Aminokwasy Beta Alanina IHS Beta Energy 420g

  Chwilowo niedostępny
Cena
75,79 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

+ 3 E-booki o Odporności GRATIS

IRON HORSE - Beta Energy - 420g

Beta Energy jest suplementem przedtreningowym przeznaczonym dla sportowców sportów siłowo-wytrzymałościowych.

β-Alanina jest aminokwasem będącym prekursorem karnozyny, zwiększającym jej stężenie w komórkach mięśniowych. Karnozyna zwiększa pojemność buforującą mięśni i podnosi próg przemian beztlenowych (lactate threshold). Opóźniając wystąpienie zmęczenia i uszkodzeń mięśni, umożliwia znaczne zwiększenie wydolności mięśniowej i objętości treningowej.

Histydyna – jeden z 22 aminokwasów budujących białka, uznana za aminokwas względnie egzogenny (wg niektórych źródeł klasyfikowany jest jako aminokwas egzogenny). Zapotrzebowanie na ten aminokwas jest bardzo niewielkie, a pewna znaczenie w zaspokajaniu jego zapotrzebowania może mieć także mikroflora jelitowa.
Histydyna bierze udział w syntezie białek, w tym – hemoglobiny. Występuje w pokarmach zasobnych w białko., czyli głownie w mięsie, jajach, drobiu i nabiale.
Z punktu widzenia sportowców wartym podkreślania jest fakt, że aminokwas ten stanowi (wraz z beta-alaniną), prekursor karnozny, dipeptydu o właściwościach antyoksydacyjnych (antydornikowych), ale przede wszystkim – buforujących. Zwiększenie ilości karnozyny w mięśniach pozwala na poprawę takich parametrów jak wytrzymałość i siła, a także przyczynia się do szybszej odnowy powysiłkowej.

Cytrynian magnezu pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego, natomiast w komplecie z pirydoksyną zmniejsza uczucie zmęczenia.

Skład:

Skład jakościowy wartość w jednej porcji 5 g %ZDS
Beta alanina 4500mg -
L-histydyna 200mg -
Cytrynian magnezu 285mg 13%
Chlorowodorek pirodyksyny 5mg 375%


Sposób użycia:

Jedną pełną miarkę (5g) rozpuścić w szklance wody, stosować na 20 min przed treningiem.

Szczegóły produktu
5901703240258

Beta Energy jest suplementem przedtreningowym przeznaczonym dla sportowców sportów siłowo-wytrzymałościowych.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
420g
Forma
Proszek

Zalecenia

  • Aminokwasy Beta Alanina IHS Beta Energy 420g już teraz dostępne na swiatsupli.pl - idealny suplement podczas wzmożonego treningu!
  • Uzupełnij swoją dietę aminokwasami beta alaniną - bardzo skutecznym składnikiem aktywnym, wspomagającym budowę masy mięśniowej.
  • Wybierz suplement diety IHS Beta Energy 420g, aby zwiększyć wydolność fizyczną i wzmocnić efekt treningów.
  • Jedna porcja dostarcza 4g beta alaniny, co w połączeniu z innymi składnikami skutecznie wspomaga budowę masy mięśniowej.
  • Aminokwas beta alanina IHS Beta Energy 420g to idealny produkt dla wszystkich, którzy pragną osiągnąć swoje cele treningowe.
Aminokwasy Beta Alanina IHS Beta Energy 420g to produkt przeznaczony dla profesjonalnie uprawiających sport, jak i dla amatorów. Dzięki niemu możesz zwiększyć swoją wydolność i wycisnąć maksimum z treningów.

Uzyskaj lepsze wyniki

Aminokwas beta alanina IHS Beta Energy 420g jest idealnym uzupełnieniem diety w trakcie intensywnych treningów. 4g beta alaniny w jednej porcji składnika aktywnego wspomaga budowę masy mięśniowej oraz wydolność fizyczną. Wybierając ten produkt masz pewność, że zwiększysz swoje możliwości i osiągniesz lepsze wyniki w krótszym czasie.

Najwyższa jakość

Producent dba o to, by każdy składnik był wyselekcjonowany z najwyższą starannością, co gwarantuje jego wysoką jakość. Wiemy, że bardzo ważne jest dla Ciebie, dlatego też postawiliśmy na wyłącznie najlepsze suplementy.

Uzupełnij dietę

Aminokwasy Beta Alanina IHS Beta Energy 420g to produkt przeznaczony dla wyczynowych sportowców, jak i osób amatorsko uprawiających sport. Uzupełnij swoją dietę o ten produkt, aby zwiększyć swoją wytrzymałość i poprawić efekty treningów. Każda porcja dostarcza 4g beta alaniny, która w połączeniu z innymi składnikami aktywnymi pomaga Ci osiągnąć swoje cele treningowe. Aby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty, zalecamy dodanie innych suplementów, dostępnych na stronie swiatsupli.pl. Wybierz odpowiednie suplementy, które uzupełnią Twoją dietę i przyczynią się do osiągnięcia Twoich celów. Pamiętaj, że Aminokwasy Beta Alanina IHS Beta Energy 420g to idealny produkt dla wszystkich, którzy pragną osiągnąć swoje cele treningowe. Wybierz ten suplement i przygotuj się na sukces!

Inne produkty w tej kategorii