Filtruj według

Płeć
Forma
Waga
Pojemność
Ilość
Kategorie
Cena
Filtruj

Lista produktów producenta Dr. Jacob's

Założyciele Dr. Jacob's nazywają się Ludwig Manfred Jacob i Karl Otto Jacob, obydwoje są doktorami medycyny. Firma powstała w 1997 r. i cieszy się dużym powodzeniem do dziś. Ich produkty są rzetelne i bardzo popularne na rynku, ponieważ cechują się wysoką jakością i są produkowane z naturalnych składników. 

Pierwsze produkty firmy Jacob's zostały wprowadzone na polski rynek w 2009 r. Przez swoją niepowtarzalną jakość zaczęły być lepiej sprzedawane w stosunku do wielu produktów polskich producentów. Ze względu na lepszą skuteczność i niższą cenę. Z kolejnych plusów marki Jacob's, ich suplementy i witaminy nie tylko podlegają kontroli wewnętrznej, ale są również regularnie kontrolowane przez niezależne laboratoria. W ofercie jest też wiele wartościowych książek na temat zdrowia napisanych przez samych założycieli. 

Faworytem wśród klientów stały się witaminy w tabletkach, ze względu na swoją skuteczność w uzupełnianiu niedoborów. Pierwszym z topowych produktów jest witamina C Liposomalna, która ma za zadanie m.in pozytywnie wpłynąć na nasze samopoczucie i nastrój szczególnie zimą, kiedy mamy znikomą ilość słońca. Witamina D3 dr Jacob’s z kolei fenomenalnie pomaga w poprawie wzmocnieniu kości, ponieważ w jej składzie są wysokogatunkowe składniki naturalne. Już nie wymieniając całej listy świetnie sprzedających się produktów marki dr Jacob’s jako ostatni z przykładów top sellerów, to witamina K2 D3 ze względu na swoją bardzo dobrą przyswajalność. 

Kluczem sukcesu firmy od początku były innowacyjność oparta na najnowszych badaniach naukowych oraz na wielopokoleniowych sprawdzonych metodach. Ponadto ich receptury polegają  na wzajemnym uzupełnianiu się działań biologicznych konkretnych składników. 

Składniki dr Jacob's pochodzą z przeróżnych zakątków świata i są solidnie wyselekcjonowane. Europa nie jest jednym kontynentem, z którego zostają sprowadzane towary do produkcji suplementów i witamin,ale też m.in z Ameryki Południowej czy Azji.