• Nowy

Kreatyna Monohydrat Promaker Creatine Pro+ 500g

check_circle   Dostępny - Dostawa w 24h
Wybierz smak:
Cena
84,99 zł
Ilość

Promaker Creatine Pro+ 500g - jest to najwyższej jakości suplement diety, zawierający w swym składzie wysoko biodostępny mikronizowany monohydrat kreatyny w formie smakowego proszku. Produkt wzbogacony w swym składzie o dekstrozę oraz taurynę, pomoże nam w osiągnięciu zamierzonych celów sportowych.

Kreatyna Monohydrat Promaker Creatine Pro+ 500g - dlaczego warto kupić?

  • Najwyższej jakości monohydrat kreatyny
  • Dodatek dekstrozy oraz tauryny
  • W wielu przepysznych smakach
  • Dodaje energii i poprawia samopoczucie
  • Wspomaga budowanie siły i masy mięśniowej

Zalecany sposób użycia:

Odmierzyć jedną porcję 5g (1 miarka), wymieszać ją w 200-250ml wody.

Stosować raz dziennie, przed lub po treningu.

Spożywać bezpośrednio po przygotowaniu.

Szczegóły produktu
5904422931483
58

Promaker Creatine Pro+ 500g - jest to najwyższej jakości suplement diety, zawierający w swym składzie wysoko biodostępny mikronizowany monohydrat kreatyny w formie smakowego proszku. Produkt wzbogacony w swym składzie o dekstrozę oraz taurynę, pomoże nam w osiągnięciu zamierzonych celów sportowych.

Kreatyna jest podstawowym nośnikiem energii w komórkach mięśniowych, dzięki czemu podnosi poziom ATP w organizmie. Jest ono ważnym składnikiem wszystkich komórek, ponieważ pełni funkcję pierwotnego przenośnika energii. 

Głównymi korzyściami suplementacji kreatyną są przede wszystkim zwiększenie siły oraz masy mięśniowej. Przyspiesza ona zdecydowanie progresję treningową i poprawia wytrzymałość, pozwalając tym samym na dłuższy oraz bardziej intensywny wysiłek.

Kreatyna niesie ze sobą wiele korzyści związanych z progresją treningową w każdej płaszczyźnie. Jest ona najlepiej przebadanym produktem występującym w zakresie suplementacji oraz najbardziej skutecznym dzięki czemu zalecana jest dla większości osób uprawiających sport.

Tauryna samo jak dekstroza przyspiesza wchłanianie kreatyny oraz jej transport do komórek. Tauryna jest bardzo dobrym suplementem o działaniu antykatabolicznym (zatrzymuje procesy rozpadu białek mięśniowych) oraz anabolicznym (transportuje azot oraz stymuluje trzustkę do wytwarzania insuliny). Często występuje w napojach energetycznych razem z kofeiną, ponieważ pobudza układ nerwowy i zwiększa czujność.

Dekstroza jest to źródło węglowodanów o bardzo szybkim okresie wchłaniania pozwalając nam w krótkim czasie uzupełnić niedobory energii podczas wysiłku fizycznego. 

Zalecany sposób użycia

Odmierzyć jedną porcję 5g (1 miarka), wymieszać ją w 200-250ml wody.

Stosować raz dziennie, przed lub po treningu.

Spożywać bezpośrednio po przygotowaniu.

Informacje żywieniowe

Składniki aktywne W porcji 5g

Monohydrat kreatyny

- w tym kreatyna

2500mg

2200mg

Dekstroza 1175mg
Tauryna 1000mg

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
500g
Forma
Proszek