Mieszanki Aminokwasowe

Aminokwasy to związki chemiczne, z których zbudowane są białka. Pełnią one wiele ważnych funkcji w organizmie i są niezbędne, do prawidłowego działania organów wewnętrznych. Aminokwasy proste jako podstawowy budulec mięśni, mają duży wpływ na rozrost tkanki mięśniowej oraz mogą pomóc w osiągnięciu celów sportowych. Proste aminokwasy są dostarczane wraz z pożywieniem oraz samodzielnie wytwarzane przez organizm, jednak w okresach wzmożonej aktywności fizycznej, powinny być stałym elementem suplementacji.

Czym są aminokwasy proste?

Aminokwasy endogenne, czyli proste, organizm może sam syntezować z protein. Może to być jednak niewystarczające, gdyż w okresach wzmożonych procesów metabolicznych, organizm potrzebuje większej podaży tych składników. Z tego powodu, osoby aktywne fizycznie powinny dodatkowo suplementować mieszanki aminokwasowe, które uzupełnią braki. Takie suplementy zawierają zazwyczaj kompleksową dawkę aminokwasów prostych, na które składa się:

  • glicyna,
  • alanina,
  • arginina,
  • kwas asparginowy,
  • kwas glutaminowy,
  • seryna,
  • prolina,
  • hydroksyprolina.

Wszystkie te aminokwasy proste pełnią inną funkcję w organizmie i odpowiadają za prawidłowe działanie układu nerwowego, kostnego oraz narządów wewnętrznych, Z tego powodu tak ważne jest, aby przyjmować mieszanki aminokwasowe zawierające wszystkie niezbędne składniki.

Kiedy brać aminokwasy proste?

Aminokwasy biorą udział w rozbudowie tkanki mięśniowej, a także wpływają na regenerację organizmu i zwiększają elastyczność mięśni. Powinny być więc przyjmowane przez osoby, które realizują ciężkie plany treningowe, są na redukcji lub chcą wyrzeźbić sylwetkę. Aminokwasy proste należy suplementować w okresie zwiększonego zapotrzebowania na te składniki, a w szczególności w dni treningowe.

W naszym sklepie znajdziesz mieszanki aminokwasowe w formie proszku do rozrobienia lub tabletek. W zależności od produktu i dawki zalecanej przez producenta, proste aminokwasy najlepiej przyjmować do pół godziny po zakończonym treningu i przed snem, kiedy organizm potrzebuje wspomagania w procesach regeneracji. Dodatkowo mieszanki aminokwasowe można suplementować w dni nietreningowe, przyjmując odpowiednią dawkę wraz z jedzeniem. Wszystko zależy od aktualnego zapotrzebowania organizmu, dlatego, jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze suplementacji – skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do zapoznania z pełnym asortymentem sklepu. Mamy jedynie najlepsze aminokwasy proste o wysokiej przyswajalności i od sprawdzonych producentów.

Jest 61 produktów.

Pokazano 1-61 z 61 pozycji

Aktywne filtry

BCAA

Aminokwasy Ostrovit BCAA Plus 400g.

Recenzje: 0

Ostrovit BCAA Plus  to środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego zawierający w składzie najwyższej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA oraz najczystszą formę L-Glutaminy. Dodatkowo w składzie znajdziemy także L-Glicynę oraz taurynę. 

29,90 zł
Dostępny

Mieszanki Aminokwasowe

Aminokwasy BiotechUSA Mega Amino 3200 500tabl

Recenzje: 0

BiotechUSA Mega Amino  zawiera aminokwasy, które pozyskano ze źródeł takich jak laktoalbumina oraz kazeinian wapnia. W każdej tabletce znajdują się aminokwasy, które będą skutecznym wsparciem dla Twojego organizmu, a także zapewnią zachowanie równowagi azotowej. Idealne wsparcie dla mięśni dla osób będących na redukcji.   

78,99 zł
Dostępny

Mieszanki Aminokwasowe

Aminokwasy Ostrovit Supreme Pure Glycine 200g.

Recenzje: 0

Supreme Pure Glycine to preparat który zawiera 100% L-glicyny. Jest to organiczny związek chemiczny z grupy aminokwasów endogennych. L-glicyna pełni bardzo znaczna rolę w funkcjonowaniu naszego organizmu. Jest aminokwasem białkowym, tworzącym struktury białek (np. kolagenu), ale pełni także funkcję neuroprzekaźnika w ośrodkowym układzie nerwowym. 

17,89 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Dobry Sen

Suplement prozdrowotny UNS Gaba 200g

Recenzje: 0

UNS GABA  jest suplementem wspomagającym prawidłowe funkcjonowania układu nerwowego. Ten neuroprzekaźnik ogranicza jego nadmierne pobudzenie, dzięki czemu może przyczyniać się do łagodzenia skutków stresu. Kwas gamma-aminomasłowy pozytywnie wpływa na nastrój, wspomaga nocną regenerację organizmu, ponadto nasila produkcję hormonu wzrostu.

65,00 zł
Dostępny

Indeks: 5902444701381

Mieszanki Aminokwasowe

Aminokwasy REAL PHARM Amino Rest 1kg

Recenzje: 0

REAL PHARM Amino Rest - doskonały produkt regenerujący okołotreningowy skierowany do osób zawansowanych jak i ćwiczących amatorsko. Połączenie glutaminy i aminokwasów rozgałęzionych(BCAA) postawi regenerację twojego organizmu na najwyższym poziomie.

