Aminokwasy Mieszanka Optimum Nutrition Superior Amino 2222 320tab

Optimum Nutrition
  Chwilowo niedostępny
Cena
69,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

OPTIMUM NUTRITION Superior Amino 2222 320 tabletek

-

OPTIMUM NUTRITION Superior Amino 2222 to preparat zawierający czyste aminokwasy w formie wiązań peptydowych; stworzone w celu szybkiej absorpcji i podtrzymania anabolicznego środowiska w mięśniach;

-

  • - HYDROLIZOWANE AMINOKWASY PROSTE W FORMIE TABLETEK

  • - SZYBKO PODNOSZĄ POZIOM AMINOKWASÓW WE KRWI

  • - DOSKONAŁE UZUPEŁNIENIE W CZASIE REDUKCJI

  • - POMAGAJĄ ZACHOWAĆ MASĘ MIĘŚNIOWĄ

  • - EKONOMICZNE OPAKOWANIE - AZ 320 TABLETEK

-

-

OPTIMUM NUTRITION Superior Amino 2222 to preparat wspierający wysiłek fizyczny zawierający hydrolizowane aminokwasy proste w formie peptydowej. Charakteryzują się błyskawiczną absorpcją do tkanki mięśniowej, co gwarantuje zwiększoną syntezę protein na kilka godzin po spożyciu.

Produkt doskonale sprawdzi się w okresie redukcji tkanki tłuszczowej w celu dodatkowej stymulacji procesów anabolicznych i utrzymania wysokiego stężenia aminokwasów we krwi oraz tkance mięśniowej.

OPTIMUM NUTRITION Superior Amino 2222 zawiera w składzie pełen profil aminokwasów niezbędnych organizmowi, w tym dużą zawartość leucyny, która jest jednym z najważniejszych elementów w kwestii regeneracji mięśni i tworzeniu nowych włókien.

Istotną rolą aminokwasów jest utrzymanie dodatniego bilansu azotowego, co maksymalnie hamuje katabolizm, a więc rozpad tkanek, w tym mięśni.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (2 tabletki) stosować od 2 do 3 razy dziennie, szczególnie przed i po treningu. W zależności od potrzeb stosować dawki indywidualne.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Składniki produktu: 1 porcja (2 tabletki) % RWS
Kalorie 15kcal
Kalorie pochodzące z tłuszczu 0kcal
Tłuszcz całkowity 0g 0%
Sód 40mg 2%
Węglowodany całkowite 2g 1%
Białko 2g
-- Aminokwasy EAA:
tryptofan 40mg
walina 130mg
treonina 109mg
izoleucyna 130mg
leucyna 240mg
lizyna 159mg
fenyloalanina 89mg
metionina 40mg
-- Aminokwasy CAA:
arginina 120mg
cystyna 30mg
tyrozyna 70mg
histydyna 40mg
prolina 130mg
kwas glutaminowy/glutamina 388mg
-- Aminokwasy NAA:
kwas asparaginowy 239mg
seryna 100mg
glicyna 69mg
alanina 99mg

* % Referencyjna wartość spożycia

Pozostałe składniki: mieszanka protein (serwatka w proszku, koncentrat białek serwatki, izolat białek sojowych, peptydy serwatki), kwas stearynowy, kroskarmeloza sodu, mikronizowana mieszanka aminokwasów (l-leucyna, l-izoleucyna, l-walina, l-glutamina, l-arginina), dwutlenek krzemu, lecytyna), kompleks enzymów (amylaza, proteaza, celulaza, laktaza, lipaza).

Szczegóły produktu
5060469983875

OPTIMUM NUTRITION Superior Amino 2222 to preparat zawierający czyste aminokwasy w formie wiązań peptydowych; stworzone w celu szybkiej absorpcji i podtrzymania anabolicznego środowiska w mięśniach;

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
320tab
Forma
Tabletki

Aminokwasy Mieszanka Optimum Nutrition Superior Amino 2222 320tab

Mieszanka aminokwasowa Optimum Nutrition Superior Amino 2222 320tab to wysokiej jakości preparat, który oferuje Ci bogaty profil aminokwasów odżywczych. Jest to produkt, który może zapewnić Ci wszystkie niezbędne aminokwasy i składniki odżywcze, aby utrzymać Cię na szczycie swojej aktywności fizycznej. Składniki: Użyta w mieszance Optimum Nutrition Superior Amino 2222 320tab mieszanka aminokwasów składa się z m.in. L-glutaminy, L-asparaginy, L-alaniny, L-kwasu glutaminowego i L-lizyny. Korzyści: Suplementacja aminokwasami wspiera zwiększenie masy mięśniowej i ułatwia regenerację po treningu. Dodatkowo wspomaga syntezę białek i pomaga w naprawie uszkodzonych struktur mięśniowych, co przyczynia się do budowy i zwiększania wytrzymałości. Alergeny: Należy zwrócić uwagę, że produkt zawiera soję i mleko.
  • Soja
  • Mleko
Jak stosować: Zaleca się przyjmowanie 5 kapsułek dziennie. Przyjmować w kilku dawkach, w ciągu dnia, aby zapewnić stałe uzupełnianie zapotrzebowania na aminokwasy. Z czym łączyć: Aby maksymalnie skorzystać z korzyści, jakie oferuje Optimum Nutrition Superior Amino 2222 320tab, zaleca się połączenie go z innymi suplementami diety, takimi jak kreatyna i BCAA. Możesz je znaleźć na stronie swiatsupli.pl. Podsumowanie: Jeśli szukasz produktu o wysokiej jakości, który pomoże Ci w osiągnięciu swoich celów treningowych, Optimum Nutrition Superior Amino 2222 320tab jest dobrym wyborem. Jest to produkt bogaty w aminokwasy, który pomaga w zwiększeniu masy mięśniowej, regeneracji i syntezie białek. Należy jednak pamiętać, że produkt zawiera alergeny: soję i mleko. Aby uzyskać jak najlepszy efekt, zaleca się stosowanie go z innymi suplementami, takimi jak BCAA i kreatyna, które można znaleźć na stronie swiatsupli.pl.