Spalacz tłuszczu Biogenix L-carnitine 1500mg 120kaps

Odchudzanie L-karnityna Biogenix L-Carnitine 1500mg 120kaps

BiogeniX
  Chwilowo niedostępny
Cena
74,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Jak działa karnityna?

Karnitynę produkuję organizm człowieka, jest głównym elementem beta-oksydacji (tlenowego spalania tłuszczu). Bez karnityny kwasy tłuszczowe długołańcuchowe mogłyby nie przenikać to mitochondriów, gdzie w nich są przekształcane w energię i spalane!

Przyczynia się do lepszego dotlenienia mięśni, ogranicza zakwaszanie organizmu dzięki czemu skraca proces regeneracji potreningowej. Pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej, wspiera układ sercowo-maczyniowy oraz zmniejsza poziom złego cholesterolu!

Dawkowanie

1 kapsułka 2 razy dziennie pomiędzy posiłkami. Przyjmować z dużą ilością wody.

Informacja żywieniowa

1 kapsułka

2 kapsułki

L-winian L-karnityny

     

w tym: L-karnityna

1500 mg

1000 mg

3000 mg

2000 mg

Skład:

90,4% L-winian L-karnityny, substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (składniki otoczki - żelatyna, barwniki: E 171, E 110*, E 124*). * - może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci

Szczegóły produktu
5901330060939

Biogenix L-carnitine 1500mg 120tabs Monster Caps to niesamowitej jakości czysty winian!

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
120kaps
Forma
Kapsułki

Odchudzanie L-Karnityna Biogenix L-karnityna 1500mg 120kaps

Odchudzanie L-Karnityna Biogenix L-karnityna 1500mg 120kaps jest doskonałym suplementem diety, który pomoże Ci schudnąć. L-Karnityna to naturalny aminokwas, który jest niezbędny do metabolizmu tłuszczów. L-Karnityna Biogenix jest wysoce skoncentrowana w postaci żelatynowych kapsułek, aby pomóc Ci w osiągnięciu wymiernych rezultatów. Ten suplement sprawia, że jesteś w stanie spalać więcej kalorii i zachować swoją masę mięśniową podczas odchudzania.

L-Karnityna Biogenix zwiększa wytrzymałość i zapobiega zmęczeniu. Zawiera również kwas alfa-liponowy, który pomaga w obniżeniu poziomu glukozy we krwi, a tym samym zapobiega napadom głodu. Ten doskonały suplement pomaga również zwiększyć przemianę materii, co pozwala na szybsze odchudzanie.

L-Karnityna Biogenix jest bezpiecznym i wysoce skutecznym sposobem odchudzania, który pomaga organizmowi w spalaniu tłuszczu. Jest to łatwy w użyciu suplement, który oferuje wymierne rezultaty. Można go łatwo połączyć z innymi suplementami od Swiatsupli.pl, takimi jak L-Karnityna, L-Carnitine Plus, Chromium Picolinate i L-Glutamina w celu maksymalizacji efektu.

L-Karnityna Biogenix jest dobrze tolerowana przez większość ludzi i jest bardzo skuteczna. Jest to doskonały suplement diety, który może pomóc Ci w osiągnięciu wymiernych rezultatów odchudzania. Ten doskonały produkt jest dostępny w przystępnej cenie i jest szeroko dostępny.

Korzyści

  • Pomaga w odchudzaniu - L-Karnityna Biogenix pomaga spalać tłuszcz i zachować masę mięśniową podczas odchudzania.
  • Zwiększa wytrzymałość - L-Karnityna Biogenix zwiększa wytrzymałość i zmniejsza zmęczenie.
  • Obniża poziom glukozy we krwi - L-Karnityna Biogenix zawiera kwas alfa-liponowy, który pomaga obniżyć poziom glukozy we krwi, dzięki czemu ogranicza napady głodu.
  • Zwiększa przemianę materii - L-Karnityna Biogenix zwiększa przemianę materii, dzięki czemu można szybciej schudnąć.

Podsumowanie

Odchudzanie L-Karnityna Biogenix L-karnityna 1500mg 120kaps jest doskonałym suplementem diety, który pomoże Ci schudnąć. Zawiera wysokomocnościową L-Karnitynę, kwas alfa-liponowy i inne składniki, aby maksymalizować efekt odchudzania. Można go łatwo połączyć z innymi suplementami od Swiatsupli.pl, takimi jak L-Karnityna, L-Carnitine Plus, Chromium Picolinate i L-Glutamina, aby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty. Jest to bezpieczny i skuteczny produkt, który jest łatwo dostępny i dostępny w przystępnej cenie.

Zobacz także