Filtruj według

Płeć
Forma
Waga
Ilość
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Zamienniki Cukru

Osoby będące na diecie, muszą kontrolować ilość dostarczanych dziennie węglowodanów. Najprostszym sposobem, aby uzyskać deficyt kaloryczny, jest zrezygnowanie z cukru i słodyczy. Na taki krok powinny się również zdecydować osoby, które chcą zadbać o swoje zdrowie, gdyż nadmiar cukru może prowadzić nie tylko do otyłości, ale także wielu chorób. Nie oznacza to, że musisz całkowicie rezygnować ze słodkich dodatków, gdyż w naszym sklepie dostępne są specjalne zamienniki cukru. Mają one znacznie mniej kalorii i węglowodanów, a dodatkowo ich skład jest oparty na naturalnych składnikach.

Zamienniki białego cukru

Biały cukier ma dużą zawartość węglowodanów, a w 100 gramach można znaleźć nawet 400 kcal. Dodatkowo cukier i jego nadmierne spożycie prowadzą do nadwagi, próchnicy, miażdżycy, cukrzycy oraz innych chorób metabolicznych. Zamienniki białego cukru stanowią zdrowszą alternatywę dla osób, które chcą zadbać o sylwetkę, a jednocześnie nie chcą rezygnować ze słodkich dodatków. Wśród dostępnych w naszym sklepie zamienników, znajdziesz najlepsze produkty, które mają znacznie obniżoną kaloryczność:

  • Ksylitol – oprócz słodkiego smaku, ma także działanie antybakteryjne i zapalne. Pozyskuje się go z kory brzozy, dlatego jest naturalnym zamiennikiem cukru. Ze względu na niski indeks glikemiczny może być wykorzystywany w diecie niskowęglowodanowej, a ponadto sprawdzi się u diabetyków.

  • Erytrol – to bezkaloryczny zamiennik białego cukru, który może być stosowany przez diabetyków i osoby na diecie. Stanowi idealny dodatek do ciast, napojów i deserów, gdyż na intensywnie słodki smak.

  • Syropy – naturalne syropy to słodki błonnik w płynie, który wyróżnia się prostym składem i niską kalorycznością. Jest zdrowszym zamiennikiem białego cukru, a płynna forma sprawia, że syrop jest bardzo wydajny.

Jeżeli chcesz zadbać o swoje zdrowie, powinieneś całkowicie zrezygnować z cukru. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze zamienniki, które imitują smak białego cukru oraz znajdą szerokie zastosowanie w kuchni.

Najlepsze zamienniki cukru

Stale uzupełniamy asortyment sklepu, wzbogacając go o kolejne produkty dla osób dbających o zdrowie i sylwetkę. Oferujemy zamienniki diety od najlepszych producentów na rynku, co gwarantuje ich najwyższą jakość i sprawdzony skład. Dbamy o to, aby zamienniki białego cukry były dostępne w konkurencyjnych cenach, aby zachęcić naszych klientów do zmiany złych nawyków żywieniowych.

Zapraszamy do złożenia zamówienia.