Filtruj według

Płeć
Forma
Waga
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Zamienniki Cukru

Osoby będące na diecie, muszą kontrolować ilość dostarczanych dziennie węglowodanów. Najprostszym sposobem, aby uzyskać deficyt kaloryczny, jest zrezygnowanie z cukru i słodyczy. Na taki krok powinny się również zdecydować osoby, które chcą zadbać o swoje zdrowie, gdyż nadmiar cukru może prowadzić nie tylko do otyłości, ale także wielu chorób. Nie oznacza to, że musisz całkowicie rezygnować ze słodkich dodatków, gdyż w naszym sklepie dostępne są specjalne zamienniki cukru. Mają one znacznie mniej kalorii i węglowodanów, a dodatkowo ich skład jest oparty na naturalnych składnikach.

Zamienniki białego cukru

Biały cukier ma dużą zawartość węglowodanów, a w 100 gramach można znaleźć nawet 400 kcal. Dodatkowo cukier i jego nadmierne spożycie prowadzą do nadwagi, próchnicy, miażdżycy, cukrzycy oraz innych chorób metabolicznych. Zamienniki białego cukru stanowią zdrowszą alternatywę dla osób, które chcą zadbać o sylwetkę, a jednocześnie nie chcą rezygnować ze słodkich dodatków. Wśród dostępnych w naszym sklepie zamienników, znajdziesz najlepsze produkty, które mają znacznie obniżoną kaloryczność:

  • Ksylitol – oprócz słodkiego smaku, ma także działanie antybakteryjne i zapalne. Pozyskuje się go z kory brzozy, dlatego jest naturalnym zamiennikiem cukru. Ze względu na niski indeks glikemiczny może być wykorzystywany w diecie niskowęglowodanowej, a ponadto sprawdzi się u diabetyków.

  • Erytrol – to bezkaloryczny zamiennik białego cukru, który może być stosowany przez diabetyków i osoby na diecie. Stanowi idealny dodatek do ciast, napojów i deserów, gdyż na intensywnie słodki smak.

  • Syropy – naturalne syropy to słodki błonnik w płynie, który wyróżnia się prostym składem i niską kalorycznością. Jest zdrowszym zamiennikiem białego cukru, a płynna forma sprawia, że syrop jest bardzo wydajny.

Jeżeli chcesz zadbać o swoje zdrowie, powinieneś całkowicie zrezygnować z cukru. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze zamienniki, które imitują smak białego cukru oraz znajdą szerokie zastosowanie w kuchni.

Najlepsze zamienniki cukru

Stale uzupełniamy asortyment sklepu, wzbogacając go o kolejne produkty dla osób dbających o zdrowie i sylwetkę. Oferujemy zamienniki diety od najlepszych producentów na rynku, co gwarantuje ich najwyższą jakość i sprawdzony skład. Dbamy o to, aby zamienniki białego cukry były dostępne w konkurencyjnych cenach, aby zachęcić naszych klientów do zmiany złych nawyków żywieniowych.

Zapraszamy do złożenia zamówienia.