Filtruj według

Płeć
Forma
Waga
Cena
Producenci
więcej... mniej
Wybierz smak:
więcej... mniej
Filtruj

Kazeina Białko Na Noc

Większość osób, które poważnie podchodzą do treningu i budowania masy mięśniowej, uważnie przygląda się również swojej diecie, a w szczególności podaży białka. Spożywane po treningu stymuluje rozrost tkanki mięśniowej, a jednocześnie przyspiesza regenerację. Niektórzy przyjmują też białko na noc – przed snem. Przyswajane podczas nocnego odpoczynku składniki odżywcze wspierają bowiem dalsze procesy regeneracyjne organizmu, zapobiegając tzw. nocnemu katabolizmowi.

Jakie białko na noc warto przyjmować?

Aby odczuć pozytywne skutki spożywania białka przed snem, należy wybrać odpowiednie jego źródło. Jakie białko na noc będzie najlepsze? Przede wszystkim takie, które jest wolno przyswajalne. Najlepsze białko na noc to więc specjalnie skomponowana odżywka, która zawiera starannie dobrane frakcje tego makroskładnika. Świetna jest przede wszystkim pozyskiwana z mleka kazeina, która stworzona jest z dużych cząsteczek. Oznacza to, że jest trawiona powoli. Kazeina na noc zapewni Ci więc odpowiednie odżywienie podczas snu, zapewniając zabezpieczenie przed rozpadem mięśni, a jednocześnie dając satysfakcjonujące uczucie sytości.

Kazeina – odzywki dla sportowców

Białko na noc można przyjmować, spożywając po prostu odpowiednie produkty przed snem (wielu sportowców poleca twaróg, jogurt lub porcję tuńczyka). Jednak to specjalna odżywka białkowa na noc da lepsze rezultaty. Wśród tego typu produktów króluje kazeina. Odżywki dla sportowcówzawierające ten związek wykazują się wysoką skutecznością, a jednocześnie bezpieczeństwem, dostarczając pełnowartościowe i wolno uwalniane białko. Kazeina może być też uzupełniona o inne składniki wspomagające regenerację, a przy jej regularnym spożywaniu odczujesz wzrost energii i siły, a także zauważysz zwiększone efekty treningów. 

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości preparaty białkowe – kazeinę na noc oraz bardziej złożone odżywki do spożycia przed snem. Wszystkie wyróżnia wysoka jakość oraz przystępna cena. Asortyment obejmuje odżywki białkowe na noc takich producentów jak: Olimp, TrecNutrition, BioTechUSA, OstroVit i wielu innych.

Białko na noc – czy warto?

Wielu sportowców i kulturystów spożywa białko na noc. Czy warto do nich dołączyć? Na pewno może to być pomocne narzędzie w walce o muskularną sylwetkę i sprawniejsze ciało. Białko na noc zwiększy ponadto Twoją wydajność i wytrzymałość, dlatego treningi staną się efektywniejsze. Pamiętaj jedynie, by dobrać ilość białka spożywanego w ciągu dnia do swojego zapotrzebowania i nie przekraczać zalecanych dawek.