Booster testosteronu OLIMP T-100 Hardcore 120kaps

Booster Testosteronu Kompleks Olimp T-100 Hardcore 120kaps

  Chwilowo niedostępny
Cena
99,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,49 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 199,00 zł

OLIMP T-100 Hardcore to zaawansowany, niesamowicie skuteczny booster testosteronu; zawiera w pełni legalne i tylko skuteczne składniki wspierające produkcję męskich hormonów płciowych;  • NIESAMOWITA SKUTECZNOŚĆ W PODNOSZENIU POZIOMU TESTOSTERONU

  • TYLKO NATURALNE SKŁADNIKI O FARMACEUTYCZNEJ JAKOŚCI PRODUKCJI

  • ABSOLUTNY BRAK SUBSTANCJI ZAKAZANYCH

  • POMAGA BUDOWAĆ SUCHĄ MASĘ MIĘŚNIOWĄ I REDUKOWAĆ TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ


ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (3 kapsułki) dziennie, najlepiej rozkładając w ciągu dnia do posiłków. Obficie popić wodą.

Szczegóły produktu
5901330038976

OLIMP T-100 Hardcore to zaawansowany, niesamowicie skuteczny booster testosteronu; zawiera w pełni legalne i tylko skuteczne składniki wspierające produkcję męskich hormonów płciowych;

OLIMP T-100 Hardcore to niezwykle zaawansowany, oparty wyłącznie o naturalne składniki i w 100% bez dopingu produkt stworzony aby podnosić poziom najważniejszego męskiego hormonu - testosteronu.

T-100 renomowanej marki OLIMP to już druga odsłona popularnego preparatu - zawiera bogatszy skład, więcej komponentów i jeszcze skuteczniejsze działanie na męski organizm.

Preparat składa się z czterech specjalnie skomponowanych blendów, każdy z nich odpowiada za inną funkcję - ich zadaniem jest synergia działania, tak aby maksymalnie i pod każdym możliwym kątem zwiększyć sekrecję testosteronu.

ELITE TESTO-SUPPORT BLEND - zawiera standaryzowany na przynajmniej 50% ekstrakt z kozieradki pospolitej - niezwykle wartościowej rośliny, która w dziesiątkach badań potwierdziła ogromną skuteczność w podnoszeniu testosteronu u osób trenujących siłowo. Mieszanka została wzbogacona o dodatkowe dwie różne odmiany buzdyganka ziemnego - oba charakteryzujące się wysoką standaryzacją saponin (90%) i protodioscyn (20%). Naukowo udowodniono, że połączenie obu tych ekstraktów znacznie poprawia produkcję hormonu LH (lutotropina, hormon luteinizujący) przekładając się na poprawę libido i ogólnych funkcji seksualnych. Cała mieszanka została uzupełniona o wysokiej jakości chelatowany cynk, który pełni niezwykle istotną rolę w kwestii pracy receptorów androgenowych działając na ich wrażliwość i efektywność wyłapywania testosteronu, co wspiera wzrost jego stężenia.

E2- BLOCK oraz DIHYDRO CUT SYSTEM - mieszanki zapobiegające konwersji testosteronu do estrogenu, a także dihydrotestosteronu - utrzymanie niskiego stopnia enzymatycznych przemian (aromataza czyli przekształcanie testosteronu na estradiol i 5-α-reduktazy - zamiana testosteronu na dihydrotestosteron) jest niesamowicie ważne dla prawidłowego działania męskich hormonów płciowych i stanowi odrębny element w kwestii funkcjonowania organizmu mężczyzny na najwyższym poziomie.

OLIMP T-100 Hardcore pomimo tak zaawansowanego składu jest w 100% bezpieczny i pozbawiony składników dopingująych. Zawiera w pełni legalne i wysoko standaryzowane ekstrakty, dlatego doskonale sprawdzi się jako kompleksowy preparat wspierający produkcję testosteronu zarówno na masie, jak i w trakcie redukcji tkanki tłuszczowej.

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (3 kapsułki) dziennie, najlepiej rozkładając w ciągu dnia do posiłków. Obficie popić wodą.

Informacja żywieniowa

 

Składniki produktu

W 1 porcji (3 kapsułki)

ELITE TESTO –SUPPORT BLEND:

2015.4mg

Ekstrakt kozieradki pospolitej:

1000.2mg

- w tym saponin

500.1mg

Ekstrakt buzdyganka ziemnego

750mg

- w tym saponin

675mg

Ekstrakt buzdyganka ziemnego

250.2mg

- w tym saponin

150.2mg

Protodoscyn

50mg

Cynk

15mg

E2-Blook

399mg

Ekstrakt granatu

288mg

- w tym kwas elagowy

201.6mg

Ekstrakt z owsa zwyczajnego

105mg

- w tym fawony

7.35mg

Ekstrakt z pieprzu czarnego

6mg

- w tym piperyna

6.7mg

DIHYDRO CUT SYSTEM

120mg

Ekstrakt z palmy sabałowej

120mg

- w tym kwasy tłuszczowe

54mg

FREE A.N.D.R.O FORMUŁA

509.8mg

Ekstrakt korzenia Maca

300mg

Ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej

150mg

Magnez

57mg

Witamina B6

2.8mg

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
120kaps
Forma
Kapsułki

Inne produkty w tej kategorii