Filtruj według

Płeć
Forma
Waga
więcej... mniej
Ilość
Cena
Producenci
więcej... mniej
Wybierz smak:
więcej... mniej
Filtruj

Przedtreningówki z Kreatyną

Przetreningówka z kreatyną jest przeznaczona dla osób, które trening siłowy traktują jako dodatek do intensywnego trybu życia lub dla osób, które sportem siłowym zajmują się zawodowo. Najważniejszym celem przedtreningówki kreatynowej jest zmobilizowanie organizmu do zwiększonego wysiłku, poprawie koncentracji i motywacji.

Do możliwości i efektywności kreatyny nie trzeba nikogo przekonywać. Od wielu lat jest ona w czołówce najchętniej wybieranych przez sportowców związków, a co najważniejsze jest legalna i w pełni bezpieczna.

 

Co to jest kreatyna?

Kreatyna to główny składnik przedtreningówki, jest ona zastosowana w wielu formach.

To połączenie daje gwarancje inicjacje procesów anabolicznych na wielu płaszczyznach m.in. zwiększa produkcje nowych białek mięśniowych, poprawia wytwarzanie ATP i hamuje procesy kataboliczne, które zachodzą podczas ciężkich i wyczerpujących sesji treningowych.

Kreatyna działa również bardzo dobrze po treningu, gdyż to ona poprawia naszą regeneracje bo wysiłku.

 

Bez wątpienia najpopularniejszymi składnikami stosowanymi w tego typu mieszankach są węglowodany oraz kofeina, połączenie tych dwóch związków daje nam gwarancje pobudzenia fizycznego i mentalnego, zaopatruje nasze mięśnie w paliwo, które jest niezbędne do ciężkiego wysiłku fizycznego.

 

Kiedy stosować przedtreningówkę?

W zasadzie odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta, gdyż przedtreningówka idealnie sprawdza się w sytuacjach kiedy wchodzisz na siłownie i już wiesz, że to nie twój dzień, dlatego z pomocą przychodzą nasze produkty, które pomogą Ci osiągnąć twój cel. Dają twojemu organizmowi pozytywnej mocy, która w przypadku aktywności jest bardzo istotna.

Bardzo ważne jest aby stosować przedtreningówkę odpowiednio wcześniej. Wielu producentów zaleca stosowanie jej od 15 do 30 minut przed treningiem.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór przedtreningówek, które mają w swoim składzie kreatynę. Jeśli poszukujecie Państwo wysokiej jakości odżywki przedtreningowej to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.