Suplement Prozdrowotny Swanson Berberine 400 mg 60kaps
  • Swanson Berberyna 400mg/60kaps
  • Suplement Prozdrowotny Swanson Berberine 400 mg 60kaps

Trawienie Berberyna Swanson Berberine 400 mg 60kaps

check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h!
72 szt.
Cena
56,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 269,00 zł

Ostatni raz ten produkt został kupiony 3 godziny temu.

SWANSON Berberine 400mg 60kaps

-

SWANSON Berberine  to suplement prozdrowotny wspomagający metabolizm glukozy i gospodarki glukozowej organizmu, pomocny dla diabetyków; zawiera najpopularniejsze mimetyki insuliny (środki naśladujące działanie tego hormonu co w praktyce poprawia wrażliwość insulinową):

  • - UWRAŻLIWIA TKANKI NA DZIAŁANIE INSULINY

  • - POMAGA LEPIEJ WYKORZYSTYWAĆ WĘGLOWODANY

  • - WSPOMAGA SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ

  • - STABILIZUJE POZIOM GLUKOZY WE KRWI 

  • - SWIETNIE NADAJE SIĘ JAKO SUPLEMENT WSPOMAGAJĄCY BUDOWANIE MASY MIĘSNIOWEJ -PRZY WYSOKOWĘGLOWODANOWYCH DIETACH

  • - SUPLEMENT DLA OSÓB CIERPIĄCYCH NA CUKRZYCĘ

-

-

SWANSON Berberine to kompleksowy preparat w którego skład wchodzi korzeń berberyny dzięki któremu wspomagamy  gospodarkę glukozową organizmu, pomocny w leczeniu insulinooporności i sprzyjający utracie tkanki tłuszczowej.

Zastosowane w produkcie najpopularniejsze i najskuteczniejsze mimetyki insuliny w sposób optymalny wspomagają gospodarkę glukozową organizmu.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (1 kapsułka) stosować kilka razy dziennie, najlepiej przyjmować do głównych posiłków bogatych w węglowodany.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

1 tabletka % realizacji dziennego 
zapotrzebowania RDA

Berberyna HCl (z Berberis aristata)
(korzeń)

400mg

 **

Zobacz nasz film: 

Szczegóły produktu
087614114118
72

SWANSON Berberine to suplement prozdrowotny wspomagający metabolizm glukozy i gospodarki glukozowej organizmu, pomocny dla diabetyków zawiera najpopularniejsze mimetyki insuliny (środki naśladujące działanie tego hormonu co w praktyce poprawia wrażliwość insulinową)Produkt przeznaczony nie tylko dla osób chorych na cukrzyce, świetnie sprawdza się u osób które mają duże ilości węglowodanów w diecie

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
60kaps
Forma
Kapsułki

Swanson Berberine 400 mg 60kaps – szybszy i zdrowszy sposób odchudzania

Swanson Berberine 400 mg to suplement, który pomaga w szybszym i zdrowszym odchudzaniu. Jest to przede wszystkim składnik, który wspomaga procesy trawienne i pomaga zmniejszyć apetyt. Berberyna jest częścią składników występujących w niektórych roślinach i ma wiele korzyści dla zdrowia. Jej właściwości zmniejszania apetytu i poprawy trawienia sprawiają, że jest ona idealna dla osób chcących odchudzać się zdrowo.

Trawienie Berberyna Swanson Berberine 400 mg 60kaps zawiera 400 mg berberyny w każdej kapsułce. Każda porcja zawiera niezbędne składniki odżywcze, które są niezbędne do utrzymania zdrowego odchudzania. Jest to idealna opcja dla osób, które chcą schudnąć zdrowo i skutecznie. Berberyna ma właściwości, które pomagają zmniejszyć apetyt, a także pomagają w lepszym trawieniu.

Trawienie Berberyna Swanson Berberine 400 mg 60kaps jest idealnym wyborem dla osób, które chcą schudnąć zdrowo i skutecznie. Zawiera ona wysokiej jakości składniki odżywcze, które są niezbędne do utrzymania zdrowych funkcji trawiennych. Można ją łączyć z innymi suplementami, aby maksymalnie wspomóc efekt odchudzania.

Trawienie Berberyna Swanson Berberine 400 mg 60kaps można łączyć z innymi suplementami, aby maksymalnie wspomóc efekt odchudzania. Przykładowo można ją połączyć z Trójskładnikowym Zestawem Odchudzającym ze sklepu Swiatsupli.pl. Zawiera on wysoką zawartość guarany, która pomaga osiągnąć szybkie i trwałe efekty odchudzania. Zestaw ten jest wzbogacony o składniki, które wspierają procesy trawienne i regulują apetyt, co pozwala zachować zdrową masę ciała.

Trawienie Berberyna Swanson Berberine 400 mg 60kaps jest idealnym wyborem dla osób, które chcą szybko i skutecznie schudnąć. Jest to produkt wysokiej jakości, wyprodukowany zgodnie z najwyższymi standardami. Jest to skuteczny sposób na zdrowsze i szybsze odchudzanie. Można ją łączyć z innymi suplementami, aby maksymalnie wspomóc efekt odchudzania.

Wniosek

Trawienie Berberyna Swanson Berberine 400 mg 60kaps jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą schudnąć zdrowo i skutecznie. Zawiera wysokiej jakości składniki odżywcze, które są niezbędne do utrzymania zdrowych funkcji trawiennych. Można ją łączyć z innymi suplementami, aby maksymalnie wspomóc efekt odchudzania, takimi jak Trójskładnikowy Zestaw Odchudzający ze sklepu Swiatsupli.pl. Jest to skuteczny sposób na zdrowsze i szybsze odchudzanie.

Inne produkty w tej kategorii

Zobacz także