• -20,00 zł
 • 7NUTRITION AAKG - 250G + CITRULLINE MALATE 250g

Zestaw na Pompę 7Nutrition AAKG 250g + Citruline Malate 250g

7 Nutrition
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h!
38 szt.
Cena
109,99 zł
89,99 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 109,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 269,00 zł

Ostatni raz ten produkt został kupiony 2 dni temu.

7NUTRITION AAKG 250g

-

7NUTRITION AAKG  to suplement wspierający produkcję azotu (NO), poprawiający przepływ krwi, dotlenienie tkanek, przepływ składników odżywczych oraz tzw. "pompę mięśniową"; zawiera połączenie L-argininy oraz kwasu alfa-ketoglutarowego, czyli popularne AAKG;

-

 • - POPRAWIA SYNTEZĘ AZOTU W ORGANIŹMIE
 • - WSPOMAGA NIESAMOWITĄ POMPĘ MIĘŚNIOWĄ
 • - WSPIERA UKRWIENIE TKANEK I PRZEPŁYW KRWI
 • - UMOŻLIWIA LEPSZE DOTLENIENIE MIĘŚNI
 • - ZWIĘKSZA OSIĄGI TRENINGOWE

7NUTRITION AAKG  to suplement diety zawierający AAKG - połączenie L-argininy oraz kwasu alfa-ketoglutaranowego. Takie zestawienie pozwala na lepsze wchłanianie z racji wyższej biodostępności. Preparat poprawia wyniki sportowe, zwiększa syntezę azotu (NO) co przekłada się pozytywnie na uczucie pompy mięśniowej w trakcie treningu.

AAKG  usprawnia transport składników odżywczych, udrożnia ściany żył i polepsza ich drożność. Może wpływać pozytywnie na pracę serca i niejednokrotnie zalecane jest przez lekarzy dla osób w podeszłym wieku.

Alfa-ketoglutaran poprawiając przepływ krwi może stanowić wartościowe wsparcie przy problemach z erekcją, a wśród jego niezwykłych właściwości należy wymienić silne działanie antyoksydacyjne i skracanie regeneracji po wysiłku.

7NUTRITION AAKG może przyczynić się do znacznej poprawy funkcjonowania układu krwionośnego, obniżając jednocześnie ciśnienie krwi i poprawiając wydolność tlenową co tłumaczy ogromnę popularność suplementów na bazie alfa-ketoglutaranu argininy wsród sylwetkowców, ale i sportowców dyscyplin wytrzymałościowych.

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (2,5g) przejmować na 30 minut przed treningiem.

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

 • UPC: 590311108955
Szczegóły produktu
5908283538843
38

Alfaketoglutarat argininy (AAKG) z dodatkiem witaminy B6 w najlepszej formie proszku w opakowaniu 250gram.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
500g
Forma
Proszek

Zalecenia:

 • Korzystaj z naszego zestawu na pompę 7Nutrition AAKG 250g + Citruline Malate 250g, aby uzupełnić swoją dietę o składniki, które wspierają wzrost masy mięśniowej.
 • 7Nutrition AAKG 250g + Citruline Malate 250g to doskonały sposób, aby zwiększyć swoją wytrzymałość i wydajność treningową.
 • Uzyskaj najlepszy możliwy efekt, dodając suplementy premium z oferty swiatsupli.pl.
 • Nasz zestaw jest wysokiej jakości, bezpieczny i skuteczny w działaniu.
 • Używaj zestawu 7Nutrition AAKG 250g + Citruline Malate 250g, aby uzyskać najlepsze rezultaty treningowe.
 • Nasz zestaw 7Nutrition AAKG 250g + Citruline Malate 250g jest doskonałym uzupełnieniem każdej diety sportowca, który chce uzyskać optymalne rezultaty. Zestaw 7Nutrition AAKG 250g + Citruline Malate 250g jest specjalnie stworzony, aby pomóc Ci w osiągnięciu maksymalnej wydajności i wytrzymałości, zwiększyć siłę i objętość mięśniową, a także zapewnić uczucie satysfakcji po treningu. Składa się on z 7Nutrition AAKG i Citruline Malate.

  Arginina AAKG:

  7Nutrition AAKG jest najwyższej jakości suplementem, który zawiera mieszankę L-argininy i a-ketoglutaranu argininy. Wykazano, że L-arginina jest prekursorem czynnika wzrostu, czynnika naczyniowego, który wspomaga przepływ krwi do mięśni, a także wspiera ich syntezę białek. Z kolei a-ketoglutaran argininy pomaga zwiększyć syntezę i wykorzystanie L-argininy, aby maksymalnie wykorzystać jej wymagania.

  Citrulina Malate

  7Nutrition Citruline Malate to suplement składający się z dwóch składników: L-cytruliny i kwasu cytrynowego. L-cytrulina jest aminokwasem endogennym, który może być używany do produkcji tlenku azotu. Kwas cytrynowy pomaga w absorpcji L-cytruliny w organizmie, co umożliwia szybkie wykorzystanie jej wymagań. Te dwa składniki wchodzące w skład zestawu 7Nutrition AAKG 250g + Citruline Malate 250g są skuteczne w wspieraniu wzrostu masy mięśniowej, poprawie wytrzymałości i wydajności treningowej, a także zwiększeniu siły. Dodając do tego suplementy premium z oferty swiatsupli.pl, można zwiększyć efekt zestawu 7Nutrition AAKG 250g + Citruline Malate 250g. Więc nie czekaj, wypróbuj nasz zestaw 7Nutrition AAKG 250g + Citruline Malate 250g i uzyskaj najlepsze rezultaty treningowe!