Aminokwasy OLIMP Beta Alanine Carno Rush 80 tab

Aminokwasy Beta Alanina Olimp Beta- Alanine Carno Rush 80tab

check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h!
35 szt.
Cena
29,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

OLIMP Beta-Alanine Carno Rush to preparat do stosowanie okołotreningowego, który w znaczny sposób podnosi możliwości i zdolności wysiłkowe organizmu. Suplement doskonale sprawdzi się jako suplement dla sportowców, od których wymaga się wykrzesania dużej mocy, w krótkim czasie - dla przykładu sprint lub wioślarstwo.

Aminokwasy Beta Alanina Olimp Beta- Alanine Carno Rush 80tab - dlaczego warto kupić?

 • Zwiększa wytrzymałość mięśni
 • Zmniejsza uczucie zmęczenia
 • Zmniejsza zakwasy
 • Pozwala na cięższe i dłuższe treningi
 • Wygodna forma kapsułek

Zalecany sposób użycia:

Porcję (2 tabletki) popić obficie wodą lub innym napojem.

Dni treningowe: 30 min przed treningiem;

Dni bez treningu: rozłożyć w ciągu dnia na mniejsze porcje (1-2 tabletki)

Szczegóły produktu
5901330076091
35

OLIMP Beta-Alanine Carno Rush to preparat do stosowanie okołotreningowego, który w znaczny sposób podnosi możliwości i zdolności wysiłkowe organizmu. Suplement doskonale sprawdzi się jako suplement dla sportowców, od których wymaga się wykrzesania dużej mocy, w krótkim czasie - dla przykładu sprint lub wioślarstwo.

Beta-Alanina to izomer (pochodna) alaniny - endogennego (czyli wytwarzanego przez organizm samoistnie) aminokwasu występującego w osoczu krwi czy płynie gruczoły krokowego (prostata).

Substancja podawana do organizmu podnosi poziom karnozyny, która następnie uwalniana jest w odpowiedzi na spadek poziomu pH, a co za tym idzie - umożliwia dłuższe i cięższe sesje treningowe.

Dodatkowa zawartość l-histydyny jest kluczowym elementem produktu, z racji faktu, że aminokwas ten podobnie jak beta-alanina jest prekursorem karnozyny. W myśl zasady działania synergicznego, suplement jeszcze skuteczniej podnosi wytrzymałość i wspiera wysiłek fizyczny.ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (2 tabletki) popić obficie wodą lub innym napojem.

Dni treningowe: 30 min przed treningiem;

Dni bez treningu: rozłożyć w ciągu dnia na mniejsze porcje (1-2 tabletki);

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Składniki aktywne  1 porcja - 2 tabletki
Beta-alanina 2000 mg

Cytrynian sodu

w tym sód

300 mg

70,4 mg

L-histydyna HCI 100 mg
Witamina B6 0,7 mg

Składniki: substancja wypełniająca – celuloza; beta-alanina, cytrynian sodu, chlorowodorek L-histydyny, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; substancja zagęszczająca – sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana; substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; chlorowodorek pirydoksyny – witamina B6.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
80tab
Forma
Tabletki

Zalecenia

 • Aminokwasy Olimp Beta-Alanine Carno Rush 80tab są doskonałym uzupełnieniem każdego planu treningowego.
 • Aminokwas Beta Alanina Olimp Beta- Alanine Carno Rush 80tab zwiększa produkcję energii oraz poprawia wytrzymałość.
 • Użycie Olimp Beta-Alanine Carno Rush 80tab zwiększy Twoją intensywność ćwiczeń oraz skuteczność.
 • Wybierając Olimp Beta-Alanine Carno Rush 80tab zapewnisz sobie witaminy i minerały, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.
 • Regularne przyjmowanie Olimp Beta-Alanine Carno Rush 80tab pomoże Ci w osiągnięciu zamierzonych rezultatów!

 • W ostatnich latach wzrasta zainteresowanie suplementami diety, dlatego też, Aminokwas Beta Alanina Olimp Beta- Alanine Carno Rush 80tab to jeden z najlepszych wyborów. Aminokwasy Olimp Beta-Alanine Carno Rush 80tab są doskonałym uzupełnieniem każdego planu treningowego. Stosowanie tego preparatu zapewnia wytrzymałość i sprawność organizmu, zwiększa produkcję energii oraz poprawia wytrzymałość, co ma istotne znaczenie w przypadku wykonywania intensywnych ćwiczeń. Aminokwas Beta Alanina Olimp Beta- Alanine Carno Rush 80tab jest w pełni naturalny i bezpieczny, dlatego regularne przyjmowanie tego preparatu zapewni Ci witaminy i minerały, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

  Szybkie i skuteczne działanie

  Aminokwas Beta Alanina Olimp Beta- Alanine Carno Rush 80tab to bardzo wydajny produkt, dzięki czemu jest w stanie szybko wspomóc organizm w osiągnięciu zamierzonych rezultatów. Preparat ten zawiera składniki, które w szybki i skuteczny sposób wpłyną na Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Aminokwas Beta Alanina Olimp Beta- Alanine Carno Rush 80tab pozwala również na wzmocnienie organizmu, dodaje energii, zwiększa wytrzymałość i poprawia wyniki treningowe.

  Wygodna forma przyjmowania

  Aminokwas Beta Alanina Olimp Beta- Alanine Carno Rush 80tab to produkt w postaci tabletek, które są łatwe do przyjmowania. Wystarczy zażywać jedną tabletkę rano i jedną tabletkę wieczorem, by cieszyć się dobrymi rezultatami. Preparat ten jest dostępny w wygodnych opakowaniach i jest łatwy do przechowywania.

  Uzupełnij swoją dietę

  Korzystanie z Aminokwasu Beta Alanina Olimp Beta- Alanine Carno Rush 80tab jest bardzo proste. Produkt trzeba przyjmować regularnie, by móc cieszyć się jego korzyściami. Warto uzupełnić suplementację Olimp Beta-Alanine Carno Rush 80tab o inne produkty z oferty SwiatSupli.pl, aby maksymalnie wzmocnić efekt działania. Możesz zdecydować się na suplementację innych witamin i minerałów, aminokwasów lub preparatów, które zapewnią wszystkie niezbędne składniki, które są potrzebne do utrzymania dobrego zdrowia. Wybierz Olimp Beta-Alanine Carno Rush 80tab i zacznij cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Wybierz zdrowe i skuteczne rozwiązanie, które pomoże Ci osiągnąć zamierzony cel!

  Inne produkty w tej kategorii

  Zobacz także