Spalacz tłuszczu OstroVit L-carnitine SHOT+ 80ml
 • Spalacz tłuszczu Ostrovit L-carnitine SHOT+ 80ml
 • Spalacz tłuszczu OstroVit L-carnitine SHOT+ 80ml

Odchudzanie L-karnityna Ostrovit L-Carnitine SHOT+ 80ml

OstroVit
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h!
26 szt.
Cena
5,19 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Ostrovit L-Carnitine SHOT+ 80ml

Ostrovit  L-Carnitine SHOT + to preparat wspierający odchudzanie - pośredniczy w ostatecznym utlenianiu kwasów tłuszczowych; zawiera winian l-karnityny charakteryzujący się wysoką wchłanialnością i skutecznością działania;

 • NAJSKUTECZNIEJSZA L-KARNITYNA NA RYNKU
 • WSPOMAGA POZIOM ENERGII NAWET PRZY NISKOKALORYCZNEJ DIECIE
 • WSPIERA PRACĘ MIĘŚNIA SERCOWEGO I UKŁAD NACZYNIOWY
 • BADANIA DOWODZĄ, ŻE L-KARNITYNA ZABEZPIECZA PRZED CHOROBAMI SERCA I KRĄŻENIA

Ostrovit L-Carnitine SHOT+ to niezwykle skuteczny środek pomocny w redukcji tkanki tłuszczowej i obniżania ogólnej masy ciała. L-karnityna pośredniczy w spalaniu tkanki tłuszczowej - jest kluczowa w ostatnim etapie rozpadu tłuszczów - działa jako swoisty transporter dla wolnych kwasów tłuszczowych w celu całkowitego utlenienia.

L-Carnitine to najczystsza forma l-karnityny w postaci bardzo dobrze przyswajalnego i niezwykle skutecznego winianu  Już jedna dawka preparatu wykazuje wyraźne i odczuwalne działanie - l-karnityna doskonale sprawdza się jako wsparcie przed treningiem. Wspomaga wysoki poziom energii i daje przysłowiowego "kopa", abyśmy mogli trenować ciężej i osiągać jeszcze lepsze wyniki!

To nie koniec szerokiego spektrum pozytywnego wpływu L-Carnitine. Istnieją badania, które potwierdzają niezwykłą skuteczność środka w celu zapobiegania chorobom serce i układu krążenia. Dowiedziono, że przyjmowanie l-karnityny codziennie zabezpiecza prawidłową pracę układu sercowo-naczyniowego, a my możemy dłużej cieszyć się zdrowiem i silnym sercem.

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję 80ml wypić 20-30min przed treningiem

Szczegóły produktu
5903246222067
26

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Pojemność
80ml
Forma
Płyn

Zalecenia:

 • L-Carnitine SHOT+ 80ml to naturalny suplement diety, który pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej i zwiększa wytrzymałość.
 • L-Carnitine SHOT+ 80ml dostarcza odpowiedniej ilości karnityny do organizmu, która jest niezbędna do przekształcania tłuszczu w energię.
 • L-Carnitine SHOT+ 80ml zawiera wysokiej jakości składniki odżywcze, które przyczyniają się do procesów metabolicznych, wspomagających odchudzanie.
 • L-Carnitine SHOT+ 80ml stanowi idealne uzupełnienie diety i treningu, wspomagając osiągnięcie optymalnych wyników.
 • L-Carnitine SHOT+ 80ml jest skutecznym produktem, który zapewnia wielokierunkowe korzyści dla organizmu podczas odchudzania.

 • Opinia przedstawiciela handlowego:

  L-Carnitine SHOT+ 80ml to naturalny suplement diety, który pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej i zwiększa wydolność. Zawiera wysokiej jakości składniki odżywcze, które przyczyniają się do procesów metabolicznych, wspomagających odchudzanie i zapewniają długotrwałe rezultaty. L-Carnitine SHOT+ 80ml dostarcza odpowiednią ilość niezbędnej karnityny do organizmu, która jest konieczna do przekształcania tłuszczu w energię.

  Korzyści z suplementacji:

  L-Carnitine SHOT+ 80ml to skuteczny produkt, który zapewnia wielokierunkowe korzyści dla organizmu podczas odchudzania. Przede wszystkim pomaga spalić tkankę tłuszczową i zwiększa wytrzymałość. Ponadto ułatwia usuwanie szkodliwych metabolitów z organizmu i wzmacnia mięśnie. L-Carnitine SHOT+ 80ml to idealne uzupełnienie diety i treningu, które pozwoli Ci osiągnąć zamierzone cele.

  Dodatkowe suplementy:

  Aby maksymalnie wykorzystać efekty L-Carnitine SHOT+ 80ml, polecam również stosowanie innych suplementów diety na stronie swiatsupli.pl. Zwłaszcza odpowiednio dobrane węglowodany i suplementy witaminowe, takie jak witaminy B6, B12 i C, zapewnią dodatkowy zastrzyk energii podczas twojej kuracji odchudzającej.

  Wezwanie do działania:

  Jeśli szukasz skutecznego i naturalnego wsparcia dla swojej kuracji odchudzającej, zdecyduj się na L-Carnitine SHOT+ 80ml. Suplementacja L-Carnitine SHOT+ 80ml zapewni Ci trwałe efekty i znacznie przyśpieszy spalanie tkanki tłuszczowej. Połączenie tego produktu z odpowiednio skomponowaną dietą i treningiem przyniesie Ci oczekiwane rezultaty!