Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Boostery Testosteronu

Czym są boostery testosteronu?

Jak sama nazwa wskazuje są to suplementy mające na celu podniesienie poziomu testosteronu w organizmie człowieka. Wiele stereotypów opowiada się za tym, że są to substancje tylko dla najbardziej zapalonych fanów sportów siłowych. Nie jest to prawda, a dowodem na to jest używanie naturalnych boosterów testosteronu już wiele lat temu np. w formie żeń-szeniu przez chińskich cesarzy w celu podniesienia libido i spłodzenia, jak największej ilości potomstwa. Obecnie wyróżnia się wiele innych popularnych boosterów testosteronu takich jak: kwas D-asparaginowy, witamina B6, cynk, saw palmetto.

Jakie są korzyści z stosowania boosterów testosteronu?

Głównym zadaniem omawianego suplementu jest idealne zbilansowanie ilości testosteronu w organizmie. W momencie, gdy uda się uzyskać go większą ilość niż zwykle, wówczas uwydatnią się typowo męskie cechy. Oznacza to, że wzrośnie siebie, pewność agresja, chęć ryzyka osoby, która stosuje te środki. Jednakże głównym przeznaczeniem testosteronu w organizmie jest odpowiednia regeneracja bo wysiłku fizycznym. W związku z tym suplement ten jest głownie rekomendowany osobom uczęszczającym i trenującym na siłowni, ale też także jest stworzony dla ludzi pracujących fizycznie, których mięśnie potrzebują dobrej regeneracji po wysiłku. Do dodatkowych korzyści jakie płyną z suplementowania testosteronu należą: przyspieszone spalanie tkanki tłuszczowej, podniesione libido, zagęszczenie struktury kostnej oraz zwiększona siła fizyczna. 

Jakie są efekty uboczne korzystania z boosterów testosteronu?

Korzystanie z naturalnych boosterów testosteronu nie niesie za sobą żadnych negatywnych konsekwencji. Warto również pamiętać, że wymienione boostery testosteronu to produkty rzadko spotykane w zwyczajnej diecie. Istnieje więc możliwość, że ktoś może być na nie po prostu uczulony. Zaleca się przed próbowaniem jakichkolwiek wspomagaczy, zbadać się u wykwalifikowanego lekarza w celu potwierdzenia, że nie jest się uczulonym na żadnej z tych produktów.

Ilość produktów: 6

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry