EAA

EAA

Prawidłowo zbilansowana dieta powinna dostarczać organizmowi niezbędnych składników odżywczych i mikroelementów do prawidłowego działania. Czasami jednak trudno zapewnić odpowiednią ilość witamin i minerałów, dlatego warto wdrożyć dodatkową suplementację. Jednym z ważniejszych składników, który pełni bardzo ważną funkcję w budowie struktur organizmu są aminokwasy. Ze względu na to, że aminokwasy egzogenne nie są syntezowane przez organizm, a jedynie dostarczane z pożywienie, konieczna jest ich dodatkowa suplementacja.

Co to są aminokwasy egzogenne?

Aminokwasy to związki chemiczne, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu oraz rozrostu masy mięśniowej. Wpływają one na układ nerwowy, regenerację narządów wewnętrznych oraz przemianę materii, dlatego powinny być w szczególności suplementowane przez osoby aktywne i będące na diecie. Egzogenne aminokwasy dzielą się na:

 • Fenyloalaninę,
 • Walinę,
 • Treoninę,
 • Tryptofan,
 • Metioninę,
 • Leucynę,
 • Izoleucynę,
 • Lizynę,
 • Histydynę.

Każdy z tych aminokwasów egzogennych pełni określone funkcje w organizmie, dlatego należy zadbać o odpowiednią postać tych związków. Naturalnym źródłem egzogennych aminokwasów są pokarmy bogate w białko, takie jak jaja, mięso, drób i przetwory mleczne. Często jest to jednak niewystarczające, dlatego osoby, którym zależy na zdrowiu i osiągnięciu określonych celów treningowych, powinny dodatkowo suplementować EAA aminokwasy. Są one łatwo przyswajalne i mogą wpłynąć pozytywnie na wydajność organizmu.

EAA – suplement dla sportowców

W ofercie naszego sklepu znajdziesz najwyższej jakości produkty o dużej zawartości aminokwasów EAA. W okresach wzmożonej aktywności i przy wyczerpujących treningach zalecamy włączenie do planu suplementacji aminokwasów egzogennych, które mogą przyczynić się do poprawy wyników sportowych. Ze względu na swoje właściwości, EAA suplement wspomaga:

 • rozbudowę masy mięśniowej,
 • regenerację organizmu i narządów wewnętrznych,
 • redukcję tkanki tłuszczowej,
 • działanie układu nerwowego i neuroprzekaźników,
 • koncentrację,
 • odporność,
 • metabolizm.

Jeżeli chodzi o EAA, aminokwasy dostępne są w formie wygodnych do połknięcia kapsułek lub proszku do rozrobienia. Posiadamy aminokwasy egzogenne od sprawdzonych producentów, dzięki czemu można mieć pewność, że suplementacja będzie bezpieczna i skuteczna. W razie wątpliwości chętnie doradzimy, który EAA suplement sprawdzi się w Twoim przypadku.

Zapraszamy do kontaktu.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Marka: OstroVit

Aminokwasy OstroVit EAA 200 g

Recenzje: 0

OstroVit EAA to aminokwasy egzogenne, których organizm nie jest sam w stanie syntezować. Są niezbędnę do regeneracji oraz budowy tkanki mięniowej. EAA w tak kompleksowym składzie 100g aminokwasów na 100g produktu gwarantuje nam regenerację na najwyższym poziomie. 

Cena 24,90 zł
Więcej
Dostępny

Marka: OstroVit

Aminokwasy OstroVit EAA Supreme Pure 400g

Recenzje: 0

OstroVit Supreme Pure EAA to aminokwasy egzogenne, których organizm nie jest sam w stanie syntezować. Są niezbędnę do regeneracji oraz budowy tkanki mięniowej. EAA w tak kompleksowym składzie 100g aminokwasów na 100g produktu gwarantuje nam regenerację na najwyższym poziomie. 

