Kreatyna Monohydrat BioTechUSA 100% Monohydrate 500g

BioTechUSA
  Chwilowo niedostępny
Cena
54,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,49 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

BioTech 100% Creatine Monohydrate jest idealnym wyborem dla osób uprawiających sporty siłowe, wytrzymałościowe oraz szybkościowe. BioTech Creatine Monohydrate, to najwyższej jakości mikrorozdrobniony, absolutnie czysty i wolny od wszelkich zanieczyszczeń, Monohydrat kreatyny.

-
  • CZYSTY 100% MONOHYDRAT KREATYNY

  • W PEŁNI LEGALNY ANABOLIK

  • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

  • PRZYŚPIESZA REGENERACJĘ

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Dzień Treningowy:

Jedna porcja (5 gram) bezpośrednio po przebudzeniu, druga (5 gram) bezpośrednio po treningu.

Dzień Nietreningowy: 

Jedna porcja (5 gram) bezpośrednio po przebudzeniu, druga (5 gram) w odstępie kilku godzin, pomiędzy posiłkami.

Szczegóły produktu
5999076227433

BioTech 100% Creatine Monohydrate jest idealnym wyborem dla osób uprawiających sporty siłowe, wytrzymałościowe oraz szybkościowe. Poprawisz dzięki niemu znacznie swoje przyrosty oraz efekty sportowe. Kreatyna jest preparatem stosowanym przez światowej sławy kulturystów na całym świecie – nie bez powodu, bowiem jest prawdziwie skuteczna i legalna. 100% Creatine Monohydrate to suplement o farmaceutycznej czystości, dzięki czemu możesz być pewien najwyższej jakości produktu.

Bierze udział w transporcie i odbudowie ATP – ATP pełni funkcję nośnika energii w naszym organizmie, bez niego przebieg większości reakcji, poczynając od prostych syntez po skurcz mięśnia, byłby niemożliwy. Kreatyna dzięki umiejętności wiązania grup fosforanowych (przemienia się wtedy w Fosfokreatynę) uczestniczy, we wspomnianych, transporcie i odbudowie ATP. 
Zwiększa tempo syntezy protein – dzięki zwiększeniu ilości wody zatrzymywanej w komórkach mięśniowych przyczynia się do powstania bardziej anabolicznego (sprzyjającego wzrostowi) środowiska. 
Hamuje katabolizm – dzięki swoim zdolnościom buforującym pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu pH w mięśniach. Jest to o tyle istotne, że większość enzymów, odpowiedzialnych za rozpad tkanki mięśniowej, może działać tylko w bardzo kwaśnym środowisku. 
Wykazuje właściwości antyoksydacyjne – pomaga zwalczyć, niebezpieczne dla zdrowia, wolne rodniki. Dodatkowo zapobiega szeregowi szkodliwych efektów powstających z powodu utleniania podczaswysiłkowego. 
Pomaga chronić serce – zarówno w sposób bezpośredni, ponieważ w sercu znajduje się duże stężenie kreatyny, jak i pośrednio poprzez regulowanie poziomu cholesterolu i ochronę przed skutkami nadmiernego stresu.

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Dzień Treningowy:

Jedna porcja (5 gram) bezpośrednio po przebudzeniu, druga (5 gram) bezpośrednio po treningu.

Dzień Nietreningowy: 

Jedna porcja (5 gram) bezpośrednio po przebudzeniu, druga (5 gram) w odstępie kilku godzin, pomiędzy posiłkami.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

-
Porcja: 5g
Opakowanie: 500g
Zawartość: w porcji: zaw:
Monohydrat kreatyny 5000mg
-w tym kreatyna 4395mg
Składniki: mikronizowany monohydrat kreatyny (200 mesh).

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
500g
Forma
Proszek

Inne produkty w tej kategorii