Minerały Now Foods Calcium Citrate 100tab

Minerały Wapń Now Foods Calcium Citrate 100tab

NOW Foods
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h
13 szt.
Cena
55,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,49 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Rewelacyjny preparat na bazie najlepiej przyswajalnej formy chemicznej wapnia, która gwarantuje maksymalne wsparcie zdrowia i stanu kości oraz zębów. Dzięki specjalnej technologii produkcji preparat może być stosowany przez wegetarian!

NOW Foods Calcium Citrate bazuje na najlepiej przyswajalnej formie wapnia. Dodatkowo zawiera solidną dawkę witaminy D, która wspomaga prawidłowy rozwój i mineralizację kości. Wapń wykazuje kwaśny charakter, zatem nie wymaga dodatkowych kwasów oraz spokojnie może być przyjmowany między posiłkami. Wpływa bezpośrednio na budowę i regenerację kośćca organizmu. Należy pamiętać, że około 20% całej zawartości wapnia w kościach u dorosłych ludzi jest cyklicznie – rok w rok wymieniane na nowy. Do skutecznego wchłaniania wapnia z przewodu pokarmowego potrzebny jest odpowiedni poziom witaminy D.

Dodatkowo witamina D pełni istotną funkcję w regulacji gospodarki wapniowo-fosforowej ustroju. Zwiększa wchłanianie tych pierwiastków z przewodu pokarmowego oraz wyrównuje ewentualny nieprawidłowy stosunek wapnia do fosforu. Jest także niezbędna do prawidłowego przebiegu kostnienia oraz budowie kości.

Porcja: 2 tabl.
Ilość porcji w opakowaniu: 50
Opakowanie: 100 tabl.
Zawartość: w porcji zaw: % RWS*
Witamina D (z ergokalcyferolu – wegetariańskie źródło) 1,25mcg 25%
Wapń (z cytrynianu wapnia) 300mg 38%
Magnez (z tlenku oraz aspartanianu magnezu) 150mg 40%
Miedź (z chelatu aminokwasowego) 0,5g 50%
Mangan (z chelatu aminokwasowego) 1,5mg 75%

 

Dawkowanie:

2 tabletki 1 do 2 razy dziennie w trakcie jedzenia.

Szczegóły produktu
733739012302
13

NOW Foods Calcium Citrate wyśmienity preparat wzmacniający kości, wspomaga prawidłowy zrost i regenerację kości, wpływa na poprawę zdrowia zębów

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
100tab
Forma
Tabletki

Inne produkty w tej kategorii