Filtruj według

Płeć
Forma
Waga
Ilość
Cena
Producenci
więcej... mniej
Wybierz smak:
więcej... mniej
Filtruj

Monohydrat kreatyny

Bez którego z suplementów nie wyobrażasz sobie swoje dnia? Czy korzystać z produktów, które pozwalają na zachowanie masy mięśniowej, pomogą w jej budowaniu? A możesz poszukujesz sposobu na lepszą koncentrację i pamięć w ciągu dnia? Monohydrat kreatyny to najlepsze rozwiązanie na rynku. Dzięki niej możesz liczyć na odpowiednie efekty już po pierwszych tygodniach regularnego stosowania. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jakie jest dawkowanie tej substancji odpowiedź jest bardzo prosta. W pudełku jednego z najpopularniejszych suplementów na świecie znajdziesz odpowiednią miarkę, która pozwoli Ci sprawdzi, ile wynosi dzienna dawka kreatyny. Najlepszy monohydrat to taki, który wyszedł spod skrzydeł rekomendowanych producentów. Marki takie jak Olimp, Trec Nutrition, OstroVit, przygotowały produkty, które pozwalają na spożycie 5 gramów kreatyny dziennie.

Kreatyna - monohydrat

Wbrew powszechnie panującej opinii, najprostszy i najtańszy monohydrat to najlepsza postać substancji, którą możemy przyjmować. Jej przekształcanie się w trakcie szlaków metabolicznych warto zostawić naszemu organizmowi. Dla każdego miłośnika sportów sylwetkowych niezwykle ważną informacją pozostają prozdrowotne właściwości substancji, którą śmiało mogą suplementować również osoby, które nie mają nic wspólnego z treningiem siłowym i zdrowym trybem życia. Jeśli nie wiesz, jaki monohydrat kreatyny wybrać, na samym początku weź pod uwagę jego prozdrowotne właściwości:

     Pozwala na lepsze ukrwienie całego ciała;

     Jest skuteczną metodą na lepsze dotlenienie naszego mózgu;

     Przyczynia się do lepszej regeneracji mięśni i syntezy białek mięśniowych;

     Pomaga w zachowaniu suchej masy mięśniowej w trakcie okresu redukcji tkanki tłuszczowej.

Kreatyna - niezbędny suplement dla każdego

Wybór kreatyny jako jednego z podstawowych elementów swojej suplementacji to doskonała decyzja. Należy zwrócić uwagę na jej wielofunkcyjność i fakt, że jej skład pozostaje dostosowany do potrzeb i wymagań ćwiczących kobiet i mężczyzn. Codzienne spożywanie 5g kreatyny pozwala na odczucie pierwszych rezultatach już po kilku tygodniach systematycznego stosowania. Skorzystaj z najlepszych ofert i kup swój ulubiony suplement w atrakcyjnej cenie. Wybierz produkt spośród szeregu opcji dostępnych na naszej stronie i dołącz do grona zadowolonych sportowców, którzy dostrzegają różnice zarówno w swoim postępie treningowym, jak i zdolnościach regeneracyjnych. Przekonaj się osobiście, jak wiele może zdziałać dla Ciebie kreatyna.