Adaptogeny Witania Ospała Jarrow Formulas Ashwagandha 300mg 120kaps

Jarrow Formulas
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h
7 szt.
Cena
84,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,49 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 199,00 zł

Jarrow Formulas Ashwagandha to suplement o działaniu adaptogennym (łagodzącym negatywne skutki stresu) zawierający w składzie korzeń z witanii ospałej. Produkt o działaniu adaptogennym łagodzący negatywne skutki stresu oraz działającym wyciszająco.

Adaptogeny Witania Ospała Jarrow Formulas Ashwagandha 300mg 120kaps - dlaczego warto kupić?

  • Suplement o działaniu adaptogennym
  • Pomaga złagodzić negatywne skutki stresu
  • Wspiera prawidłowy poziom testosteronu u mężczyzn oraz zwiększa libido
  • Zmniejsza uczucie zmęczenia
  • Działa wyciszająco

Zalecany sposób użycia:

Porcję (1 kapsułka) do ostatniego posiłku, stosować maksymalnie 2-3 razy dziennie, najlepiej w późniejszych porach dnia.

Szczegóły produktu
790011220145
7

Jarrow Formulas Ashwagandha to suplement o działaniu adaptogennym (łagodzącym negatywne skutki stresu) zawierający w składzie korzeń z witanii ospałej. Produkt łagodzący negatywne skutki stresu oraz działającym wyciszająco.

Ashwagandha to znane w Indiach od tysięcy lat, pradawne zioło znane ze swoich niezwykłych właściwości antydepresyjnych i stabilizujących nastrój. Należąca do grupy adaptogenów, a więc środków ziołowych łagodzących negatywne skutki stresu, ashwagandha zyskuje coraz większą popularność nie tylko ze względu na poprawę nastroju, ale z racji szeregu innych pozytywnych właściwości. Liczne badania potwierdzają jej pozytywny wpływ na libido i funkcje seksualne, poprawę snu, podnoszenia wydolności w trakcie wysiłku i wiele, wiele innych. 

Ashwagandha marki Jarrow Formulas charakteryzuje się zawartością ekstraktu korzenia, którego nazwa to KSM-66, zastrzeżonego znaku towarowego firmy Ixoreal Biomed, ulepszanego i udoskonalanego przez przeszło 14 lat. KSM-66 to najbardziej skoncentrowana formuła na świecie, która otrzymywana jest z pomocą specjalnej formy ekstrakcji, bez udziału rozpuszczalników chemicznych czy alkoholi.

Zalecany sposób użycia:

Porcję (1 kapsułka) do ostatniego posiłku, stosować maksymalnie 2-3 razy dziennie, najlepiej w późniejszych porach dnia.

Informacje żywieniowe:

Składniki produktu: 1 porcja (1 kapsułka)
Ekstrakt z korzenia Withania somnifera (Ashwagandha) (KSM-66) 300 mg

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
120kaps
Forma
Kapsułki

Inne produkty w tej kategorii