Aminokwasy SCITEC BCAA + Glutamine Xpress 600g

Aminokwasy Mieszanka Scitec Nutrition BCAA + Glutamine Xpress 600g

SCITEC NUTRITION
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h
Wybierz smak:
Cena
99,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Ostatni raz ten produkt został kupiony 2 dni temu.

 • 10.000 mg!
 • MEGA DAWKA!
 • STOSUNEK SKŁADNIKÓW 1:1!
 • WZBOGACONY W TAURYNĘ!

Leucyna, izoleucyna i walina należą do rodziny aminokwasów o rozgałęzionym łańcuchu (BCAA). BCAA są jednymi z 9 aminokwasów niezbędnych, których organizm nie jest w stanie samodzielnie syntezować i muszą być one dostarczane wraz z prawidłowo zbilansowaną dietą lub suplementacją. Aminokwasy o rozgałęzionym łańcuchu stanowią 35% zasobów niezbędnych aminokwasów w białkach mięśniowych. Ponadto, Glutamina jest jednym z najbardziej docenianych składników suplementów diety wśród sportowców, dlatego nie mogło jej zabraknąć również w naszym produkcie. Dodatkowo BCAA+GLUTAMINE XPRESS został wzbogacony w Taurynę. Mieszanka BCAA oraz Glutamniny w porcji 1:1 wspiera regenerację mięśni podczas treningu o wysokiej intensywności oraz zabiegaja niepożądanemu rozpadowi mięśni, co zostało potwierdzone badaniami naukowymi.

BCAA + GLUTAMINE XPRESS – te kluczowe dla organizmu aminokwasy dostępne są w wyjątkowo pysznych smakach!  
 

SPOSÓB UŻYCIA

Rozpuścić jedną porcję (12 g = 1 miarka) w 600ml wody, spożywać raz dziennie, w okolicach i/lub w trakcie treningu bądź pomiędzy posiłkami. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.BRANDON CURRY
IFBB Pro, 2015 Toronto Pro 1st place, 2013 Arnold Classic Brasil 1st place
Team Scitec
 

Informacje alergiczne

Produkt może zawierać: mleko, jaja, gluten, soję, orzechy, seler, skorupiaki i ryby oraz ich produkty pochodne.
 

Uwaga!

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 

Smaki

owocowa guma balonowa  
 

OpAkowania

12 g - 1 porcji, 600 g - 50 porcji

Opinie

Dotychczas nie zostały przesłane żadne opinie.

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRODUKTU


Zawartość w jednej porcji: 12 g (1 miarka)
zawartość w jednej porcji (12g) zawartość w jednej porcji (12g)
Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) 5000 mg L-glutamina 5000 mg
L-leucyna 2500mg Tauryna 300 mg
L-izoleucyna 1250 mg
L-walina 1250 mg
Szczegóły produktu
5999100009073
8

Leucyna, izoleucyna i walina należą do rodziny aminokwasów o rozgałęzionym łańcuchu (BCAA). BCAA są jednymi z 9 aminokwasów niezbędnych, których organizm nie jest w stanie samodzielnie syntezować i muszą być one dostarczane wraz z prawidłowo zbilansowaną dietą lub suplementacją.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
600g
Forma
Proszek

Aminokwasy Mieszanka Scitec Nutrition BCAA + Glutamine Xpress 600g – Wspaniałe połączenie aminokwasów

Aminokwasy Mieszanka Scitec Nutrition BCAA + Glutamine Xpress 600g to wspaniałe połączenie aminokwasów, które może wspomóc budowanie masy mięśniowej i wzmocnić regenerację po wysiłku. Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki, z których większość to aminokwasy rozgałęzione, takie jak L-leucyna, L-walina i L-izoleucyna. Te trzy aminokwasy są uznawane za najważniejsze aminokwasy w budowie naszego ciała. Ponadto w składzie produktu znajdziecie również L-glutamina, która wspiera regenerację po wysiłku oraz zwiększa siłę mięśni.

Korzyści

Aminokwasy Mieszanka Scitec Nutrition BCAA + Glutamine Xpress 600g to produkt, którego główną zaletą jest wspieranie budowania masy mięśniowej. Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki, w tym trzy najważniejsze aminokwasy, czyli L-leucyna, L-walina i L-izoleucyna, co oznacza, że możesz mieć pewność, że jego stosowanie będzie w pełni bezpieczne. Produkt przeznaczony jest również dla osób, które szukają wsparcia dla regeneracji po wysiłku, ponieważ zawiera L-glutaminę.

Alergeny

Aminokwasy Mieszanka Scitec Nutrition BCAA + Glutamine Xpress 600g zawiera następujące alergeny:
 • Pszenica
 • Jaja
 • Mleko
 • Ryby
 • Skorupiaki
 • Orzechy

Jak stosować Aminokwasy Mieszanka Scitec Nutrition BCAA + Glutamine Xpress 600g?

Aby uzyskać optymalne rezultaty, zaleca się stosowanie jednej porcji produktu (17 g) dziennie, najlepiej po treningu. Możesz również rozważyć stosowanie produktu przed wysiłkiem, aby wspierać wytrzymałość mięśni.

Łączenie z innymi suplementami

Aby wzmocnić efekt działania Aminokwasów Mieszanka Scitec Nutrition BCAA + Glutamine Xpress 600g, możesz łączyć go z innymi suplementami, takimi jak:
 • Kreatyna Monohydrat Scitec Nutrition 500g – wspiera budowanie masy mięśniowej i wytrzymałości
 • Aminokwasy Scitec Nutrition Essential Amino Acids 300 g – wspierają budowanie masy mięśniowej i regenerację po wysiłku
 • HMB Scitec Nutrition 300g – wspiera regenerację i wytrzymałość mięśni

Podsumowanie

Aminokwasy Mieszanka Scitec Nutrition BCAA + Glutamine Xpress 600g to wspaniałe połączenie aminokwasów, które może wspomóc budowanie masy mięśniowej i wzmocnić regenerację po wysiłku. Produkt zawiera trzy najważniejsze aminokwasy, L-leucynę, L-walinę i L-izoleucynę, oraz L-glutaminę, która wspomaga regenerację po wysiłku. Aby uzyskać jak najlepszy efekt, zaleca się łączenie produktu z innymi suplementami, takimi jak Kreatyna Monohydrat Scitec Nutrition 500g, Aminokwasy Scitec Nutrition Essential Amino Acids 300g oraz HMB Scitec Nutrition 300g.