Filtruj według

Płeć
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Pojemniki i Pudełka

Synonimem dzisiejszych czasów jest pośpiech, życie w biegu oraz ciągły brak czasu. To główne przyczyny nieregularnych posiłków czy wynikającego z tego jedzenia na mieście w restauracjach typu fast food. Zmiana stylu życia nie obejmuje jedynie gotowania, ale też planowania posiłków, które należy pakować w odpowiednie pudełka, gwarantujące świeżość oraz utrzymanie ciepła mimo mijających godzin w ciągu dnia.

Jako sklep, który działa w imię zdrowego stylu życia oraz kształtowania właściwych nawyków naszych klientów na co dzień, chcieliśmy wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Staramy się poszerzać asortyment i dostarczyć Wam nie tylko zdrowych produktów, wspierających wasze codzienne funkcjonowanie, ale również akcesoria, które ułatwią ich spożywanie. Życie na pudełkach to dzisiaj element codzienności osób pracujących, trenujących oraz tych, których życie toczy się poza domem. Diety pudełkowe to rozwiązanie, które gwarantuje ludziom jedzenie właściwych posiłków o właściwej porze. Są jednak osoby, które gotują same i starają się planować posiłki wedle własnego uznania.

 Tak zwane „meal prep” jest dzisiaj uznawane za ważną umiejętność, która nie tylko pozwala zadbać o regularne godziny jedzenia posiłków, ale również pomaga zaoszczędzić cenny czas na codziennym ich przygotowaniu. To działania, które mają na celu ograniczyć marnowanie się żywności, ale i ułatwić nam spożywanie posiłków w podróży czy po prostu przetrzymywanie ich.

W naszej ofercie znajdują się pojemniki wielokrotnego użytku o różnej wielkości, które wykonane są z tworzyw bezpiecznych dla Waszego zdrowia. Wiemy, jak ważna jest jakość pudełek, które przeznaczone są do przechowywania jedzenia dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby oferta była nie tylko bogata, ale i szła w parze z jakością i gwarancją Waszego zadowolenia. Jako dystrybutor suplementów, oferujemy również pudełka ułatwiające przechowywanie kapsułek, które rozwiąże problem noszenia ich ze sobą. Przede wszystkim uchroni Was ono przed pominięciem dawki, które wynika często z roztargnienia, życia w biegu właśnie.