• -15,00 zł

Kreatyna Jabłczan BioTechUSA Tri-Creatine Malate 300g

BioTechUSA
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h!
15 szt.
Cena
79,99 zł
64,99 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 79,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Ostatni raz ten produkt został kupiony 1 godzinę temu.

-

BIOTECH Tri Creatine Malate to najwyższej jakości suplement diety będący źródłem jabłczanu kreatyny, który wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i antykataboliczne działanie kreatyny.

-

 • FARMACEUTYCZNY STOPIEŃ MIKRONIZACJI GWARANTUJĄCY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ

 • WSPOMAGA PRZYROST TKANKI MIĘŚSNIOWEJ

 • ZWIĘKSZA MOC I ILOŚĆ ENERGII POPRZEZ ZWIĘKSZENIE ILOŚCI FOSFOKREATYNY

 • WIĄŻE WODĘ W KOMÓRKACH MIĘŚNIOWYCH POPRAWIAJĄC WARUNKI ANABOLICZNE

 • WYSOKA BIODOSTĘPNOŚĆ 

-

-

BIOTECH Tri Creatine Malate to suplement diety zawierający czysty, mikronizowany jabłczan kreatyny,

BIOTECH Tri Creatine Malate to suplement diety zawierający czysty, mikronizowany jabłczan kreatyny, będący połączeniem kreatyny z kwasem jabłkowym w stosunku 1:3. Kreatyna, sama w sobie to jeden z najlepiej przebadanych suplementów na rynku. Liczne badania i metaanalizy potwierdzają jego skuteczność w rozbudowie masy mięśniowej, zwiększaniu mocy i energii oraz regeneracji. Kreatyna to nic innego jak związek organiczny występujący naturalnie w naszych mięśniach, a także w produktach odzwierzęcych, takich jak mięso czy jaja.

Działanie kreatyny to nic innego jak rozpad w mięśniach szkieletowych (powstaje wówczas fosfokreatyna) oraz uwolnienie znacznych ilości energii w postaci ATP

Liczne badania i analizy potwierdzają pozytywne działanie kreatyny na organizm, pomoc w rozbudowie muskulatury, jak również poprawę osiągów i poziomu energii, szczególnie w czasie intensywnych treningów.

                                                                                          

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (około 5g = 2 miarki) rozpuścić w szklance wody lub innego napoju.

Dni treningowe: porcja na 60min przed planowanym treningiem;

Dni bez treningu: porcja o dowolnej porze dnia, np. rano;

Dla osób o dużej masie mięśniowej i wadze (90kg i więcej) można stosować dawki 10g/dziennie.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Zawartość w jednej porcji (5g)
Tri Creatine Malate 5 g
Wartość energetyczna 18,6 kcal
Białko 0 g
Węglowodany 0 g
Tłuszcz 0 g
Szczegóły produktu
5999500531051
15

BIOTECH Tri Creatine Malate to najwyższej jakości suplement diety będący źródłem jabłczanu kreatyny, który wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i antykataboliczne działanie kreatyny.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
300g
Forma
Proszek

Zalecenia:

 • Kreatyna Jabłczan od BioTechUSA Tri-Creatine Malate to produkt, który zwiększa wytrzymałość, zapobiega katabolizmowi mięśni i przyspiesza regenerację.
 • Suplementy z serii BioTechUSA Tri-Creatine Malate można stosować w celu wspomagania odnowy po wysiłku fizycznym.
 • W połączeniu z innymi suplementami diety i produktami z oferty swiatsupli.pl, Kreatyna Jabłczan BioTechUSA Tri-Creatine Malate 300g może być użyta w celu maksymalizacji efektów.
 • Kreatyna Jabłczan BioTechUSA Tri-Creatine Malate 300g jest zalecana dla osób aktywnych fizycznie, takich jak sportowcy, ćwiczący i amatorzy, którzy chcą zwiększyć swoją siłę i wytrzymałość.
 • Kreatyna Jabłczan BioTechUSA Tri-Creatine Malate 300g to skuteczny i bezpieczny sposób na zwiększenie wytrzymałości i siły bez skutków ubocznych.

 • Kreatyna Jabłczan BioTechUSA Tri-Creatine Malate 300g to doskonały suplement diety stworzony przez jednego z najbardziej cenionych producentów suplementów diety. To wysokiej jakości produkt jest dostępny w sprawdzonym sklepie internetowym swiatsupli.pl. Jest idealnym wyborem dla osób aktywnych fizycznie, takich jak profesjonalni sportowcy, ćwiczący i amatorzy, którzy chcą zwiększyć swoją siłę i wytrzymałość. Kreatyna Jabłczan BioTechUSA Tri-Creatine Malate 300g stanowi doskonałe uzupełnienie dla innych suplementów diety, dzięki którym możesz zwiększyć swoje wydajność i maksymalizować efekty.

  Właściwości Kreatyny Jabłczan

  Kreatyna Jabłczan BioTechUSA Tri-Creatine Malate 300g to produkt, który wykazuje wiele korzyści dla zdrowia. Jest to jedna z najbardziej powszechnych postaci kreatyny i jest wykorzystywana do zwiększenia wytrzymałości, zapobiegania katabolizmowi mięśni i przyspieszania regeneracji. Kreatyna Jabłczan jest łatwa w użyciu i może być stosowana w celu wspomagania odnowy po wysiłku fizycznym.

  Jakość Kreatyny Jabłczan

  Kreatyna Jabłczan BioTechUSA Tri-Creatine Malate 300g jest dostarczana przez jednego z najbardziej zaufanych producentów suplementów diety. Produkt jest wytwarzany zgodnie z najwyższymi standardami jakości, więc masz pewność, że otrzymujesz wysokiej jakości, bezpieczny produkt.

  Korzyści z korzystania z Kreatyny Jabłczan

  Kreatyna Jabłczan BioTechUSA Tri-Creatine Malate 300g to skuteczny i bezpieczny sposób na zwiększenie wytrzymałości i siły bez skutków ubocznych. Możesz zwiększyć swoją wytrzymałość i poprawić swoje wyniki sportowe, dzięki czemu będziesz mógł osiągnąć swoje cele i osiągnąć sukces. Korzystanie z Kreatyny Jabłczan może również przyspieszyć proces regeneracji mięśni i zapobiec katabolizmowi mięśni. Jeśli szukasz produktu, który pomoże Ci osiągnąć swoje cele sportowe, Kreatyna Jabłczan BioTechUSA Tri-Creatine Malate 300g może być idealnym wyborem. Można ją łatwo dodać do dowolnego programu treningowego lub suplementacji i w połączeniu z innymi suplementami diety i produktami z oferty swiatsupli.pl możesz maksymalizować efekty. Zapoznaj się z ofertą swiatsupli.pl i wybierz Kreatynę Jabłczan BioTechUSA Tri-Creatine Malate 300g, aby zwiększyć swoją siłę i wytrzymałość.