Bestsellery

Beta alanina Jest 13 produktów.

Beta alanina najlepszy produkt na wydolność treningu. Szukasz czegos co da Ci kondycje? Beta-Alanina jest składnikiem dwupeptydu karnozyny. Karnozyna buforuje spadek pH związany m.in. z powstawaniem kwasu mlekowego w mięśniach. Przyjmowanie Beta-Alaniny redukuje zmęczenie fizyczne i zwiększa możliwości wydajnej pracy oraz maksymalnego wysiłku na...

Beta alanina najlepszy produkt na wydolność treningu. Szukasz czegos co da Ci kondycje? Beta-Alanina jest składnikiem dwupeptydu karnozyny. Karnozyna buforuje spadek pH związany m.in. z powstawaniem kwasu mlekowego w mięśniach. Przyjmowanie Beta-Alaniny redukuje zmęczenie fizyczne i zwiększa możliwości wydajnej pracy oraz maksymalnego wysiłku na treningu. Idealny środek dla biegaczy, kolarzy, do sztuk walki czy tez sportów typowo wydolnościowych. Sprawia, iż możesz wykonywać wiecej ruchów z tak samo krótkim czasie. Beta alanina to zupełnie podstawowy suplement by nie mieć zakwasów a na dodatek da Ci w szybkim czasie niesamowite efekty. W tym dziale znajdziecie Betaalanine zarówno w kapsułkach, tabletkach czy proszku, Wystepuje również w jednorazowych drinkach. To własnie dział dla każdego amatora sportów siłowych jak i wydolnościowych. Jest głownym składnikiem najlepszych przed treningówek świata! Przekonaj sie jak zrobic intesywniejszy trening i osiągnąc lepsze rezultaty!

Beta-Alanina to rewolucyjny suplement, który może być stosowany przez każdą osobę pragnącą poprawić wyniki sportowe. Niesie ze sobą szereg pozytywnych efektów:

– opóźnia zmęczenie, przez co możemy trenować dłużej

– przyspiesza regenerację powysiłkową

– poprawia wydolność tlenową (kondycję)

– zwiększa zakres kurczliwości mięśni (wydajność treningu i wzrost siły)

– ma wpływ na budowanie suchej masy mięśniowej

– zmniejsza uszkodzenia włókien mięśniowych podczas intensywnych treningów

Dzięki powyższym korzyściom możemy śmiało oznajmić, że działanie Beta-Alaniny jest bardzo wszechstronne.Można dodać ją do stałej suplementacji bez względu na cel treningowy, czy rodzaj aktywności fizycznej.

More
Widok 1 - 13 z 13 produktów