• -13,00 zł

Aminokwasy BCAA Olimp BCAA Xplode 1000g

check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h
Wybierz smak:
Cena
152,99 zł
139,99 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 169,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Ostatni raz ten produkt został kupiony 3 dni temu.

BCAA Xplode Powder 1kg - to preparat zawierający optymalne proporcje aminokwasów rozgałęzionych: L-Leucyny, L-Waliny i L-Izoleucyny oraz wysoką dawkę mikrorozdrobnionej L Glutaminy.

  • NASILA SYNTEZĘ BIAŁEK MIĘŚNIOWYCH 

  • CHRONI PRZED KATABOLIZMEM

  • POPRAWIA REGENERACJĘ 

  • ZMNIEJSZA UCZUCIA ZMĘCZENIA PO TRENINGU

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA 

W dzień treningowy stosować 10 g 30 min przed treningiem i 10 g od razu po treningu. 

W dzień nie treningowy stosować 10 g rano oraz 10 g przed snem. 

Szczegóły produktu
5901330051173
24

BCAA Xplode Powder 500g - to preparat zawierający optymalne proporcje aminokwasów rozgałęzionych: L-Leucyny, L-Waliny i L-Izoleucyny oraz wysoką dawkę mikrorozdrobnionej L Glutaminy. Są to aminokwasy enzogenne, czyli takie, których organizm nie jest w stanie sam wyprodukować i dlatego muszą być dostarczone z zewnątrz. Pełnią znaczącą rolę w organizmie, a szczególnie u osób ćwiczących i aktywnych fizycznie. Są niezbędne podczas budowania masy mięśniowej. Nasilają syntezę białek mięśniowych (anabolizm) oraz chronią przed rozpadem starych białek (katabolizm). Również zmniejszają uczucie zmęczenia po treningu oraz poprawiają regenerację. Połącze\nie tych składników z dodatkiem L-glutaminy sprawia, że suplement staje się kompletny i niezbędny podczas ciężkich okresów treningowych. 

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA 

W dzień treningowy stosować 10 g 30 min przed treningiem i 10 g od razu po treningu. 

W dzień nie treningowy stosować 10 g rano oraz 10 g przed snem. 

INFORMACJA ŻYWIENIOWA

Składniki aktywne  10 g 20 g
L-leucyna  3 g 6 g
L-walina  1,5 g 3 g
L-izoleucyna  1,5 g 3 g
L-glutamina  1 g 2 g
Witamina B6 2 mg 4 mg

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
1000g
Forma
Proszek

Olimp BCAA Xplode 1000g – Suplement do diety

Aminokwasy BCAA Olimp BCAA Xplode 1000g to suplement diety, który skutecznie wzmacnia mięśnie i zwiększa wytrzymałość podczas intensywnego treningu. Produkt ma postać proszku, dzięki czemu jest łatwy w przygotowaniu i daje natychmiastowe rezultaty. Jest odpowiedni dla osób, które mają alergię na gluten oraz inne alergie pokarmowe. Produkt jest wolny od laktozy i sztucznych składników.

Efekt: Olimp BCAA Xplode 1000g skutecznie wspomaga regenerację i wzmacnia mięśnie po intensywnych treningach. Dzięki niemu uzupełniasz niedobór aminokwasów w organizmie, co wpływa pozytywnie na masę mięśniową i wytrzymałość. Produkt wspomaga również spalanie tłuszczu oraz zmniejsza zmęczenie.

Czas użycia i sposób użycia: Ten produkt należy stosować dwa razy dziennie, po jednej porcji 25g. Najlepiej pomieszać jeden płat z niewielką ilością wody lub innym napojem i wypić. Najlepsze efekty można osiągnąć, stosując suplement przed lub po treningu.

Produkty do połączenia: Aby wzmocnić efekt Olimp BCAA Xplode 1000g, można go połączyć z innymi produktami dostępnymi w sklepie Swiatsupli.pl. Wśród nich są np. aminokwasy Olimp Glutamine Xplode 500g, aminokwasy Olimp BCAAs 1000g oraz Olimp Creaform 2000g.

Opinie: Wielu użytkowników Olimp BCAA Xplode 1000g jest zadowolonych z efektów, jakie daje ten produkt. Zauważyli oni znaczny wzrost wytrzymałości i masy mięśniowej oraz szybszą regenerację po intensywnych treningach. Inni użytkownicy uważają, że produkt dobrze smakuje i jest łatwy w przygotowaniu.

Alergeny:

  • Produkt jest wolny od glutenu i laktozy.
  • Nie zawiera sztucznych składników.
  • Nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.
  • Nie zawiera soi.
  • Nie zawiera barwników ani aromatów.