Filtruj według

Płeć
Forma
Waga
Pojemność
Ilość
więcej... mniej
Cena
Producenci
więcej... mniej
Wybierz smak:
Filtruj

Witamina B

Witamina B - prawidłowe funkcjonowanie organizmu

Dlaczego warto zadbać o suplementację witaminą B? Witaminy z tej grupy odpowiadają między innymi za nasze zdrowie psychiczne, prace serca i układu nerwowego, niedobory witaminy B mogą prowadzić do groźnych chorób. Zadbaj o swoje zdrowie już dziś z witaminą B.

Witaminy z grupy B - zalety stosowania

Utrzymanie odpowiedniego poziomu witamin z grupy B w organizmie to krok w kierunku prawidłowego funkcjonowania ciała i umysłu. Zlikwidowanie niedoborów witaminy B pomoże uporać się z zaburzeniami depresyjnymi, napadami lękowymi, obniżonym nastrojem i problemami z pamięcią. Witamina B odpowiada również za prawidłową pracę serca, układu krążenia, układu nerwowego i naczyniowego. Dlaczego jeszcze warto zadbać o odpowiedni poziom witamin z grupy B w organizmie? O suplementację witaminą B powinny zadbać osoby zmagające się z problemami skórnymi. B to witamina, która ma duży wpływ na urodę. Odpowiedni poziom witamin z grupy B w organizmie będzie objawiał się ładną, promienną cerą, witamina B pomaga również zwalczyć trądzik.

Witamina B - dla kogo?

Kto powinien zwrócić szczególną uwagę na suplementację witaminą B? Osoby, które często sięgają po używki, w tym kawę i alkohol, prowadzące stresujący tryb życia oraz seniorzy. Dzięki witaminie B można znacznie poprawić swoją jakość życia i pozbyć się wielu nieprzyjemnych dolegliwości.

Jakie witaminy z grupy B warto zażywać?

Do najpopularniejszych witamin z grupy B nalezą:

  • witamina B1, tiamina - wpływa na poprawę samopoczucia
  • witamina B3, niacyna - redukuje uczucie zmęczenia, pomaga uregulować trawienie
  • witamina B5 - poprawia wygląd skóry i włosów
  • witamina B6 - spowalnia procesy starzenia, naturalna i skuteczna broń w walce z trądzikiem
  • witamina B8, inozytol - wspomaga pracę wątroby, poprawia pamięć
  • witamina B9, kawas foliowy - zapobiega anemii, wspiera organizm w walce ze stanami zapalnymi, przyśpiesza gojenie się ran

Zadbanie o odpowiedni poziom wszystkich witamin z grupy B to naturalne wsparcie ciała i umysłu, witaminy te pomagają też znacznie spowolnić procesy starzenia się organizmu.