Filtruj według

Płeć
Forma
Waga
Cena
Producenci
więcej... mniej
Wybierz smak:
Filtruj

Dżemy / Frużeliny / Przetwory

Zdrowa żywność pozwala utrzymać dobry stan zdrowia i dobre samopoczucie. Nie od dziś wiadomo, że słodkie rzeczy nam smakują, lecz w dzisiejszych czasach są teraz dobre zamienniki takich produktów. Kupujemy dżemy i różne konfitury, ponieważ bardzo lubimy dodawać je do różnych posiłków np. naleśników, omletów, ciast oraz kanapek, a także jest używamy jako przekąskę w ciągu dnia. Często nie zwracamy uwagi na skład danego przetworu. To błąd! Cukier nie jest dobry dla naszego organizmu, ponieważ przyczynia się do spadku odporności, pogorszenia wzroku, cukrzycy, wpływa na wahania nastroju u dorosłych, jak również u dzieci, powstawania próchnicy czy otyłości. Dżemy, frużeliny lub przetwory są słodkie i zazwyczaj zawierają dużą ilość cukru, który uzależnia z powodu słodkiego smaku. Dlatego nasz sklep posiada produkty, które są słodkie i nie zawierają cukru, ponieważ dbamy o zdrowie naszych klientów.

Dżemy i przetwory, które posiadamy w naszej ofercie nie zawierają cukru, zatem możemy używać go śmiało bez żadnych wyrzutów sumienia. Zapachy i smaki są przyjemne i smaczne. Dżemy takie możemy również podawać dzieciom, dzięki czemu przyczynimy się do wyrabiania u dzieci zdrowych nawyków żywieniowych i możemy pokazywać im, jak słodko, smacznie i zdrowo można się odżywiać. Innym wyjątkowym produktem, który nie zawiera cukru jest frużelina, która często przypomina wyglądem kisiel, a kto go nie lubi? Również może być dodana do posiłków, ale także smakuje wyjątkowo jako przekąska. Posiadamy rożne smaki, więc każdy znajdzie odpowiedni smak, który najbardziej lubi. Przetwory bez cukru pozwolą nam zadbać o zdrowe odżywianie i uczyć się spożywać produkty, które nie szkodzą naszemu zdrowiu, ponieważ redukują ryzyko chorób i inne dolegliwości zdrowotne. 

Zdrowa żywność jest podstawą do prawidłowego rozwoju i dobrego stanu zdrowia oraz samopoczucia, więc zachęcamy do kupna zdrowych dżemów, frużelin, przetworów, które nie zawierają cukru i będą nadawać się jako pyszny dodatek do różnorodnych posiłków, a także mogą być spożyte jako pyszne przekąski.