Filtruj według

Płeć
Forma
Waga
więcej... mniej
Ilość
Cena
Producenci
więcej... mniej
Wybierz smak:
więcej... mniej
Filtruj

Izolat Białek Serwatkowych WPI

Co to izolat białka? WPI to niezwykle popularny suplement diety wśród osób uprawiających sport, które mają zwiększone zapotrzebowanie na proteiny oraz dążą do rozbudowania masy mięśniowej i redukcji tkanki tłuszczowej. Stanowi on również uzupełnienie zbilansowanej diety, która ma na celu dostarczenie odpowiedniej ilości energii oraz składników odżywczych. Izolat białka serwatkowego jest jedną z trzech form serwatkowych odżywek białkowych. Jest to proteina pochodzenia mlecznego, która dzięki odpowiedniemu procesowi pozyskiwania, wyróżnia się wysoką zawartością składników odżywczych. Jednym z ważniejszych elementów izolatu jest leucyna, która wpływa na wzrost masy mięśniowej oraz bierze udział w procesie naprawy tkanek. Z tego względu jest istotnym składnikiem budulcowym w organizmie. Izolat serwatki wyróżnia się dużą zawartością białka i niewielką ilością tłuszczów i węglowodanów. Ma on także stosunkowo niską zawartość laktozy, z tego względu może być wybierany nawet przez osoby, które słabo tolerują cukier mleczny.

W jaki sposób działa białko WPI?

Izolat białek serwatkowych WPI zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, które nie mogą być wytwarzane samodzielnie przez organizm. Jest to najczystsze źródło białka dostępne do spożycia. Dzięki temu, skutecznie wpływa na utrzymywanie i rozbudowywanie tkanki mięśniowej oraz zapobiega aktywności katabolicznej podczas bardzo intensywnych treningów. Odżywka białkowa - izolat białka jest polecany również ze względu na swoje szybkie wchłanianie. Stanowi więc jeden z najlepszych rodzajów posiłku jaki spożywa się przed oraz po treningu. Szybkie wchłanianie wpływa bowiem na lepsze wykorzystanie białka oraz zmaksymalizowanie procesu jego syntezy. Białko serwatkowe izolat zwiększa także siłę mięśni oraz anabolizm, pozwala utrzymać zbilansowaną dietę, zapewnia uczucie sytości, co przekłada się na ograniczenie podjadania i utrzymanie właściwej masy ciała.

Izolat białka serwatki - jaki wybrać?

WPI (białko) to jeden z najlepiej przebadanych suplementów diety, którego skuteczność została wielokrotnie potwierdzona. Najlepsze preparaty nie zawierają zbędnych wypełniaczy, a większość kalorii danego suplementu pochodzi właśnie z białka, nie z tłuszczów czy dodatkowych substancji. W naszym asortymencie można znaleźć izolaty znanych i cenionych firm, m.in. takich jak BioTechUSA, MuscleMeds, 6PAK, OLIMP Sport Nutrition, Real Pharm czy AllNutrition. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz szybką wysyłkę.