Aminokwasy BioTechUSA BCAA+ B6 340 tab

Aminokwasy BCAA BioTechUSA BCAA+B6 340tab

BioTechUSA
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h!
2 szt.
Cena
99,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

 • AMINOKWASY BIOTECHUSA BCAA+B6 340 tab.
 • - BioTechUSA BCAA+ B6 to środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego zawierający w składzie najwyższej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA wzbogacone dodatkowo o witaminę B6. - BioTechUSA BCAA+ B6 to najwyższej klasy preparat aminokwasowy w tabletkach dla osób aktywnych fizycznie, składający się z trzech aminokwasów (LEUCYNA, IZOLEUCYNA, WALINA) zwanymi też jako rozgałęzione. wzbogacony dodatkowo witaminą B6.  BioTechUSA BCAA+ B6 jest szczególnie zalecane osobom aktywnym fizycznie. Preparat znany jest ze swoich właściwości energetycznych, a także antykatabolicznych, czyli zabezpieczającymi tkanki mięśniowe przed rozpadem. Suplement jest szczególnie polecany w okresie redukcji tkanki tłuszczowej, a jego stosowanie pozwala w znacznym stopniu zabezpieczyć tkankę mięśniową przed niechcianym rozpadem wynikającym z deficytu energetycznego. ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA Dni treningowe: 4 tabletki przed i 4 tabletki po treningu; Dni bez treningu: 4 tabletki rano,4 tabletki przed snem; INFORMACJE ŻYWIENIOWE Porcja: 4 tabletki Ilość porcji w opakowaniu: 85 Opakowanie: 340 tabl. Masa netto: 612.00 g Wartość Odżywcza / Informacja Żywieniowa: Na 4 tabletki % RWS* BCAA 2:1:1 4000 mg - L-leucyna 2000 mg - L-izoleucyna 1000 mg - L-walina 1000 mg - Witamina B6 1.5 mg
 • ZABEZPIECZA MIĘŚNIE PRZED KATABOLIZMEM
 • UDOWODNIONE DZIAŁANIE ANTYKATABOLICZNE NA TKANKĘ MIĘŚNIOWĄ
 • DODAJE ENERGII OSZCZĘDZAJĄC GLIKOGEN MIĘŚNIOWY
 • UZUPEŁNIA NIEZBĘDNE AMINOKWASY EGZOGENNE
 • PRZYSPIESZA REGENERACJĘ PO TRENINGU
Szczegóły produktu
5999076234080
2

BioTechUSA BCAA+ B6 to środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego zawierający w składzie najwyższej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA wzbogacone dodatkowo o witaminę B6.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
340tab
Forma
Tabletki

Zalecenia:

 • Aminokwasy BCAA BioTechUSA BCAA+B6 340tab to doskonały produkt, który pomoże Ci w osiągnięciu optymalnego zdrowia i wyglądu.
 • Kompleks aminokwasów zawarty w tym produkcie zawiera wszystkie trzy najważniejsze aminokwasy rozgałęzione (leucyna, izoleucyna i walina), które wspomagają anabolizm i syntezę białek.
 • Aminokwasy BCAA BioTechUSA BCAA+B6 340tab zawiera również witaminę B6, która przyczynia się do wzmocnienia włókien mięśniowych.
 • Ten produkt powinien być spożywany przez sportowców i osoby aktywne, które chcą wspomóc swoją wytrzymałość, szybkość regeneracji i siłę mięśni.
 • Aminokwasy BCAA BioTechUSA BCAA+B6 340tab można łączyć z innymi suplementami ze sklepu swiatsupli.pl w celu maksymalizacji skuteczności produktu.
Aminokwasy BCAA BioTechUSA BCAA+B6 340tab to wielofunkcyjny suplement, który pomaga osobom aktywnym w zachowaniu maksymalnego zdrowia, wyglądu i wytrzymałości. Ten produkt zawiera aminokwasy i witaminę B6, które wspomagają anabolizm i syntezę białek oraz wzmacniają włókna mięśniowe. Jest to idealny produkt dla sportowców i osób aktywnych, które chcą wspomagać swoją wytrzymałość, szybkość regeneracji i siłę mięśni.

Zalety produktu

Aminokwasy BCAA BioTechUSA BCAA+B6 340tab to produkt wielofunkcyjny, który wspomaga procesy regeneracji i wzmacnia mięśnie. Produkt ten dostarcza składników odżywczych, które wspomagają syntezę białek i anabolizm, a także wzmacniają włókna mięśniowe.

Gdzie kupić produkt

Aminokwasy BCAA BioTechUSA BCAA+B6 340tab są dostępne w sklepie swiatsupli.pl. Ze względu na szeroką gamę produktów, możesz znaleźć suplementy, które Ci odpowiadają i dostosować je do twoich potrzeb.

Suplementy dołączone do produktu

Aminokwasy BCAA BioTechUSA BCAA+B6 340tab można łączyć z innymi suplementami ze sklepu swiatsupli.pl w celu maksymalizacji skuteczności produktu. Dołączone do produktu suplementy wzmacniają efekty produktu i mogą pomóc Ci osiągnąć maksymalne zdrowie i wygląd.

Podsumowanie

Aminokwasy BCAA BioTechUSA BCAA+B6 340tab to produkt, który może pomóc Ci osiągnąć optymalne zdrowie i wygląd. Zawiera on aminokwasy i witaminę B6, które wspomagają anabolizm i syntezę białek oraz wzmacniają włókna mięśniowe. Jest to idealny produkt dla sportowców i osób aktywnych, którzy chcą poprawić swoją wytrzymałość, szybkość regeneracji i siłę mięśni. Aminokwasy BCAA BioTechUSA BCAA+B6 340tab można łączyć z innymi suplementami ze sklepu swiatsupli.pl, aby maksymalizować efekty produktu. Zatem jeśli szukasz produktu, który może pomóc Ci osiągnąć swoje cele zdrowotne i kondycyjne, to jest to idealny produkt dla Ciebie.