• -4,51 zł

Aminokwasy BCAA Scitec Nutrition BCAA 6400 375tab

SCITEC NUTRITION
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h!
13 szt.
Cena
89,99 zł
85,48 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 89,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 269,00 zł

BCAA 6400 to najwyższej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA. Ich głównymi funkcjami jest ograniczanie rozpadu i nasilanie odbudowy białek, poprawianie bilans azotowy oraz regulacja gospodarki tłuszczowej i węglowodanowej.


ZWIĘKSZAJĄ WYTRZYMAŁOŚĆ
HAMUJE KATABOLIZM I WSPIERA ANABOLIZM
PRZYSPIESZA REGENERACJĘ
WYSOKA ZAWARTOŚĆ LEUCYNY


SKŁAD:

Porcja: 5 tabletek
Ilość porcji w opakowaniu: 75
Opakowanie: 375 tabletek


Zawartość w 1 porcji (5 tabletek) zaw: % DZ
L-Leucyna 2240 mg
L-Izoleucyna 1120 mg
L-Izoleucyna 1120 mg
 


DAWKOWANIE:


Dzień Treningowy.: Jedna porcja (5 tabletek) na 45-60 minut przed treningiem, druga (5 tabletek) zaraz po treningu.
Dzień Nietreningowy.: Jedna porcja (5 tabletek) zaraz po przebudzeniu, druga (5 tabletek) w odstępie kilku godzin.

Szczegóły produktu
728633107520
13

BCAA 6400 to najwyższej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA. Ich głównymi funkcjami jest ograniczanie rozpadu i nasilanie odbudowy białek, poprawianie bilans azotowy oraz regulacja gospodarki tłuszczowej i węglowodanowej.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
375tab
Forma
Tabletki

Zalecenia

 • Aminokwasy BCAA to sprawdzony i skuteczny sposób na podniesienie swojego wysiłku fizycznego i poprawy wydajności.
 • BCAA Scitec Nutrition BCAA 6400 w połączeniu z odpowiednim treningiem i dietą pomaga w budowie masy mięśniowej.
 • BCAA Scitec Nutrition BCAA 6400 jest łatwo przyswajalnym źródłem aminokwasów, które są niezbędne do prawidłowego wzrostu i regeneracji organizmu.
 • Aminokwasy BCAA są niezbędne do budowy silnych i zdrowych mięśni, jednocześnie opóźniając zmęczenie i zwiększając wytrzymałość.
 • BCAA Scitec Nutrition BCAA 6400 zawiera 375 tabletek, które zapewniają organizmowi optymalne odżywienie i wsparcie w trakcie ćwiczeń i regeneracji.

 • BCAA Scitec Nutrition BCAA 6400 to doskonały wybór dla osób, które chcą zwiększyć swoją wytrzymałość, a także poprawić wyniki treningu. Jest to wysokiej jakości produkt, który został stworzony w oparciu o naturalne składniki. Aminokwasy BCAA są niezbędne do budowy silnych i zdrowych mięśni, jednocześnie opóźniając zmęczenie i zwiększając wytrzymałość. BCAA Scitec Nutrition BCAA 6400 zawiera 375 tabletek, które zapewniają organizmowi optymalne odżywienie i wsparcie w trakcie ćwiczeń i regeneracji. Połączenie aminokwasów BCAA z odpowiednim treningiem i dietą pomaga w budowie masy mięśniowej.

  Korzyści

  BCAA Scitec Nutrition BCAA 6400 dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych aminokwasów, które są potrzebne do prawidłowego wzrostu i regeneracji. Używanie BCAA zgodnie z zaleceniami lekarza może mieć szereg korzyści. Pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu glikogenu mięśniowego podczas ćwiczeń, co z kolei przekłada się na zwiększenie wytrzymałości. BCAA jest również idealnym źródłem energii, którego organizm potrzebuje do wykonywania wysiłków. Aminokwasy BCAA pomagają również zmniejszyć uczucie zmęczenia i zapewniają niezbędne składniki odżywcze do regeneracji organizmu.

  Dodatkowe informacje

  BCAA Scitec Nutrition BCAA 6400 to produkt o wysokiej jakości, który składa się wyłącznie z naturalnych składników, których organizm potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Produkt jest dostępny w 375 łatwo przyswajalnych tabletek, które dostarczają organizmowi optymalnej dawki aminokwasów. Aby maksymalnie wykorzystać korzyści z tego produktu, można go połączyć z odpowiednią dietą i treningiem. Suplementy dostępne w sklepie swiatsupli.pl to doskonały sposób na uzyskanie optymalnych rezultatów. BCAA Scitec Nutrition BCAA 6400 to wybór, który warto rozważyć, jeśli szukasz sprawdzonego i skutecznego sposobu na zwiększenie swojej wytrzymałości, poprawę wyników treningu oraz budowanie masy mięśniowej. Oprócz dostarczania niezbędnych składników odżywczych, produkt ten pomaga w zmniejszeniu zmęczenia i zapewnia optymalną dawkę energii. Zakup produktu BCAA Scitec Nutrition BCAA 6400 jest świetnym wyborem dla osób szukających silnych i zdrowych mięśni.

  Inne produkty w tej kategorii