Filtruj według

Płeć
Forma
Waga
więcej... mniej
Pojemność
Ilość
Kategorie
Cena
Producenci
więcej... mniej
Wybierz smak:
więcej... mniej
Filtruj

W Trakcie Treningu

Ułożyłeś świetny plan treningowy. Dajesz z siebie na każdym treningu 100%. Systematyki mógłby pozazdrościć Ci niejeden z trenujących. Do swojej diety wprowadzasz zdrowe produkty. Skrupulatnie liczysz każdą kalorię i makroskładnik. Alkohol i imprezy to już nie Twoje klimaty. Jesteś w miarę zadowolony z efektów osiąganych podczas ciężkich treningów. Jednak jest coś co Ci nie pasuje i po treningu padasz ze zmęczenia. Co można ulepszyć?
Każdy trenujący marzy o tym, by jego trening był maksymalnie efektywny. Progres, jaki czynimy na treningu wpływa na naszą motywację. O dobre samopoczucie, siłę, energię, wytrzymałość można zadbać już podczas samego treningu. Każda seria, każde powtórzenie zmusza mięśnie do wysiłku.
Suplementy do zastosowania w trakcie treningu są to produkty, które mają na celu wspomóc nasz organizm podczas wysiłku. Warto zauważyć, że taka suplementacja uchroni nasze ciało i organizm przed zjawiskiem katabolizmu mięśniowego.
• Odpowiednią energię i regenerację mięśniom zapewnią węglowodany proste w postaci Carbo. Cukier zawarty w tym suplemencie uzupełnia utracony podczas wysiłku glikogen mięśniowy czyli zasób energetyczny, który zawarty jest w mięśniach człowieka.
• Kolejnym suplementem zapewniającym odpowiednią regenerację są Aminokwasy BCAA. Jak wiadomo, mięśnie zbudowane są z białka i jest to główny składnik budulcowy. BCAA zadba o odpowiednią regenerację włókien mięśniowych już podczas treningu. Zwiększy się efektywność, zmęczenie odczuwane będzie w znacznie mniejszym stopniu, a doskonale znane wszystkim osobom trenującym „zakwasy”, będą mniej bolesne.
• Następnym suplementem niezwykle wpływającym na siłę, wytrzymałość, objętość oraz budowę mięśni jest Kreatyna. Kreatyna zwiększa produkcję fosfokreatyny w mięśniach, co uwalnia większe zapasy energii. Pozwala to na odbycie dłuższych jak i również bardziej efektywnych treningów.
• O gospodarkę wodno-elektrolitową organizmu człowieka podczas treningu doskonale zadba napój izotoniczny. Doskonale uzupełnia się on z BCAA.
Wszystkie te suplementy doskonale wpływają na jakość treningu, siłę, regenerację, wytrzymałość i energię. Gro osób przyznaje również, że stosując suplementy w trakcie treningu, znacznie szybciej się regenerują i czują się lepiej po zakończeniu aktywności.