UNS TCM X3 500 g
  • UNS TCM X3 500 g

Kreatyna Jabłczan UNS TCM X3 500g

UNS
  Chwilowo niedostępny
Wybierz smak:
Cena
49,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,49 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

UNS Kreatyna TCM X3 500g

-

UNS Kreatyna TCM X3  to najwyższej jakości suplement diety będący źródłem jabłczanu kreatyny, który wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i antykataboliczne działanie kreatyny.

  • WSPOMAGA PRZYROST TKANKI MIĘŚSNIOWEJ

  • FARMACEUTYCZNY STOPIEŃ MIKRONIZACJI GWARANTUJĄCY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ

  • ZWIĘKSZA MOC I ILOŚĆ ENERGII POPRZEZ ZWIĘKSZENIE ILOŚCI FOSFOKREATYNY

  • WIĄŻE WODĘ W KOMÓRKACH MIĘŚNIOWYCH POPRAWIAJĄC WARUNKI ANABOLICZNE

  • WYSOKA BIODOSTĘPNOŚĆ

-

-

UNS Kreatyna TCM X3  to suplement diety zawierający , mikronizowany jabłczan kreatyny, będący połączeniem kreatyny z kwasem jabłkowym w stosunku 1:3. Kreatyna, sama w sobie to jeden z najlepiej przebadanych suplementów na rynku. Liczne badania i metaanalizy potwierdzają jego skuteczność w rozbudowie masy mięśniowej, zwiększaniu mocy i energii oraz regeneracji. Kreatyna to nic innego jak związek organiczny występujący naturalnie w naszych mięśniach, a także w produktach odzwierzęcych, takich jak mięso czy jaja.

 

Liczne badania i analizy potwierdzają pozytywne działanie kreatyny na organizm, pomoc w rozbudowie muskulatury, jak również poprawę osiągów i poziomu energii, szczególnie w czasie intensywnych treningów.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (około 5g = 2 miarki) rozpuścić w szklance wody lub innego napoju

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

 

 

UNS TCM X3    
Zawartość jednej porcji 6g zaw:
  Jabłczan kreatyny 5000 mg
Szczegóły produktu
5902497568900

UNS Kreatyna TCM X3 500g - UNS Kreatyna TCM X3  to najwyższej jakości suplement diety będący źródłem jabłczanu kreatyny, który wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i antykataboliczne działanie kreatyny. WSPOMAGA PRZYROST TKANKI MIĘŚSNIOWEJ FARMACEUTYCZNY STOPIEŃ MIKRONIZACJI GWARANTUJĄCY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ ZWIĘKSZA MOC I ILOŚĆ ENERGII POPRZEZ ZWIĘKSZENIE ILOŚCI FOSFOKREATYNY WIĄŻE WODĘ W KOMÓRKACH MIĘŚNIOWYCH POPRAWIAJĄC WARUNKI ANABOLICZNE WYSOKA BIODOSTĘPNOŚĆ 

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
500g
Forma
Proszek