Suplement Przedtreningowy AAKG UNS AAKG 300g

UNS
  Chwilowo niedostępny
Cena
44,19 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

UNS AAKG 300g

-

UNS AAKG  to suplement wspierający produkcję azotu (NO), poprawiający przepływ krwi, dotlenienie tkanek, przepływ składników odżywczych oraz tzw. "pompę mięśniową"; zawiera połączenie L-argininy oraz kwasu alfa-ketoglutarowego, czyli popularne AAKG;

-

 • - POPRAWIA SYNTEZĘ AZOTU W ORGANIŹMIE

 • - WSPOMAGA NIESAMOWITĄ POMPĘ MIĘŚNIOWĄ

 • - WSPIERA UKRWIENIE TKANEK I PRZEPŁYW KRWI

 • - UMOŻLIWIA LEPSZE DOTLENIENIE MIĘŚNI

 • - ZWIĘKSZA OSIĄGI TRENINGOWE

-

-

UNS AAKG  to suplement diety zawierający AAKG - połączenie L-argininy oraz kwasu alfa-ketoglutaranowego. Takie zestawienie pozwala na lepsze wchłanianie z racji wyższej biodostępności. Preparat poprawia wyniki sportowe, zwiększa syntezę azotu (NO) co przekłada się pozytywnie na uczucie pompy mięśniowej w trakcie treningu.

UNS AAKG  usprawnia transport składników odżywczych, udrożnia ściany żył i polepsza ich drożność. Może wpływać pozytywnie na pracę serca i niejednokrotnie zalecane jest przez lekarzy dla osób w podeszłym wieku.

Alfa-ketoglutaran poprawiając przepływ krwi może stanowić wartościowe wsparcie przy problemach z erekcją, a wśród jego niezwykłych właściwości należy wymienić silne działanie antyoksydacyjne i skracanie regeneracji po wysiłku.

UNS AAKG  może przyczynić się do znacznej poprawy funkcjonowania układu krwionośnego, obniżając jednocześnie ciśnienie krwi i poprawiając wydolność tlenową co tłumaczy ogromnę popularność suplementów na bazie alfa-ketoglutaranu argininy wsród sylwetkowców, ale i sportowców dyscyplin wytrzymałościowych.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (4g) przejmować na 30 minut przed traningiem.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Informacja żywieniowa

Składniki aktywne

Ilość w dziennej porcji (4 g)

Alfa- ketoglutaran L- argininy (AAKG)

3,6 g


-

Szczegóły produktu
5902497561833

UNS AAKG  to suplement wspierający produkcję azotu (NO), poprawiający przepływ krwi, dotlenienie tkanek, przepływ składników odżywczych oraz tzw. "pompę mięśniową"; zawiera połączenie L-argininy oraz kwasu alfa-ketoglutarowego, czyli popularne AAKG;

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
300g
Forma
Proszek

Zalecenia

 • Suplement przedtreningowy AAKG UNS AAKG 300g ma silne właściwości antyoksydacyjne i pomaga zwiększyć wytrzymałość i wytrzymałość mięśni.
 • Suplement AAKG jest niezwykle skuteczny w podnoszeniu wydajności sportowej, co pozwala osiągnąć szybsze, bardziej zaawansowane rezultaty.
 • AAKG UNS AAKG 300g jest naturalnym i skutecznym sposobem na szybki wzrost siły i mocy, dzięki czemu możesz zwiększyć swoje wyniki na siłowni.
 • Suplement przedtreningowy UNS AAKG 300g pomaga utrzymać zdrowie serca, redukuje stres oksydacyjny i zapobiega uszkodzeniom komórek.
 • AAKG UMS AAKG 300g zawiera naturalne składniki, które pomagają zwiększyć wytrzymałość organizmu, wzmacniają mięśnie i zwiększają wytrzymałość.

 • Suplement przedtreningowy UNS AAKG 300g to skuteczny i zdrowy produkt, który pomoże Ci osiągnąć wymarzone efekty. Wykorzystanie tego suplementu pozwoli Ci znacznie zwiększyć wytrzymałość i siłę mięśni, a także zwiększyć wytrzymałość organizmu. Dzięki wysokiej zawartości antyoksydantów produkt ten pomaga chronić przed stresem oksydacyjnym i uszkodzeniami komórek. Używanie tego suplementu przed intensywnymi treningami pozwoli Ci osiągnąć Twoje cele fitnessowe. Suplement przedtreningowy UNS AAKG 300g został stworzony z naturalnych składników, takich jak L-arginina, L-glutamina i L-cytrulina, które pomagają zwiększyć wydajność mięśni i wytrzymałość. L-arginina i L-glutamina są niezwykle cenne dla mięśni, ponieważ pomagają zapewnić optymalny przepływ krwi i zwiększyć produkcję białek. Z kolei L-cytrulina pomaga zwiększyć wytrzymałość i wytrzymałość mięśni. Jeśli chcesz zwiększyć wytrzymałość i siłę mięśni, a także zapobiec uszkodzeniom komórek i stresowi oksydacyjnemu, suplement przedtreningowy UNS AAKG 300g jest idealnym rozwiązaniem. Jest to produkt, który został stworzony z naturalnych składników i pomoże Ci osiągnąć Twoje fitnessowe cele.

  Dlaczego warto wybrać suplement przedtreningowy UNS AAKG 300g?

  Suplement przedtreningowy UNS AAKG 300g jest skutecznym i zdrowym produktem, który pomaga Ci osiągnąć wymarzone rezultaty. Został on stworzony z naturalnych i wysokiej jakości składników, które nie tylko zwiększają wytrzymałość i siłę, ale także wzmacniają mięśnie i chronią przed uszkodzeniami komórek. Dzięki wysokiej zawartości antyoksydantów suplement przedtreningowy AAKG UNS AAKG 300g pomaga redukować stres oksydacyjny i zapobiega uszkodzeniom komórek.

  Dodatki od swiatsupli.pl do maksymalizacji efektów produktu

  Suplement przedtreningowy AAKG UNS AAKG 300g jest bardzo wysoce zalecanym produktem, ale aby osiągnąć maksymalny efekt, możesz dodać dodatkowe suplementy z oferty Swiatsupli.pl. Zalecane suplementy do maksymalizacji efektów Suplementu przedtreningowego AAKG UNS AAKG 300g to BCAA UNS Intense, L-karnityna, białko UNS i cynk. Każdy z tych suplementów jest niezbędny, by osiągnąć optymalny efekt i maksymalizować wytrzymałość i siłę mięśni.

  Podsumowanie

  Jeśli szukasz zdrowych i skutecznych suplementów, Suplement przedtreningowy AAKG UNS AAKG 300g to idealna opcja dla Ciebie. Produkt ten został stworzony z naturalnych składników, które są niezbędne do zwiększenia wytrzymałości, siły i wydajności mięśni. Ponadto Suplement ten pomaga chronić przed uszkodzeniami komórek i stresowi oksydacyjnemu. Dopasuj dodatkowe suplementy z oferty Swiatsupli.pl i ciesz się zdrowymi i skutecznymi rezultatami.

  Inne produkty w tej kategorii