Spalacz tłuszczu OstroVit L-carnitine SHOT+ 80ml
  • Spalacz tłuszczu Ostrovit L-carnitine SHOT+ 80ml
  • Spalacz tłuszczu OstroVit L-carnitine SHOT+ 80ml

Odchudzanie L-karnityna Ostrovit L-Carnitine SHOT+ 80ml

OstroVit
check_circle   Dostępny - Dostawa w 24h
16 szt.
Cena
4,49 zł
Ilość

Ostrovit L-Carnitine SHOT+ 80ml

Ostrovit  L-Carnitine SHOT + to preparat wspierający odchudzanie - pośredniczy w ostatecznym utlenianiu kwasów tłuszczowych; zawiera winian l-karnityny charakteryzujący się wysoką wchłanialnością i skutecznością działania;

  • NAJSKUTECZNIEJSZA L-KARNITYNA NA RYNKU
  • WSPOMAGA POZIOM ENERGII NAWET PRZY NISKOKALORYCZNEJ DIECIE
  • WSPIERA PRACĘ MIĘŚNIA SERCOWEGO I UKŁAD NACZYNIOWY
  • BADANIA DOWODZĄ, ŻE L-KARNITYNA ZABEZPIECZA PRZED CHOROBAMI SERCA I KRĄŻENIA

Ostrovit L-Carnitine SHOT+ to niezwykle skuteczny środek pomocny w redukcji tkanki tłuszczowej i obniżania ogólnej masy ciała. L-karnityna pośredniczy w spalaniu tkanki tłuszczowej - jest kluczowa w ostatnim etapie rozpadu tłuszczów - działa jako swoisty transporter dla wolnych kwasów tłuszczowych w celu całkowitego utlenienia.

L-Carnitine to najczystsza forma l-karnityny w postaci bardzo dobrze przyswajalnego i niezwykle skutecznego winianu  Już jedna dawka preparatu wykazuje wyraźne i odczuwalne działanie - l-karnityna doskonale sprawdza się jako wsparcie przed treningiem. Wspomaga wysoki poziom energii i daje przysłowiowego "kopa", abyśmy mogli trenować ciężej i osiągać jeszcze lepsze wyniki!

To nie koniec szerokiego spektrum pozytywnego wpływu L-Carnitine. Istnieją badania, które potwierdzają niezwykłą skuteczność środka w celu zapobiegania chorobom serce i układu krążenia. Dowiedziono, że przyjmowanie l-karnityny codziennie zabezpiecza prawidłową pracę układu sercowo-naczyniowego, a my możemy dłużej cieszyć się zdrowiem i silnym sercem.

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję 80ml wypić 20-30min przed treningiem

Szczegóły produktu
5903246222067
16

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Pojemność
80ml
Forma
Płyn