi ćwiczących fizycznie. Ta prosta mieszanina składająca się głównie z odzywki białkowej oraz mleka bądź wody znalazła uznanie wśród miłośników zdrowego trybu życia. Nic dziwnego. Jest to bardzo prosta metoda uzupełnienia dziennego zapotrzebowania na białko w organizmie człowieka. Obecnie jednak dobry jakościowo produkt tej kategorii wciąż nie jest tak łatwo dostępny, jakby się to mogło wydawać. Na szczęście w naszej ofercie pojawiły się właśnie napoje proteinowe, które zachowują idealny balans między makroskładnikami, jednocześnie nie tracąc na niesamowitym smaku!


Jak rozpoznać dobrej jakości napój proteinowy?


To bardzo proste. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na skład pożądanego produktu. Powinien się składać z naturalnych składników, bez dużej ilości regulatorów, czy zagęszczaczy. Najczęściej ludzie zwracają uwagę na bilans makroskładników. Dominującą zawartością na 100 gram produktu powinno wyróżniać się biało, dopiero potem węglowodany, a na końcu tłuszcze. Najcięższa sprawa jednak ma się z węglowodanami. Większość z nich stanowią cukry, będące niezbyt zdrowym składnikiem. Wiadomo jednak, że przy takim produkcie nie da się zmniejszyć ilości cukrów do zera, dlatego należy zawsze, przy wyborze produktu, dążyć do tego by ta wartość była jak najmniejsza.


Nasz produkt


Niedługo do naszej oferty dołączą dobrej jakości napoje o podwyższonej zawartości białka. To nie napoje mleczne posiadające 50 gram cukru na 100 gram produktu dostępne w pierwszym lepszym sklepie spożywczym. Zadbaliśmy o to, by ten napój spełniał najwyższe standardy i oczekiwania naszych klientów. Tak jak cały sklep, ma on na celu zapewnić użytkownikowi odpowiednią ilość białka na dzień, przy jednoczesnym zachowaniu dobrych proporcji makroskładników oraz naturalnym składzie. Jedna butelka dziennie zapewni, że nie będziemy musieli martwić się o dzienną podaż białka przy dobrze zbilansowanej diecie. Idealnie będzie nadawał się zarówno na masę, ja i na redukcji!