Aminokwasy Beta Alanina BioTechUSA Beta Alanine 90kaps

BioTechUSA
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h
15 szt.
Cena
44,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

OCENA

Podobnie jak wszystkie produkty BioTechUSA, odżywka Beta Alanine składa się z bezpiecznych i starannie dobranych składników.

SPOSÓB UŻYCIA

4 kapsułki dziennie; jedna kapsułka co 4 godziny.

SKŁADNIKI AKTYWNE

Porcja 4caps
Ilość porcji w opakowaniu 22,5
Opakowanie 90caps
SKŁADNIKI Beta Alanina
Zawartość jednej porcji zaw:
Beta alanina 4000 mg
Szczegóły produktu
5999076234189
15
BETA-ALANINA TO FUNKCJONALNY AMINOKWAS W KAPSUŁKACH, KTÓRY W POŁĄCZENIU Z HISTYDYNĄ (BETA-ALANINA–L-HISTYDYNA) PRZYCZYNIA SIĘ DO PRODUKCJI KARNOZYNY

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
90kaps
Forma
Kapsułki

Aminokwasy Beta Alanina BioTechUSA 90 kaps.

Aminokwasy Beta Alanina BioTechUSA to innowacyjny produkt stworzony przez słynną na całym świecie markę BioTechUSA. Produkt zawiera wyjątkowo czystą i przebadaną formę Beta-Alaniny. Beta-Alanina to aminokwas, który może znacząco wpłynąć na wytrzymałość, siłę, wytrzymałość i wygląd mięśni. Niniejsza formuła produktu marki BioTechUSA zawiera 90 kapsułek, co wystarcza na 45 dni stosowania.

Aminokwasy Beta Alanina BioTechUSA zawierają najwyższej jakości składniki, dlatego też są polecane dla osób wrażliwych na alergie. Produkt jest wolny od glutenu, laktozy, soi, sztucznych aromatów, konserwantów i barwników.

Aminokwasy Beta Alanina BioTechUSA dostarczają wytrwałości i siły w trakcie wysiłku. Pomagają w zwiększeniu tolerancji na wysiłek fizyczny, poprawiają wygląd mięśni i wspierają ich regenerację. Produkt jest polecany dla osób aktywnych fizycznie, które uprawiają sporty siłowe, wytrzymałościowe czy jednostajne.

Jak stosować aminokwasy Beta Alanina BioTechUSA?

Produkt należy stosować trzy razy dziennie po jednej kapsułce. Najlepiej przyjmować je w połączeniu z posiłkami, w ciągu dnia, aby zapewnić utrzymanie stałego poziomu aminokwasu we krwi. Przed wykonaniem intensywnego wysiłku fizycznego zaleca się przyjęcie 4 kapsułek, co pozwoli na zwiększenie wytrzymałość mięśni i zredukowanie zmęczenia.

Aminokwasy Beta Alanina BioTechUSA można łączyć z innymi produktami dostępnymi na stronie swiatsupli.pl, m.in. z witaminami, kreatyną, białkami, aminokwasami czy produktami wspomagającymi redukcję tkanki tłuszczowej. Stosowanie ich razem zwiększy efektywność i skuteczność wszystkich suplementów.

Efekty stosowania aminokwasów Beta Alanina BioTechUSA:
  • zwiększone wytrzymałość fizyczna
  • poprawa wyglądu i wytrzymałości mięśni
  • zredukowan zmęczenie po wysiłku fizycznym
  • zwiększenie siły
Opinie na temat aminokwasów Beta Alanina BioTechUSA:

Użytkownicy, którzy wypróbowali aminokwasy Beta Alanina BioTechUSA są zgodni w opiniach, że produkt działa. Zauważyli oni zwiększenie wytrzymałości, co pozwoliło im na wydajniejsze i dłuższe treningi, a także szybszą regenerację umożliwiającą lepsze wyniki. Użytkownicy są zadowoleni z efektów jakie daje produkt, a jego jakość wysoko oceniają.

Zobacz także