Filtruj według

Płeć
Forma
Waga
Cena
Producenci
więcej... mniej
Wybierz smak:
Filtruj

Batony Energetyczne

Osoby, które trenują wymagające dyscypliny sportowe oraz realizują intensywne plany treningowe, muszą mieć zapewnioną odpowiednią dawkę energii. Ich zapotrzebowanie kaloryczne jest znacznie wyższe niż u osób o umiarkowanej aktywności fizycznej, dlatego sportowcy muszą się wspomagać wysokoenergetycznymi przekąskami między posiłkami. Należą do nich batony energetyczne, które charakteryzują się wysoką zawartością składników odżywczych, witamin i minerałów, dzięki czemu stanowią uzupełnienie straconych podczas treningu mikro i makroelementów.

Batoniki energetyczne - dla sportowców i aktywnych fizycznie

Sportowcy, którzy chcą poprawić swoje wyniki i osiągnąć wyznaczone cele treningowe, muszą dbać o swoją dietę i dostarczanie organizmowi precyzyjnie wyliczonych składników odżywczych. Batoniki energetyczne to zdrowe przekąski, które mogą być uzupełnieniem przed lub po treningu. W naszym sklepie znajdziesz batony energetyczne o specjalnie opracowanym składzie, dzięki czemu pokryją Twoje zapotrzebowanie na makro i mikroelementy. Przeznaczone są one nie tylko dla sportowców, ale także osób, które dbają o swoją sylwetkę, są na diecie lub chcą szybko uzupełnić braki składników odżywczych w trakcie dnia. Batony energetyczne oprócz tego, że są zdrowe i pełnowartościowe, to:

  • są bogate w składniki odżywcze, witaminy i minerały,

  • pozwalają utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi,

  • uzupełniają braki po intensywnym wysiłku i treningu,

  • dodają energii,

  • pobudzają metabolizm,

  • ułatwiają spalanie tłuszczu,

  • wspierają organizm podczas wysiłku fizycznego.

Nasz sklep charakteryzuje się bogatym asortymentem, w którym możesz znaleźć szeroki wybór produktów. Mamy batoniki energetyczne dostępne w różnych smakach, a także całe zestawy odpowiednie zarówno przed jak i po treningu.

Batony energetyczne – sklep

W ofercie naszego sklepu znajdziesz zdrowe przekąski o dużej zawartości białka i z minimalną ilością cukru. Batoniki energetyczne ze względu na swój skład, mogą również zastąpić posiłek w ciągu dnia i uzupełnić dzienny bilans kaloryczny. To idealne rozwiązanie dla sportowców, którzy nie mają czas zjeść posiłku lub chcą uzupełnić energię po intensywnym treningu.

Nasz sklep regularnie uzupełnia asortyment o kolejne produkty, aby każdy znalazł batonik energetyczny o ulubionym smaku. Obecnie możesz wybierać spośród przekąsek o smaku czekoladowym, kokosowym, waniliowym, orzechowym i wielu innych. Zapraszamy do złożenia zamówienia!