Cena 39,90 zł
Więcej
Dostępny

Marka: Rule 1 Proteins

Aminokwasy RULE 1 R1 Pre Amino 249g 30 PORCJI

Recenzje: 0

RULE 1 R1 Pre Amino to preparat do stosowanie przed i w trakcie treningu dostarczający aminokwasów EAA oraz energii z naturalnych źródeł; zawiera substancje odpowiedzialne za podniesienie efektywności treningu i efektywność ćwiczeń - między innymi zastrzeżoną formułę CarnoSyn®;

Cena 79,00 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Marka: Scivation

Aminokwasy SCIVATION Xtend BCAAs 384-415g

Recenzje: 0

SCIVATION Xtend BCAAs to środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego zawierający w składzie najwyższej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA, a także dodatkowe składniki wspierające aktywność i funkcjonowanie organizmu oraz wsparcie w wysiłku.

Cena 84,99 zł
Więcej
Dostępny

Marka: OLIMP Sport Nutrition

Aminokwasy OLIMP Salmon 12000 Mega Tabs 300 tab

Recenzje: 0

OLIMP Salmon 12000 Mega Tabs szukasz alternatywy dla standardowych aminokwasów? Olimp wychodzi z  przełomowym rozwiązaniem jakim są aminokwasy z łososia które powstają z najwyżej klasy hydrolizat białka łososia północnoatlantyckiego. Najbardziej zawansowana forma aminokwasów już dostępna na rynku!

Cena 134,00 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Marka: HI-TECH Pharmaceuticals

Aminokwasy HI-TECH Off the Chain 300g

Recenzje: 0

HI-TECH Pharmaceuticals Off the Chain to preparat z aminokwasami wzbogacony o substancje wspomagające - zawiera składniki wspomagające wysiłek, koncentrację, a stosowanie preparatu może znacznie przyczynić się do poprawy osiągów sportowych; UWAGA: tylko dla zaawansowanych i zahartowanych trenujących, w szczególności wyczynowców;

Cena 135,00 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: 5999076220571

Marka: BioTechUSA

Aminokwasy BioTechUSA EAA Zero 350 g

Recenzje: 0

BIOTECH EAA Zero 350g 8400 mg egzogennych aminokwasów Bez cukru * stosunek aminokwasów zalecany przez WHO** *Dotyczy gotowych koktajli przygotowanych na bazie wody.**stosunek aminokwasów zawartych w produkcie odpowiada zaleceniom WHO.

Cena 69,90 zł
Więcej
Dostępny

Marka: BioTechUSA

Odżywka białkowa BioTechUSA Iso Whey Zero 2270 g + EAA ZERO 330 g + t-shirt losowo

Recenzje: 0

Biotech USA Iso Whey Zero jest wysoce cenionym suplementem diety, składającym się z protein pochodzących z WPI. Synteza zarówno tych, jak i tysięcy innych białek w organizmie zależy od dostępności aminokwasówEAA ZERO Jedyne niezbędne!Aminokwasy egzogenne, jak sugeruje nazwa, są niezbędne organizmowi ludzkiemu, który nie potrafi ich wyprodukować sam lub...

Cena 259,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: 5902232610338

Marka: OstroVit

Aminokwasy OSTROVIT Pre-Amino 400g

Recenzje: 0

OstroVit PRE-AMINO to produkt stworzony z myślą o sportowcach, którzy chcą osiągnąć więcej. Starannie dobrana kompozycja składników, została stworzona specjalnie by osiągać maksymalne efekty.

Cena 47,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: 5901330065347

Marka: OLIMP Sport Nutrition

Aminokwasy OLIMP Amino EAA Xplode 520g

Recenzje: 0

OLIMP Amino EAA Xplode to matrix aminokwasowy przeznaczony do stosowania okołotreningowego w celu wsparcia procesów energetycznych, a także ograniczenia niechcianego katabolizmu; zawiera esencjonalne aminokwasy egzogenne (EAA) z dodatkiem aminokwasów rozgałęzionych (BCAA), a także l-tryptofan, niacynę czy pirydoksynę (witamina B6);

Cena 85,00 zł
Więcej
Dostępny

Śledź nas na Facebooku