Filtruj według

Płeć
Forma
Waga
Pojemność
Kategorie
Cena
Producenci
więcej... mniej
Wybierz smak:
więcej... mniej
Filtruj

Napoje Dietetyczne

Podczas intensywnego wysiłku fizycznego niezbędne jest zadbanie o odpowiednią suplementację oraz uzupełnienie witamin i składników mineralnych, które tracimy w trakcie ćwiczeń. Dbając również o szybkie i widoczne efekty, należy pamiętać o dostarczeniu do organizmu wysokiej jakości białka i aminokwasów - podstawowych budulców mięśni. A w razie spadku energii - posilić się koktajlem, który znacznie podniesie naszą wydolność i wytrzymałość. Wszystkie napoje, które są przydatne w czasie treningu znajdziesz w naszym sklepie. Wybierz najlepszy dla siebie, w zależności od potrzeb i rodzaju uprawianego sportu.

Gotowe napoje dietetyczne są dużo wygodniejsze do stosowania od tych w proszku. Nie potrzebujesz już wody, miarki ani shakera, żeby szybko dostarczyć niezbędnych składników. Z łatwością można zabrać je ze sobą na siłownię lub wrzucić do plecaka podczas przejażdżki rowerowej - wystarczy otworzyć i napić się, jest to proste i poręczne. Każdy posiadany w naszej ofercie napój jest zdrowy i dietetyczny oraz stanowi doskonałe urozmaicenie diety.

Napoje białkowe, to niezastąpione odżywki stosowane bezpośrednio po treningu. Dzięki nim masa mięśniowa buduje się szybciej, a organizm łatwiej regeneruje się. Napoje izotoniczne, wyrównują z kolei poziom wody i elektrolitów, które zostały utracone w czasie wysiłku fizycznego. Po ich wyregulowaniu, odzyskujemy siły, dlatego są cenione przez sportowców. BCAA w płynie ma natomiast za zadanie ograniczenie procesów katabolicznych zachodzących w organizmie - chroni mięśnie przed uszkodzeniami oraz zmniejsza zakwasy po ćwiczeniach. Odpowiada też za budowę silnej, widocznej masy mięśniowej. Płynna forma jest o wiele łatwiej przyswajalna dla organizmu, dlatego można liczyć na szybsze efekty spożywania BCAA. Jaką rolę w dbaniu o sportową sylwetkę mają napoje energetyczne? Przede wszystkim pobudzą organizm do intensywnej pracy. Napój energetyczny przyda się szczególnie w słabsze dni, które zdarzają się dla każdego, nawet najbardziej zmotywowanego sportowca. Produkty, które znajdziesz w naszym sklepie są odpowiednio zbilansowane, a ich szerokie zastosowanie sprawia, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie