Aminokwasy SCITEC Amino 5600 200tab

Aminokwasy Mieszanka Scitec Nutrition Amino 5600 200tab

SCITEC NUTRITION
  Chwilowo niedostępny
Cena
39,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

SCITEC - AMINO 5600 - 200tab

NIEZBĘDNA FORMUŁA AMINOKWASU

Łatwo wchłanialne aminokwasy.

Maksymalne wsparcie dla rozwoju mięśni.

 

Amino 5600 jest mieszanina niezbędnych aminokwasów, które maksymalnie wspierają rozwój mięśni i utrzymywanie tkanek mięśniowych podczas diety lub skrajnie długich sesji i treningowych.

 

Amino 5600 jest produkowany z wysokiej jakości protein serwatki aby zapewnić optymalne rezultaty.

 

SKŁAD:

Wartość odżywcza: 1 porcja - 4 tabletki

Zawartość opakowanie: 200 / 500 / 1000 tabl.

Wartość energetyczna: 1 porcja 16kcal / 67kJ

Charakterystyczny profil aminokwasowy
L-Alanina 157mg
L-Arginina 77mg
kwas L-Asparginowy 333mg
L-Cysteina 90mg
kwas L-Glutaminowy 541mg
L-Glicyna 54mg
L-Histydyna 51mg
L-Isoleucyna 195mg
L-Leucyna 330mg
L-Lizyna 323mg
L-Metionina 67mg
L-Fenyloalanina 96mg
L-Prolina 182mg
L-Seruna 160mg
L-Treonina 208mg
L-Tryptofan 54mg
L-Tyrozyna 102mg
L-Walina 182mg

 

DAWKOWANIE:

Spożywać 1-3 porcje przed i po treningu oraz przed snem.

Szczegóły produktu
5999100001282

Amino 5600 jest mieszanina niezbędnych aminokwasów, które maksymalnie wspierają rozwój mięśni i utrzymywanie tkanek mięśniowych podczas diety lub skrajnie długich sesji i treningowych.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
200tab
Forma
Tabletki

Zalecenia:

 • Aminokwasy Mieszanka Scitec Nutrition Amino 5600 200tab to optymalny preparat dla profesjonalistów w sporcie.
 • Zapewnia niezbędne aminokwasy do wzmocnienia mięśni i utrzymania organizmu w dobrej kondycji.
 • Posiada witaminy i minerały, które wzmacniają siłę i wytrzymałość.
 • Pomaga w regeneracji i utrzymaniu aktywności fizycznej.
 • Utrzymuje wysoki poziom energii, dzięki czemu możesz się poczuć silniejszy i mieć lepszą wydajność.

 • Aminokwasy Scitec Nutrition Amino 5600 200tab są doskonałym rozwiązaniem dla sportowców, którzy chcą uzyskać wyższy poziom siły i wytrzymałości. Preparat dostarczy Ci niezbędnych aminokwasów, witamin i minerałów, które wzmocnią mięśnie i wspomogą organizm. Suplement pozwoli Ci na osiągnięcie wyższego poziomu energii i zwiększy wydajność. Zwiększy to Twoją wytrzymałość i pomoże Ci w regeneracji. Przy regularnym stosowaniu tego suplementu zobaczysz wyraźny wzrost wytrzymałości i wydajności. Możesz również dodać inne produkty ze Skwiatsupli.pl, aby maksymalnie wykorzystać skutki suplementu.

  Naturalny Skład

  Aminokwasy Mieszanka Scitec Nutrition Amino 5600 200tab zawiera naturalne składniki, które wspierają zdrowy styl życia oraz jego regenerację. Zawiera on 8 aminokwasów, 3 witaminy, chrom i cynk, które ogólnie wspierają wzrost i regenerację mięśni. Jest to wyjątkowo dobrze skomponowany produkt, który daje Ci najlepsze rezultaty, jeśli chodzi o wzmocnienie mięśni i utrzymanie dobrej kondycji ciała.

  Kompleksowy Efekt

  Aminokwasy Mieszanka Scitec Nutrition Amino 5600 200tab to produkt wielozadaniowy, który ma na celu dostarczenie organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Zawiera on 8 aminokwasów, 3 witaminy, chrom i cynk, które wspierają wzrost i regenerację mięśni. Jest to szybko działający suplement, który zapewnia szybkie i długotrwałe rezultaty. To właśnie jego skuteczność pozwala Ci osiągnąć wyższy poziom energii i osiągnąć wyższy poziom wytrzymałości. Stosowanie go pozwoli Ci utrzymać wysoki poziom aktywności fizycznej i utrzymać dobre samopoczucie.

  Podsumowanie

  Aminokwasy Mieszanka Scitec Nutrition Amino 5600 200tab to doskonały suplement dla sportowców, którzy chcą uzyskać wyższy poziom siły i wytrzymałości. Preparat dostarczy Ci niezbędnych aminokwasów, witamin i minerałów, które wzmocnią mięśnie i wspomogą organizm. Suplement pozwoli Ci na osiągnięcie wyższego poziomu energii i zwiększy wydajność. Możesz dodać do tego produktu inne suplementy ze skwatsupli.pl, aby przyśpieszyć efekty. Używanie tego produktu daje Ci wszystko, czego potrzebujesz do wzmocnienia mięśni i utrzymania dobrej kondycji. Jeśli chcesz osiągnąć wyższy poziom siły i wytrzymałości, to właśnie to jest suplement, który powinieneś mieć! Kup teraz Aminokwasy Mieszanka Scitec Nutrition Amino 5600 200tab w Skwatsupli.pl i zacznij wzmacniać swoje mięśnie i utrzymywać dobrą kondycję.