Kreatyna Monohydrat Olimp Creatine 1250 400kaps

  Chwilowo niedostępny
Cena
134,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,49 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 199,00 zł

Monohydrat kreatyny w formie kapsułkowanej, najskuteczniejszy suplement dla sportowców, który wspiera budowanie masy miesniowej, wzrost siły oraz regeneracje. Poprawia również gospodarke energetyczną całego organizmu, dzięki czemu czujemy się lepiej, jesteśmy bardziej energiczni oraz sprawniej myślimy.

Jeżeli zależy Ci na silnym wsparciu swoich treningów, siegnij po kreatynę aby osiągać coraż wyższe cele treningowe.

  • monohydrat kreatyny w kapsułkach

  • wzrost siły oraz masy mieśniowej

  • poprawa regeneracji

  • usprawnienie działania całego organizmu

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (2 kapusłki) 2 razy dziennie. W dni treningowe przed i po treningu.

Szczegóły produktu
5901330023194

OLIMP Creatine 1250 to suplement diety zapewniający czysty, mikronizowany monohydrat kreatyny, który to jest jednym z najlepiej przebadanych suplementów na rynku. Liczne badania i metaanalizy potwierdzają jego skuteczność w rozbudowie masy mięśniowej, zwiększaniu mocy i energii oraz regeneracji. Kreatyna to nic innego jak związek organiczny występujący naturalnie w naszych mięśniach, a także w produktach odzwierzęcych, takich jak mięso czy jaja.

Działanie kreatyny to nic innego jak rozpad w mięśniach szkieletowych (powstaje wówczas fosfokreatyna) oraz uwolnienie znacznych ilości energii w postaci ATP. Liczne badania i analizy potwierdzają pozytywne działanie kreatyny na organizm, pomoc w rozbudowie muskulatury, jak również poprawę osiągów i poziomu energii, szczególnie w czasie intensywnych treningów.

Produkty firmy Olimp to najwyższej jakości, dokładnie przebadane na sportowcach preparaty, których działanie zostało udowdnione naukowo oraz potwierdzone przez wielu wybitnych atletów.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (2 kapusłki) 2 razy dziennie. W dni treningowe przed i po treningu.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Składniki aktywne w porcji (2 kapsułki)
Monohydrat kreatyny 2500mg

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
400kaps
Forma
Kapsułki