119,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

EAA

Aminokwasy RULE 1 R1 Pre Amino 249g 30 PORCJI

Recenzje: 0

RULE 1 R1 Pre Amino to preparat do stosowanie przed i w trakcie treningu dostarczający aminokwasów EAA oraz energii z naturalnych źródeł; zawiera substancje odpowiedzialne za podniesienie efektywności treningu i efektywność ćwiczeń - między innymi zastrzeżoną formułę CarnoSyn®;

79,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Aminokwasy

Aminokwasy OLIMP Taurine 1500 120 kaps

Recenzje: 0

OLIMP Taurine 1500 to środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostarczający tauryny - niezwykle ważnego aminokwasu pełniącego funkcję neuroprzekaźnika, a także funkcjonowanie układu nerwowego; tauryna jest niezbędnym elementem do prawidłowej pracy serca, a także metabolizmu;

25,00 zł
Dostępny

Aminokwasy

Aminokwasy SCIVATION Xtend BCAAs 384-415g

Recenzje: 0

SCIVATION Xtend BCAAs to środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego zawierający w składzie najwyższej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA, a także dodatkowe składniki wspierające aktywność i funkcjonowanie organizmu oraz wsparcie w wysiłku.

84,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Aminokwasy

Aminokwasy SCITEC NUTRITION Taurine 90 kaps

Recenzje: 0

SCITEC NUTRITION Taurine to środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostarczający tauryny - niezwykle ważnego aminokwasu pełniącego funkcję neuroprzekaźnika, a także funkcjonowanie układu nerwowego; tauryna jest niezbędnym elementem do prawidłowej pracy serca, a także metabolizmu;

21,99 zł
Dostępny

BCAA

Aminokwasy OLIMP BCAA Xplode 20:1:1 500 g

Recenzje: 0

OLIMP BCAA Xplode Powder 20:1:1  to środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego zawierający w składzie najwyższej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA, w niesamowitej proporcji leucyny (20:1:1) do izolecyny i waliny.

89,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: 5907222544877

BCAA

Aminokwasy 7NUTRITION BCAA Master 500 g

Recenzje: 0

7NUTRITION BCAA Master - BCAA od 7n to aminokwasy charaktyzujące się najwyższą jakością, dzieki bcaa wspomożesz anabolizm mieśniowy jednocześnie hamując katabolizm, wspomożesz regeneracje mięśniową. BCAA to podstawowy suplement każdej trenującej osoby

65,00 zł
Dostępny

Indeks: 5999076220571

EAA

Aminokwasy BioTechUSA EAA Zero 350 g

Recenzje: 0

BIOTECH EAA Zero 350g 8400 mg egzogennych aminokwasów Bez cukru * stosunek aminokwasów zalecany przez WHO** *Dotyczy gotowych koktajli przygotowanych na bazie wody.**stosunek aminokwasów zawartych w produkcie odpowiada zaleceniom WHO.

69,90 zł
Dostępny

Aminokwasy

Matrix aminokwasowy Beltor Glutabold 400g

Recenzje: 0

Komu polecany jest matrix aminokwasowy Glutabold?Glutabold polecany jest wszystkim sportowcom dyscyplin siłowych, szybkościowych i wytrzymałościowych. Suplement stanowi niezbędne wsparcie dla ciężko trenujących sportowców.

89,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: 5902114013080

Dobry Sen

Suplement prozdrowotny TREC SLeep-Er 225g

Recenzje: 0

zawiera melatoninę, kwas D-asparaginowy (DAA) i kwas gamma-aminomasłowy (GABA) Zawiera magnez, który przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia Polecany jest dla ciężko trenujących sportowców i osób odczuwających intensywne zmęczenie fizyczne lub psychiczne

69,00 zł
Dostępny

Mieszanki Aminokwasowe

Aminokwasy SCITEC Beef Aminos 200tab

Recenzje: 0

Wołowina jest uznanym źródłem białka wśród doświadczonych zawodników. Zazwyczaj białka są enzymatycznie cięte w celu uzyskania biologicznie dostępnych peptydów. Peptydy BEEF AMINOS nie są otrzymywane przy użyciu związków chemicznych, wyprodukowano pod wysokim ciśnieniem w celu uzyskania optymalnej, świeżej hydrolizy i czystego hormonu surowca wołowego

39,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: 5901330024160

HMB

Hmb OLIMP HMB 450kaps

Recenzje: 0

OLIMP HMB to preparat o działaniu antykatabolicznym, a także usprawniający pracę układu trawiennego i podnoszący odporność organizmu; zawiera farmaceutycznej jakości beta-hydroksy beta-metylomaślan; HMB to pochodna l-leucyny - niezwykle ważnego aminokwasu, pełniącego mnóstwo istotnych funkcji w organizmie;

85,00 zł
Dostępny

Indeks: 5901828344855

Aminokwasy

Aminokwasy TREC AMINOMAX 6800 320tabs

Recenzje: 0

TREC NUTRITION AMINOMAX 6800 - preparat przeznaczony do szybkiego uzupełniania niedoboru aminokwasów ( cegiełek budujących nasze mięśnie) jaki powstaje po intensywnym treningu oraz w wyniku niedostatecznego spożycia białek z pożywienia. 

75,00 zł
Dostępny